Neka se glupi švabo napuši!

Započeo Dude, Jun 18, 2012, 22:53:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Mater mu natakarim, čisti penal nije svirao....

Svaka čast reprezentaciji Hrvatske na odličnoj igri, šteta što je ovako završilo...

debilcina retardirana... jebo mu ja sve :S


jebo mu ja mater konjina ...........



aaaaaaaaaaaaa, kako mi dize zivce :SSSSSSSSSS

A majku mu fasisticku ***** .. Pffffffff jeb... Cu mu sve-..................hhdbfbsjdndvdfdwjskks


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Ma ne znam čemu se čudite , pa otkad smo samostalna država kradu nas u svim mogućim sportovima , tako je to , mala država ne smije pobjeÄ'ivati.

Citat: kickinit poslato Jun 18, 2012, 22:59:23 POSLE PODNE
Ma ne znam čemu se čudite , pa otkad smo samostalna država kradu nas u svim mogućim sportovima , tako je to , mala država ne smije pobjeÄ'ivati.
aj ne seri imas 10ak god. I ti ces tu srati o samostalnosti. Tj. Politici


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: dknez15 poslato Jun 18, 2012, 23:03:09 POSLE PODNE
Citat: kickinit poslato Jun 18, 2012, 22:59:23 POSLE PODNE
Ma ne znam čemu se čudite , pa otkad smo samostalna država kradu nas u svim mogućim sportovima , tako je to , mala država ne smije pobjeÄ'ivati.
aj ne seri imas 10ak god. I ti ces tu srati o samostalnosti. Tj. Politici
nazalost to je istina
rukomet u hrv prvenstvo sudci nas jebu
to ti je ko EU
par drzava vodi cijelu org i vuce za nos ostale

Imam 15 godina i ne govorim o nikakvoj politici , ja govorim otkad smo samostalna država otkad igramo kao Hrvatska da nas u svim sportovima kradu. Idi nabavi kulture malo.

penal i zaleÄ'e

e moj sudija da Bog da imo 100 kceri i cjeli zivot za tampone radio
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Hahahah, tko te krade jadan on bio


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Sramota da nas Svjetski prvaci pobijeÄ'uju na ovakav način! Mamu mu Å¡vapsku jebem i ovakvo suÄ'enje! SRAMOTA!   >:( >:( >:(  :'( :'(

Ma katastrofa... SuÄ'enje je bilo za kurac. Nismo loÅ¡e igrali i onda nas sudac sjebe.

Last nick: Paradox

Citat: [SX] Joey_ poslato Jun 19, 2012, 01:16:14 PRE PODNE
Ma katastrofa... SuÄ'enje je bilo za [cenzura]. Nismo loÅ¡e igrali i onda nas sudac sjebe.
pa usporedi nase prilike i njihove i dobit ces ko je bolje igro

U početku su nas odma pokrali. I na kraju nas sjebe Jesus Navas, LOL.