[VIDEO] Ivex Intro Sistem (sa npc-om)

Započeo Dr.Ivex → ♫, Jun 18, 2012, 13:56:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

INTRO SYSTEM
Evo jedan intro system sa botom koji sam ranije napravio na jednom starom modu, al tada nije bilo jos ovih opcija za kamere i to, pa je sad prebacen u drugi gamemod... izgleda fora, a i bilo bi fora putem ubaciti neki TUT al to mi se nije dalo radit bezveze... inace pogledajte i kom!

VIDEO         http://beta.xfire.com/videos/58198a     
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Ivex is back :D

Odlično napravljeno , očekujem dosta toga od tebe. :D



tnx
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Sergio_Don

Odlican intro, samo sam znatizeljan pa cu pitati. Sta ako odjednom dodje na server 100 igraca i svi su na ovo intru?

virtual world
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Lepa ideja, drago mi je sto si se vratio  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747