[FS] Event sistem

Započeo Coldplay, Jun 24, 2012, 10:00:19 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Nitro poslato Jun 29, 2012, 16:40:06 POSLE PODNE
Ubacio sam FS i imam admin lvl 1340, ali kada otkucam /napravievent pise mi 'greska: samo rcon admini mogu koristiti ovo', u cemu je problem?

Pa loginaj se kao rcon admin!? /rcon login "sifra"

Citat: Nitro poslato Jun 29, 2012, 16:40:06 POSLE PODNE
Ubacio sam FS i imam admin lvl 1340, ali kada otkucam /napravievent pise mi 'greska: samo rcon admini mogu koristiti ovo', u cemu je problem?
Ovo je FS za Rcon admine, ali lako preko skripte mozes promjentiti da odredjeni alvl moze koristiti tu komandu!

Dobra FS
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo


Stari covek

Za Event Sistem moze to puno puno bolje ovde fali dosta stvari... Ali posto nije tvoje dzabe da pisem i kritike. Lepo od tebe sto si preveo...

Citat: [BD] Stari covek poslato Jun 30, 2012, 17:25:54 POSLE PODNE
Za Event Sistem moze to puno puno bolje ovde fali dosta stvari... Ali posto nije tvoje dzabe da pisem i kritike. Lepo od tebe sto si preveo...
Ma i ja mislim da je malo ''prejednostavno'', ali ja sam stavio na svoj server, pa eto odlucio podjeliti sa vama :)


Odlicno 10/10
Follow me na Instagram @sixmatic




Meni se baÅ¡ i ne sviÄ'a al za trud 7/10


MOJI RADOVI
Radar (preveden)


ja sam sve napravio kako kaze i compile sam ali kada udem u srv logiram se sa rcon i sve ok
ali kad upisem komandu nista mi ne izbaci (/infoevent || /napravievent)

Jesi ga stavio u server.cfg?
Ako nisi, moras otici u server.cfg i nadjes ''FilterScript'' i napises ime, tj. kada si ga compile napisao si nesto... I to ime uneses... Ako ima problema javi!