E ovaj covek zna da radi sa HTML pa vi vidite koji se hvale kao neki dizajneri

Započeo DownTown-Grumm, Jun 20, 2012, 03:57:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Kao ono dizajneri super znaju sve ajde ovo uradite ako mozete
http://m0k1.org/ ovog znam licno ...
Dodjite na moj DownTown CS 1.6 server 188.138.95.26:29999
Minecraft 178.149.34.146
TeamSpeak 3 178.149.34.146


Svejedno on ga je sam sredio od 0
Dodjite na moj DownTown CS 1.6 server 188.138.95.26:29999
Minecraft 178.149.34.146
TeamSpeak 3 178.149.34.146

Reci frendu da nema pojma o engleskome, "If you love my work and wana I do some fantastic PAYED work for you fell free to contact me!" bi moralo biti

If you love my work and want to order web design or similar, feel free to contact me in a nearby form.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Kad napravi vlasititi CMS sustav onda cu biti impresioniran, ovo je jako jednostavno napraviti, potrebno je znanje html-a, css-a, javascripta i photoshopa... ja i lukša pomoću html-a, css-a, php-a, photoshopa, javascripta... itd.. napravimo duplo bolje ;)

Ovo je po meni vise flash/javascript sajt, sa tim html-om nije moguce napraviti ovako nesto, jer html bez css-a je beskorisan, osim ako se neupotrebe stare metode, a sa tim nije moguce napraviti ovako nesto, nego meni nije jasno sta si hteo da postignes ovom temom ??

Pa uopce nije tesko napraviti vlastiti CMS,to moze.svaki PHP programer sa srednjim znanjem.


Citat: FireMan poslato Jun 20, 2012, 10:06:14 PRE PODNE
Pa uopce nije tesko napraviti vlastiti CMS,to moze.svaki PHP programer sa srednjim znanjem.

Pa ti si za medalju :)

U taj CMS bi provaljivao skoro pa SVATKO ! ( Doslovno ! )

Upozorenje - dok ste čitali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.



Citat: FireMan poslato Jun 20, 2012, 09:15:57 PRE PODNE
Ovo nije cisti HTML,ovo je javascript!!
jquery library je koristio...

Citat: DownTown-Grumm poslato Jun 20, 2012, 09:51:13 PRE PODNE
Svejedno on ga je sam sredio od 0
nije, uzimao je gotove kodove za jquery, uzmi firebug pa ce vidjeti source

Citat: FireMan poslato Jun 20, 2012, 10:06:14 PRE PODNE
Pa uopce nije tesko napraviti vlastiti CMS,to moze.svaki PHP programer sa srednjim znanjem.
glupost valjas, napravit ce sigurnosnu rupu takav programer... bez znanja OOP u php-u ne mozes praviti dobar CMS

Citat: FireMan poslato Jun 20, 2012, 10:40:33 PRE PODNE
http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/sigurni-php/4436.aspx
zastarjelo i losi savjeti, odmah ti mogu reci da vecu glupost nisam vidio od savjeta da se ne koriste hidden polja, kakve to jebene veze ima sa icim, spremas uvijek hash vrijednost u polje i u SESSION da moze provjeriti jel korisnik sta mijenjao...


Uglavnom lik je koristio gotove jquery kodove i ovo je njegov rad 10% najvise


Lol Dude,lik je cist prevarant ja ga znam kao trebao je raditi novi gamemode za ST i onda kaze da mu se neda i slicno.

Citat: Dude poslato Jun 20, 2012, 12:17:54 POSLE PODNE
Uglavnom lik je koristio gotove jquery kodove i ovo je njegov rad 10% najvise

Tih 10% znaci da je on stavio ono M0k1 Personal Site i ono about me i jos mu je engleski 0!

Citat: Dude poslato Jun 20, 2012, 12:17:54 POSLE PODNE
Citat: FireMan poslato Jun 20, 2012, 09:15:57 PRE PODNE
Ovo nije cisti HTML,ovo je javascript!!
jquery library je koristio...

Citat: DownTown-Grumm poslato Jun 20, 2012, 09:51:13 PRE PODNE
Svejedno on ga je sam sredio od 0
nije, uzimao je gotove kodove za jquery, uzmi firebug pa ce vidjeti source

Citat: FireMan poslato Jun 20, 2012, 10:06:14 PRE PODNE
Pa uopce nije tesko napraviti vlastiti CMS,to moze.svaki PHP programer sa srednjim znanjem.
[cenzura]ost valjas, napravit ce sigurnosnu rupu takav programer... bez znanja OOP u php-u ne mozes praviti dobar CMS

Citat: FireMan poslato Jun 20, 2012, 10:40:33 PRE PODNE
http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/sigurni-php/4436.aspx
zastarjelo i losi savjeti, odmah ti mogu reci da vecu [cenzura]ost nisam vidio od savjeta da se ne koriste hidden polja, kakve to jebene veze ima sa icim, spremas uvijek hash vrijednost u polje i u SESSION da moze provjeriti jel korisnik sta mijenjao...


Uglavnom lik je koristio gotove jquery kodove i ovo je njegov rad 10% najvise

Sta je jquery nego js?

I ja znam OOP!