[0.3e] Zakon Brace|RPG|[ZakonBrace-RPG.com]

Započeo Coldplay, Jun 29, 2012, 08:23:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

IP servera: 193.192.58.116:7778
Forum: ZakonBrace-RPG.com


Zakon Brace je nastao sasvim slucajnom idejom, kada su se vlasnici promisljali kakav bi server napravili kada bismo mogli, i ideja nam je pala na pamet kada smo gledali seriju ''Zakon Brace'' (Prison Break). I evo ga, sada vas ovom prilikom, zovemo da dodjete na server koji je medju prvim balkanskim serverima ima kvalitetan prison mod!


Registracija je jako, jako jednostavna, sve sto je potrebno da unesete je:
-Svoju zeljenu lozinku


-Odaberete spol



-Koliko godina imate ( IC )



-I zasto ste u zatvoru





Ovo je server gdje nema lvl, nego koliko sati igranja. Tako smo odlucili.


U pocetku dobijete 350 $. Imate dva posla kako biste zaradili novce.
-Smecar:
U ovom poslu, vas je zadatak da zatvorsko dvoriste bude cisto. Kupite smece i odnosite ga do kontenjera, time zaradujuci novac!
Prvo uzmete smece s poda





Pratite crveni marker



I dobijete zaradeni novac u svojoj sljedecoj placi



-Cistac Stolova:
U ovom poslu, vas je zadatak da pokupite svo prljavo sudje, koji su zatvorenici na pauzi pojeli u ''Zatvorskom Kaficu'', time zaradujuci novac



Prvo uzmete krpu i potrebni pribor i krenete cistiti



I na kraju stavite prljavo posudje u perilicu sudja!



-Dostavljac hrane:

Ovdje je vas posao gdje morate dostavljati hranu u zatvorski kafic, da bi zatvorenici mogli jesti. Inace ako ne dostavljate redovno, kafic ce ostati bez zaliha!

Sve sto je potrebno je otici do zatvorskog skladista



Pa onda otidjete u zatvorski kafic



I vratite praznu kutiju natrag u Zatvorsko skladiste






Kada dodete u zatvor dobivate svoj ormaric, gdje cete cuvati novce od nasilnika ili mafijasa. On se nalazi u tajoj sobi. U njega mozete stavljati novce, uzimati, i na njega vam dolazi vasa placa


Vas prvi cilj je da kupite sam sebi vlastiti zatvor. Naravno on kosta i morate zaraditi za njega. Naravno i zatvor ima svoje prednosti. U njemu mozete sakriti drogu ili cak oruzije, da vam zastitari nevide. Napravili smo sistem da zatvori imaju lvl. Svaki lvl je skuplji i naravno bolji. Recimo, ako ''nadogradite'' svoj zatvor na lvl 2 moci cete puno vise staviti oruzije nego li ste mogli u 1 lvl-u.


Imamo i boksacki ring u kojem se igraci medjusobno mogu izazvati, ako su posvadjani ili ako zele razmjeriti njihove snage.


Sistem Bolnice:
Jako dobra skripta je uradjena sto se tice bolnice. Naime ako umrete od pada u bolnici cete biti 25 minuta. Ako vas netko pretuce na smrt u bolnici cete biti 30 min. Ili ako umrete od gladi u bolnici ste 5 minuta. Ako vas doktori na vrijeme spase, biti cete najmanje minutu u bolnici.



High End Prison Guard (Zastitari):
Njihov posao je da vlada mir u zatvoru. Da nema droge ili oruzija, da nema tuca, da nema nereda u zatvoru. Oni takodjer mogu pozvati sve zatvorenike da dodu u svoje zatvore jer slijedi pregled, a tko ne dode ide u tamnicu 30 min (( osim ako je afk )). Imaju svoju vlastitu bazu, gdje imaju sigurnosnu sobu, u kojem se nalaze kamere i mogu nadgledati svaki prostor zatvora ( jako dobro iskriptano).
High End Prison Doctor (Doktori)
Njihov je zadatak, kada je netko na samrti da ga u najbrzem roku spase... (inace ako ga nespase, biti ce 30 min u ''komi'') Njihov zadatak ce postati mnogo tezi ako bude vise ljudi na serveru.



Crips:
Crips je afroamerička ulična banda koja je osnovana u Los Santosu. Osnovana je 1969. godine od strane Raymonda Washingtona i Stanleya Williamsa.
Cripsi su jedna od najvećih i najnasilnijih uličnih bandi u Sjedinjenim Američkim Državama. Trenutno imaju od 30.000 do 35.000 članova. Banda je uključena u raspačavanje droge, ubojstva, pljačke te ostale kriminalne radnje. Poznati su po plavoj odjeći. Imaju izraženu mrznju  s bandom Bloods, te s nekim Chicano bandama. Cripsi su dokumentirani u bazama podataka američke vojske, te po cijelom svijetu. Imaju dosta svojih clanova u zatvoru kao i bloodsi. Sada se trenutno nalaze u ''Zakon Brace'' zatvoru, trazeci nove clanove, te da svojom voljom i nasilnoscu pobjegnu iz zatvora.

Bloods:

Bloods su ulicna i zatvorska banda osnovana u San Fierru. Banda je naširoko poznata po svojim neprijateljstvom s Crips-ima. Oni nose crvenu boju a prepoznatljivi su i po tetoazama na rukama. Bloods su sastavljeni od različitih pod-skupina.

Podrijetlo Bloodsa i njihovog suparništva s Crips-ima je pocelo jos 1970-ih, gdje je banda Ganton ulica od Crips-a, prekinula tijekom jednog internog "Gang Wara"

1996, Bloodsi su bili više nasilni nego druge bande ali puno manje organizirani.
Sada su takodjer kao i Crips'i u ''Zakon Brace'' zatvoru, te zele privuci nove clanove, da bi se rijesili svojih neprijatelja kao Crips'i, i zastitare...

