MreR-Pravac Genius

Započeo Ne zovi, Mart 25, 2010, 19:26:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ja odlucio i zatvorit balkan force...to je to prelazim na genius i ne otvaram servere..ja i moja raja ce prec na genius gaming!doce nas oko 14-ak posto jedan makedonac dovede 12 igraca i ja par i to je to!Evo vec saljem igrace i ovaj da idu na genius!Hvala

MreR

nastoe

Joj neda mi se citati te tvoje gluposti i sta je nas sada to briga???? Ovo nije forum od geniusa ili bilo kojeg vec postojeceg servera da nas to zanima ovo je forum o PAWN skriptanju, a ne o tvojim prelascima, zamisli sta nas zanima sta si ti OPET otiso na drugi server  >:(


nastoe

Citat: [Genius Gaming]MreR[GG] poslato Mart 25, 2010, 19:38:09 POSLE PODNE
sam kajem
Pa nemoj govoriti jer nas nije briga  >:( kako si me poceo zivcirati  >:( svaki dan srugi server, a jucer/prekjucer si otvaro jedan server pa nakon 2/3 sata, opet neki drugi svaki dan drugi daj vise zasuti nije nas briga idi van igraj se sa ostalom dijecom svoje dobi

ti cuti ba...nedam ja da me se vrijedja...ja cu te spucat sakom vidit ces u genitalije

nastoe

Citat: [Genius Gaming]MreR[GG] poslato Mart 25, 2010, 19:45:04 POSLE PODNE
ti cuti ba...nedam ja da me se vrijedja...ja cu te spucat sakom vidit ces u genitalije
hahahahah ok ok necu probleme, nemoj plz samo sam se salio  :'( reci cu te tati sada
Poslednja Izmena: Mart 25, 2010, 19:46:47 POSLE PODNE od [EFS]ExtremePower

ja danas nekog iz 8 razreda zovu ga zeko ja njemu kazem zeko onu stvar peko i on me uhvati ja ga koljenom u genitalije

ajde mrer pricaj te price djeci u vrticu nemoj nama -.-'

matemandbrnaze742

MreR po tvojim temama se vidi da ima 10 godina  :D i ovo nece dugo dosao si na ST i otisao.

LOL,Mrer dobrodoso  :D,znam da ce za dva dana drugi server hihi
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Correlli

Citat: [Genius Gaming]MreR[GG] poslato Mart 25, 2010, 19:53:53 POSLE PODNE
ja danas nekog iz 8 razreda zovu ga zeko ja njemu kazem zeko onu stvar peko i on me uhvati ja ga koljenom u genitalije

Izvini Mister e-gangster, ali ne zanimaju nas tvoje priče ovdje.
Poslednja Izmena: Mart 25, 2010, 20:13:47 POSLE PODNE od Don Correlli