Balkan Future RP || Novi OPIS

Započeo [BF]Lucenzo, Jul 03, 2012, 13:44:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Sretno sa serverom.

Koji je najbolji samp server?Hm.... Mislim da je ovaj CBS ROLEPLAY 95.168.218.155:7777


@ Lucenzo dupli post ti je kada u nekoj temi odgovoris 2 puta zaredom (jedan odgovor za drugim , oba tvoja) si skonto  :D
ON opis solidan, sretno vam

Citat: [GL]Artieâ,,¢ poslato Jul 07, 2012, 11:54:56 PRE PODNE
@ Lucenzo dupli post ti je kada u nekoj temi odgovoris 2 puta zaredom (jedan odgovor za drugim , oba tvoja) si skonto  :D
ON opis solidan, sretno vam

Hvala !

Sretno sto se tice za mene opis i nije bas nesto,malo je stvari obuhvaceno 6.3/10




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: [BURPG] 4men poslato Jul 07, 2012, 17:47:24 POSLE PODNE
Sretno sto se tice za mene opis i nije bas nesto,malo je stvari obuhvaceno 6.3/10

Hvala.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N



BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N





BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Obavestavamo vas da je server ugasen :/
Razlog: Nije mi radio internet bio je neki kvar u ADSL i nisam imao internet 2 dana Lucas drugi vlasnik je zatvorio server uskoro mozete ocekivati novi server koji ce otvoriti Lucenzo i jos 1.