[RS:Deathmatch] v1.0.0 Opis

Započeo ...Neno..., Jul 01, 2012, 20:21:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Citat: [NV] Speedyâ,,¢ poslato Jul 02, 2012, 10:31:03 PRE PODNE
Iskreno, rp mod mi se nije svidio neznam zasto :D ovaj dm svaka čast nema puno ali ono dovoljno za opustanje xD
U updateu ce bit mnogo novoga  ;D

...Neno...

Evo,upravo sam napravio i dva eventa za dobrodoslicu,dodjite danas,20:00h!!!  ;D


Citat: [NV] Speedyâ,,¢ poslato Jul 02, 2012, 10:31:03 PRE PODNE
Iskreno, rp mod mi se nije svidio neznam zasto :D ovaj dm svaka čast nema puno ali ono dovoljno za opustanje xD
Koji, ciji RP mod?
Jel ja to nesto nisam upratio?
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Citat: Marlon. poslato Jul 02, 2012, 21:27:04 POSLE PODNE
Citat: [NV] Speedyâ,,¢ poslato Jul 02, 2012, 10:31:03 PRE PODNE
Iskreno, rp mod mi se nije svidio neznam zasto :D ovaj dm svaka čast nema puno ali ono dovoljno za opustanje xD
Koji, ciji RP mod?
Jel ja to nesto nisam upratio?

Pomiješao sam ja 1 server ima slično ime :D

Srecno braco <3 :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Srecno...!!!!  8)
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!

...Neno...

Citat: Gotti747 poslato Jul 04, 2012, 02:42:16 PRE PODNE
Srecno braco <3 :D
Haha hvala  :D :*  :D

btw
Za UPDATE:
CashBox (svakih sat vremena se ukljucuje CashBox i morate pratiti CPove,imate cetiri CPa,idete od jednog do drugog i morate pronaci CashBox,imate samo pet minuta)
Balkan Cafe (jedna mapa,kafic,za partye i zajebanciju,0.3e objekti,imate i lift)
Jos dva eventa max.
Bug sa sacuvavanjem skora popravljen (zapravo i nije bug nego ja nisam napravio da se skor sacuvava xD)
Killing spree (5 killova - 5000,10 killova - 10000,15 killova - 15000)
Na race eventima ce se oduzimat oruzje,jer se previse dma!
/stats komanda
Eto,toliko za sad!

Citat: ...Neno... poslato Jul 04, 2012, 11:44:26 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Jul 04, 2012, 02:42:16 PRE PODNE
Srecno braco <3 :D
Haha hvala  :D :*  :D

btw
Za UPDATE:
CashBox (svakih sat vremena se ukljucuje CashBox i morate pratiti CPove,imate cetiri CPa,idete od jednog do drugog i morate pronaci CashBox,imate samo pet minuta)
Balkan Cafe (jedna mapa,kafic,za partye i zajebanciju,0.3e objekti,imate i lift)
Jos dva eventa max.
Bug sa sacuvavanjem skora popravljen (zapravo i nije bug nego ja nisam napravio da se skor sacuvava xD)
Killing spree (5 killova - 5000,10 killova - 10000,15 killova - 15000)
Na race eventima ce se oduzimat oruzje,jer se previse dma!
/stats komanda
Eto,toliko za sad!

lepo,lepo  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

...Neno...

Da,da,Dani. :D

Kao i uvjek,pola creditsa tebi i Karikeu posto mi mnogo,mnogo pomazete oko moda,izgleda da ce bit nesto od mene. :D