[PONUDA] Mappanje

Započeo forzza^^, Jun 21, 2012, 01:49:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Sto je ovo??
Evo kao sto svi znate, svima danas trebaju iskusni mapperi, za njihov server. Pa eto tako ja vec duze ajmo reci dugogodisnje radim sa MTA mappanjem te sam izmapao za Svicarski server (koji je vodio moj bratic, trenutno je drugi vlasnik), i mnogo drugih. Sad vjerovatno od mene ocekujete da stavim par slika mog mappanja, no to se nece dogoditi ukoliko nekrenem s nekim ozbiljno raditi server.

Sto trazim zauvrat?
Zauzvrat trazim ili novcano ili administraciju na serveru. Isto tako nezelim da mi se javljaju nekakvi noob-ovi koji nemaju veze s vezom oko mappanja i skriptanja naravno. Full sam spreman pomoci u izgradnji servera no isto tako od vas ocekujem full spremnost ili mnogo truda u server. Morate znati da sam ja samo MAPPER i u vezi skriptanja i pawna vam NEMOGU pomoci.

Mozemo li od tebe ocekivati vrhunske mappe?
Naravno, kao sto sam vec naveo, ovim se bavim duze vremena i mozete ocekivati vrhunsko mappanje, bez pogresaka kao sto su npr. stakla, preklapanja nekih objekata koji se medusobno odudaraju i pri tom kvare mapu. Sve se radi cisto i s mnogo truda.

Koliko vremena treba da napravis kvalitetnu mappu?
Kao sto i sami znate, nista nemoze biti perfektno u kratkom vremenu, mappe ce se raditi duze vremena i od vas ocekujem strpljenje. Naravno, vece mappe zahtjevaju vise ulozenog vremena, no trudit cu se uloziti sto manje vremena da vam mappa bude spremna u kracem roku.

Mozemo li te ikako kontaktirati?
Naravno, mozete me kontaktirati prvobitno preko PM-a, ili me jednostavno mozete dodati na Skype aerox1551 , te ce mo se dogovoriti u vezi naseg poslovanja.

P.S. Zelim cuti pozitivne komentare bez LOCK-anja teme i naravno puno poslovanja.

woot mapping 2012.

Poslednja Izmena: Jun 21, 2012, 01:52:19 PRE PODNE od woot
Ex wOOt?!


Otkud mi da znamo kako ti mappas?  Daj neke slike..
ODSUTAN

Kao sto sam i sam rekao u gore navedenome, slike se dobiju ukoliko pocnem s nekim ozbiljno raditi, ovako nista. Ukoliko mozda zelite slike javite se na PM i dobit cete jednu sliku eventualno da vidite moj rad, ovako nista.
Ex wOOt?!

Vas 10 treba da mu napomene za slike?
A jos je napisao gore..
Haj sretno ti, makar si se potrudio i sastavio malo duzi post, ne kao oni 2 rijeci stave i ocekuju nesto  ;D

XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Citat: Marlon. poslato Jun 21, 2012, 12:09:15 POSLE PODNE
Vas 10 treba da mu napomene za slike?
A jos je napisao gore..
Haj sretno ti, makar si se potrudio i sastavio malo duzi post, ne kao oni 2 rijeci stave i ocekuju nesto  ;D
Zahvaljujem ti, :)
Ex wOOt?!

Lock. Tko je zainteresiran u vezi slika itd. nek mu se javi na PM/PP. ;) :D