[FS] Event sistem

Započeo Coldplay, Jun 24, 2012, 10:00:19 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

[quote author=[XRP] ColdPlay link=topic=46540.msg357916#msg357916 date=1343289150]
Jesi ga stavio u server.cfg?
Ako nisi, moras otici u server.cfg i nadjes ''FilterScript'' i napises ime, tj. kada si ga compile napisao si nesto... I to ime uneses... Ako ima problema javi!
[/quote]

skuzio sam kaj sam fulo jos prije :)
stavio sam ga u sricptfles a ne u filterscripts
ali ja napravim event i on mi samo spawna aute zar nema onak da trebam napravit checkpointove??

Citat: C0Fi poslato Jul 26, 2012, 09:55:44 PRE PODNE
skuzio sam kaj sam fulo jos prije :)
stavio sam ga u sricptfles a ne u filterscripts
ali ja napravim event i on mi samo spawna aute zar nema onak da trebam napravit checkpointove??
Taj event je, svi igraci koji su se pridruzili na /event, ti im das auto, tako mozes napravit, survivor car, koji ce auto zadnji ostati ili tako nesto... Dovoljno je samo jedna komanda i svi ce dobiti isto auto....

[quote author=[XRP] ColdPlay link=topic=46540.msg357936#msg357936 date=1343290627]
Citat: C0Fi poslato Jul 26, 2012, 09:55:44 PRE PODNE
skuzio sam kaj sam fulo jos prije :)
stavio sam ga u sricptfles a ne u filterscripts
ali ja napravim event i on mi samo spawna aute zar nema onak da trebam napravit checkpointove??
Taj event je, svi igraci koji su se pridruzili na /event, ti im das auto, tako mozes napravit, survivor car, koji ce auto zadnji ostati ili tako nesto... Dovoljno je samo jedna komanda i svi ce dobiti isto auto....
[/quote]
skuzio sad :) thx

inace je FS super :)
9/10
Poslednja Izmena: Jul 26, 2012, 11:06:13 PRE PODNE od C0Fi


Davor Pernjek


Nemaju bas na pladnju... Mozes napraviti DM event, Car Surivor, DB event... Znaci svi koji su se pridruzili eventu, jednom cmd mozes im dati isto auto (svima) i tako dati svima isto oruzije


Ovo mi se cini kao dobro i zanimljivo!:)
Nego ima jedan problem ja kopiram ovo iz pastebina i ubacim u pawno i compile i ono mi dobro nema erora i ja udjem u IG i da ukucam komandu kao da ne postoji nista ne izlazi pa sto je problem sto pominjete ovo filescrpit ako to mozete fino i detaljno da mi objasnite bio bi vam zahvalan :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Ako si compile, i sve u redu, onda idi, u server.cfg, i upisi ime, koje si unijeo tijekom copilea... Onda restartiras server, udjes IG, ulogiras se kao rcon, i mozes /eventinfo, i izbaciti ce ti sve komande...
Ako je jos negdje zapelo javi!




Da ali ovo brate nemogu svi koristit ovo jer mnogi nemaju /rcon login tako da nekima nikakve koristi


NJudi a reci te mi gde se ubacuje pastebin da imam i ja event zatim cu vam reci ocennu...!! :D hvala unapred ....Samo mi recite kako se ubacuje ?

i am king!