Presos Mexico:

Ulovljeni tijekom pokusaja bjezanja. Sada su dosli u zatvor, i zele ga preuzeti, zele imati svoj teriotriji, i pobjeci strazarima prema putu slobode!





Kosarka:
Imati cemo povremeno turnire u kosarci (da, da, dobro ste procitali) jer imamo jos nedovresnu iskriptanu ''Kosarku''... Imamo i kosarkasti teren (street basketball teren) gdje ce zatvorenici moci malo odigrati kosarke i opustiti se.
Ovdje mozete vidjeti samo mali djelic kosarke. Ovo je samo da vidite da je moguce :)

Pronadjite loptu



Malo prohaklajte :)



Idite na polaganje



Ili jednostavno opalite ''tricu''!






Imamo i tus kabine, gdje ce se zatvorenici morati tusirati svaka 4 sata inace idu u bolnicu 10 min zbog nehigijenosti.


To bi bio kraj opisa. Vise saznajte ili pitanja postavljajte na nasem forumu, ili ga posjetite barem iz zanitezelje... Eto to je to sto se ima reci... Mi smo novi tek, pa nam nemojte zamjeriti ako se nadjemo u nezgodnoj situaciji ili neznamo nesto rijesiti... ZakonBrace-RPG.com


Traze se na forumu, Moderatori, Pomocni skripteri, Pomocni mapperi, Testeri servera, Photoshoperi, Admini i jos puno toga... Posjetite nas i postanite dio naseg tima!


Screenshot's!

Pogled na igraliste



Baza ''Presos Mexico''



Zatvorski kafic



Zatvorska klinika







Mjesto za zastitare, ovdje mogu pomocu komande /kamera, pratiti sve sto se dogada u zatvoru





Mjesto gdje se nalazi vas ormaric



Zatvorska kapela. Ovdje ce se zatvorenici moci povremeno doci moliti, te se iskupiti za svoje grijehe. U posebnim prigodama biti ce i misa (kao i na otvorenju)!





Zatvorsko skladiste





Zatvor!



Kancelarija od zastitara



Ormarici za zastitare



Mjesto gdje se zastitari odmaraju



I mjesto za slikanje zatvorenika koji su prekrisili pravilo, i moraju ici u tamnicu!



*Oprostite, jos forum nije zavrsen, jos je veliki logo tamo, ali pravimo ga! Nemojte nas odmah osuditi tu!*
NAS FORUM
Poslednja Izmena: Jul 05, 2012, 13:33:53 POSLE PODNE od Marin_Mandic.


Predobar opis i server! Definitivno cu tu igrati! Želim vam svu sreću da uspijete! :) :)

Bio si me prep'o sa forumom, ja otišao ono nema stranice, rekoh, prop'o server :D

I de me unban bolan!



...Neno...

Igrao sam na ovakvom modu (eng. server),a i malo je ovakvih servera,ne samo da ste unikatni sad na Balkanu,nego vjerovatno i u svijetu,jer na prste mozes izbrojati ovakve servera u svijetu.
Sretno i odlican opis!


[quote author=[XEPTIC]Sember link=topic=46908.msg345429#msg345429 date=1340954437]
Sretno i nadam se da cete uspijet !!   :D
[/quote]
Hvala :)[quote author=[S-G]Cypress link=topic=46908.msg345430#msg345430 date=1340954473]
Predobar opis i server! Definitivno cu tu igrati! Želim vam svu sreću da uspijete! :) :)
[/quote]
Hvala ti :D[quote author=
 Adza Adzovic link=topic=46908.msg345433#msg345433 date=1340955224]
Bio si me prep'o sa forumom, ja otišao ono nema stranice, rekoh, prop'o server :D

I de me unban bolan!
[/quote]
c-c-c kako ce serveer ovakav propast :P ... De mi IP u inbox ili negdje
Citat: kiddo poslato Jun 29, 2012, 10:05:27 PRE PODNE
Odlican opis! Sretno sa ovim!
Hvala!
Citat: ...Neno... poslato Jun 29, 2012, 10:17:54 PRE PODNE
Igrao sam na ovakvom modu (eng. server),a i malo je ovakvih servera,ne samo da ste unikatni sad na Balkanu,nego vjerovatno i u svijetu,jer na prste mozes izbrojati ovakve servera u svijetu.
Sretno i odlican opis!
Ja samo znm za jedan server u americi (Blueberry prison) a ostale brate ni za lijka :)
Hvala ti :)
Citat: Portgas. poslato Jun 29, 2012, 10:58:33 PRE PODNE
ubi boga u sebi dok procita opis!

Sretno 100% dolazim!
Hvala i dodi neces pozaliti :)

Opis odličan, ako nadjem vremena doci cu da pogledam.. :D
Forum:
Predstavljanje: KLIK
Otvaranje: 01.07.2012. u 19:30h

Dodjite i pogledajte najunikatniji i najbolji mod na balkanu


Citat: Empoo poslato Jun 29, 2012, 11:35:17 PRE PODNE
Opis odličan, ako nadjem vremena doci cu da pogledam.. :D

Nisi vise na BURPG? :)
Inace navrati na server :)


Dečki registrirajte se na froumu.Ima jako puno zabave i igra ;)

[quote author=[S-G]Cypress link=topic=46908.msg345623#msg345623 date=1340977482]
Dečki registrirajte se na froumu.Ima jako puno zabave i igra ;)
[/quote]

Tako je... Mnogo zanimljivosti, i zabave!