[RS:Deathmatch] v1.0.0 Opis

Započeo ...Neno..., Jul 01, 2012, 20:21:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...





Server se otvara 2.7.2012 godine u 20:00h.
IP:46.4.36.66:7784
Forum:(www.)rs-hq.org




Karakteristike

  • Oko 1000 objekata.
  • Registracija i Login.
  • Mjesto radnje:Citava San Andreas Mapa.
  • Timovi.
  • Registracija i Login u y_ini-u.
  • Dalje ostavljam vama da saznate kroz opis.




    Predgovor

    • Naprije,pozdrav svim igracima i svim korisnicima ove Balkanske SA:MP zajednice.Kao sto znate,RS Community je radio punom parom te je RolePlay mod doveo do savrsenstva,no,jos se na njemu radi,te smo odlucili malo prosiriti nas Community.Tu dolazi Mariova (Karikeova) ideja da pokrenemo i jedan DM server,te sam odlucio da krenem raditi na modu koji je sad konacno zavrsen.Na modu sam dnevno radio 3h (nekad manje) da bih ga doveo do ove sad pozicije.Dosta sam se potrudio,izmisljao nekakve unikatne ideje i slicno,te evo nas sad gdje smo.Nebih da vas smaram sa uvodom,te tako,ajmo polako preci na opis.




      Registracija i Login

      • Sto se tice Registracije i Login sistema,vrlo je jednostavno.
      • Sve sam odradio u dialogu tako da vam je sve na klik.
      • Kad se registrujete morace te otici relog da bi se vasi statsi sacuvali.




        Timovi

        • Timovi na serveru su:Marinci i Teroristi.
        • Nakon logina birate svoj tim.
        • Baze timova su lijepo uradjenje,ali isao sam da to nebude puno objekata kako ne bi doslo do laga.





          Misija 'Taoc'

          • Marinci imaju mogucnost spasavati taoce kad to administrator pokrene.
          • Administrator ce (kad na serveru bude 10+ igraca) pokrecati misiju sa komandom /pt.
          • Nakon toga,Marinci mogu kucati /ta te se prikljucuju spasavanju taoca,i kad ga spase,dobijaju novcanu nagradu.
          • Misija traje dok je administrator ne prekine komandom /zt.





            Teroristicki Napad

            • Evo nesto i za Teroriste.
            • Ukoliko vam dosadi vise DMati,imate mogucnost izvrsiti teroristi napad na Ameriku.
            • Kako?Morate pronaci avion Shamal koji se nalazi u San Fierru,a ima ga samo jedan!
            • Nakon sto ste ga pronasli,udjite u njega i kucajte /tnapad te ce te dobiti CP na mapi.
            • Cilj je zabiti se u CP te ste onda uspjesno obavili misiju i dobijate novcanu nagradu.





              Rankovi

              • Jos jedna od zanimljivosti jesu rankovi.
              • Zbog ovog je vrijedno DMati,jer kad dodjete do ranka Profesionalni Ubojica imate sansu dobiti administratora (Rcon koji se samo i nalazi na srv.)
              • Rankovi:Bot,Ubojica,Profesionalni Ubojica,Lovac,Hitman,Legenda.





                Logo,Sat i Radnom Poruke

                • Napravio i logo ingame u textdrawu.
                • Nisam pravio [cenzura]e komande kao sto su /time,nego imate lijepo sat u textdrawu.
                • Takodje,uvjek ce te biti svjeze informisani o svim dogadjanjima na serveru preko Radnom Poruka.





                  FreeZona

                  • FreeZona je za one koji se zele odmorit od DM-a.
                  • FreeZona vam moze posluzit ako idete AFK,za Server Partye i ostale zezancije.
                  • Komanda za port do FreeZone jeste /freezona.




                    Slike






                    Zahvale

                    • Daniel - Puno si mi pomogao oko moda.
                    • Karike - Neke bugove si mi pomogao da rijesim.




                      • Eto,to bi bilo to.Obuhvatio sam ono najvaznije,a na vama je da otkrijete ostale sitnice.Jos jednom vas pozivam da nam se pridruzite na forumu i na serveru.Hvala svima i veliki pozdrav od RS Communitya.


Poslednja Izmena: Jul 01, 2012, 20:29:07 POSLE PODNE od ...Neno...

[SD] David


Svidja mi se opis..mozda dodjem na otvorenje da vidim na sta lici :)

Srecno sa DMom   ;)
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

...Neno...


Neno nam se bacio u skriptanje :)
Sretno posjetit cu vas

Stari covek


Sretno Neno, docu na srw bas mi se nedostaje malo DM-a  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

...Neno...

Hvala  :D
Gagi i Dani - vas specijalno ocekujem,svedski sto  :D

RiverSide For Life :D
Decki ja sam clan zajednice od 2 mjeseca mogu rec da se je ekipa tokom vremena mjenjala al da je sve odlično!
Definitivno nas posjetite nečete se pokajati :D

by AeRo :D
Ex. Samp player




Svaka cast za server.. Mozda katkad navratim ;)


Sretno Neno  ;D
Follow me na Instagram @sixmatic

...Neno...

Hvala i naravno posjetite nas da ispunimo ovih malih 20 slotova.  :)

Iskreno, rp mod mi se nije svidio neznam zasto :D ovaj dm svaka čast nema puno ali ono dovoljno za opustanje xD