[POMOC]SA:MP Crash...

Započeo Adnan123, Jun 27, 2012, 22:38:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako imam opet problem sa SAMP-Crashom jednostavno na Xp-u sam instalirao ono transformer pack u Windows 7 i od tada mi nece ni GTA ni SA:MP kod samp-a samo ude i crasha pa me zanima moze li se to rijesiti nekako?Nemojte davati prijedloge obriši SA-MP i GTA jer sam to probao--NE RADI nemojte davati prijedloge obriisi modove to sam probao isto ---NE RADI sta mi jos preostaje..Isto tako nebi želio brisati ovaj pack pa tako da??
Poslednja Izmena: Jun 27, 2012, 22:39:17 POSLE PODNE od Adnan123

Opet neće ali kad obrisem ovaj Windows 7 transformation pack onda radi znači do njega je ali stvarno mi se sviÄ'a i nebi ga volio brisati...

A šta misliš da obrišeš rainmeter iz Transformation??

Neznan do cega je tebi al ja nekad kad se desi izbrisen samp i sasp
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo

Citat: [GF]Armin44 poslato Jun 28, 2012, 03:13:24 PRE PODNE
A šta misliš da obrišeš rainmeter iz Transformation??

to
ili
Instaliraj win7 lol :S

Citat: Adnan123 poslato Jun 27, 2012, 22:38:55 POSLE PODNE
Ovako imam opet problem sa SAMP-Crashom jednostavno na Xp-u sam instalirao ono transformer pack u Windows 7 i od tada mi nece ni GTA ni SA:MP kod samp-a samo ude i crasha pa me zanima moze li se to rijesiti nekako?Nemojte davati prijedloge obriši SA-MP i GTA jer sam to probao--NE RADI nemojte davati prijedloge obriisi modove to sam probao isto ---NE RADI sta mi jos preostaje..Isto tako nebi želio brisati ovaj pack pa tako da??
Je l' imas neke modove za GTA  ? ;)