[POMOC] Streamer

Započeo J0PS0NEE, Jun 23, 2012, 23:49:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta:Zabranjeni (N*)
Opis problema: Eo imam znači Databasu , i sve ubacio sam novi Streamer i kad Comp-am skriptu izbaci mi slijedeče
Deo skripte: 
\pawno\include\streamer.inc(156) : error 017: undefined symbol "OBJECT_MATERIAL_SIZE_256x128"
\pawno\include\streamer.inc(382) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerEditObject")
\pawno\include\streamer.inc(404) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerSelectObject")
\pawno\include\streamer.inc(406) : error 017: undefined symbol "SELECT_OBJECT_PLAYER_OBJECT"


PS : Koristio sam tražilicu nema nigdje ništa slično :S



Marrko_Millojevic



\pawno\include\streamer.inc - problem je u includu streamera a ne u modu. NaÄ'i date linije u "streamer.inc" i vidi Å¡ta je problem.

Eo ga linija 156

native IsValidDynamic3DTextLabel(Text3D:id);

Eo ga linija 382

}

eo ga linija 404

}

eo ga linija 406

{


BRate šta ja sa ovim linijama da radim , da ih obrišem?



Jesi li odavdje skinuo plugin i include ? http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865
Moraš obadvoje update-ovat

Taj mod koristi stariju verziju streamera zato ti ne radi ovaj najnoviji streamer.

Last nick: Paradox

Citat: [SX] Joey_ poslato Jun 24, 2012, 16:38:39 POSLE PODNE
Taj mod koristi stariju verziju streamera zato ti ne radi ovaj najnoviji streamer.
Å¡ta da radim onda ? :S

Da skinuo sam sa samp foruma include..



vlado_plavsic

Citat: J0PS0NEE poslato Jun 24, 2012, 16:49:13 POSLE PODNE
Citat: [SX] Joey_ poslato Jun 24, 2012, 16:38:39 POSLE PODNE
Taj mod koristi stariju verziju streamera zato ti ne radi ovaj najnoviji streamer.
Å¡ta da radim onda ? :S

Da skinuo sam sa samp foruma include..

Prilagodi ga novom streameru.Imas sve na samp forumu a i ovde ako se potrudis

Uredu , hvala na pomoći <3