[Savijet] Koji mod?

Započeo Coldplay, Jun 23, 2012, 19:16:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

E ovako, imam jako dobar Prison RP GameMod, ali posto vidim da vecina igraca igra na standarnim RP serverima, neznam bi li ga zadrazo ili se prebacio na obicni RP server... Znam kada su (obicni) RP serveri u pitanju, da ih ima ko u prici, htio sam se izdvojiti malo sa prison modom... Oba dva su mi rizik, samo neznam s kojim da nastavim? I ako bi isao s obicnim RP, sigurno ne bi bio u LS-u... Najvjerovatnije u SF...
Sto vi mislite?
Da idem na stadnarni RP mod ili Prison RP kojeg (ja mislim) jos nema na balkanu ni slicno...
Poslednja Izmena: Jun 23, 2012, 19:18:45 POSLE PODNE od Chris Martin



Preporučujem da se istakneš od drugih, da ideš sa Prison GM-om (još bolje ako je dobar i da ga nema ni sličnog na Balkanu)!

Pun je [cenzura] servera sa RP GM-om... Svaki dan neki novi RP server, a sve editi nekog GM-a...

Dosta je što imamo 3 "glavna" balkanska RP servera (BUE (BU), CH i BURPG), bilo bi dobro da imamo neki drugi GM na našem Balkanu...

EDIT: Evo ima i ovaj BR, i skroz je dobar GM, i to su već 4 RP servera... daj nešto drugo!
Mislim da će ti uspjeti sa Prison više nego sa RP GM-om!
Poslednja Izmena: Jun 23, 2012, 22:40:28 POSLE PODNE od [BR] Adza Adzovic

klasicni rp mod jer ovdje nes uspijet sa prisonom a i smijem se kladit da ti je taj prison sa officijalnog samp foruma...
[/center]

Balkanci su ti vise-manje primitivni ljudi,njima daj klasicni RP bez bugova da se zaj*bavaju i svi sretni,ne prihvacamo bas promjene.

Ma znm da svi oce da vozaju auta i pljackaju banke, ali vise me je strah da nece uspijeti obicni RP server, jer ih ima na bacanje, ali doslovno... Rizik mi je i s Prison, ali da znate samo sta ce sve biti :)
Biti ce kosakraskih turnira, koncerata, novine za zatvorenike, morati ce se tusirati svaka cetri sata, moci ce opljackati ducan, bande u svojim bazama ce moci kupovati nove stvari i jos mnogo toga...

da cekam taj server :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

176.31.192.104:7779

Vrijedi posjetiti,vidjet ces sta je post-apocalyptic.

Citat: Marin_Mandic. poslato Jun 23, 2012, 23:15:40 POSLE PODNE
Ma znm da svi oce da vozaju auta i pljackaju banke, ali vise me je strah da nece uspijeti obicni RP server, jer ih ima na bacanje, ali doslovno... Rizik mi je i s Prison, ali da znate samo sta ce sve biti :)
Biti ce kosakraskih turnira, koncerata, novine za zatvorenike, morati ce se tusirati svaka cetri sata, moci ce opljackati ducan, bande u svojim bazama ce moci kupovati nove stvari i jos mnogo toga...

Ako je tako, daj da ga vidimo (uzmi test server od Gigija (Byte Host), pa ako bude dobro išlo, onda zakupi server od 50 slotova, pa ako bude trebalo, kupuj još...)!

IP ti je inace: 192.192.58.116:7778
Jos je pod passom :)

Pa imam ja ubačen server u SA:MP (samo da mi je pass da uÄ'em da vidim kakav je)...


I de mi odobri acc na forumu!

Ja sam mislio napraviti Prison RolePlay prvi na balkanu, no nemam skriptera. Igrao sam na engleskim takvim, i svidjaju mi se. Ako zelis, mogu ti pomoc u mappanju jer se kuzim u tome.

Evo samo da vam objavim, da sam ipak odlucio ici s Prison!
Za sve koji oce pomoci nasem serveru da uspiju, nek se reg. i jave se adminu na forumu!
Poslednja Izmena: Jun 24, 2012, 17:10:48 POSLE PODNE od K4[Я]!K3™

Da imaš plaćeni domen nebi ti obriso iz posta link, a ovako moram.