EURO 2012 - Poljska/Ukraina

Započeo MT3 bolinx, Jun 17, 2012, 23:37:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

U ovoj temi raspravljajte o EURU 2012...

Sutra nam je na rasporedu utakmica izmedju Hrvatske i Spanjolske i utakmica izmedju Italije i Irske.
Sta mislite?

jos jedna spam tema  :-[
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_



Iskreno mislim ovako -
Italija ce dobiti Irsku 100% jer mora ako zeli da ima neke sanse za prolazak dalje.
Spanija takodje mislim da pobjedjuje jer je to jedna od najkvalitetniji ako ne i najkvalitetnija ekipa na europskom prvenstvu,naravno sve je moguce mozda i Hrvatska uz malo srece pobijedi ili remizira..
[/center]

Irska ce pobijediti Italiju jer sigurno nece bez ijednog boda otici. A hrvatska ce po meni sigurno proc dalje jer Spanjolci previse pasova odigraju po utakmici i tu se mogu sjebat

Citat: Jeffrey poslato Jun 18, 2012, 11:49:03 PRE PODNE
Iskreno mislim ovako -
Italija ce dobiti Irsku 100% jer mora ako zeli da ima neke sanse za prolazak dalje.
Spanija takodje mislim da pobjedjuje jer je to jedna od najkvalitetniji ako ne i najkvalitetnija ekipa na europskom prvenstvu,naravno sve je moguce mozda i Hrvatska uz malo srece pobijedi ili remizira..

haaaahahahahahahahahhahahahahahahaahahha, dje ti je optimizam, ja ti kazem da ce danas pobjedit hrvatska ima de je*em mater ovim spancima


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

ako kome treba listic za kladionicu odigrajte ovako

Italija-Irska (1)

Hrvatska-Spanjolska 1 stavite

3 eura, siguran prolazak :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Igrao sam -

Irska - Italija x
Hrvatska - Å panjolska 1

Imam neki predosjećaj da će Irci možda i dobiti , znam da će gristi puno i napadati , ne vjerujem da će samo tako pustit da se osramote gubljenjem sve 3 utakmice. Hrvatska može dobiti bez problema , ako se napravi reda u obrani i Modrić malo uključi imamo velike šanse.

italija - irska to ti je 1 nema sanse da ti bude 2 il x
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Citat: [BM]panameR. poslato Jun 18, 2012, 13:17:08 POSLE PODNE
italija - irska to ti je 1 nema sanse da ti bude 2 il x
uvijek ima sanse
molim se da irska izvuce bod

Samo nek italija dobije irsku 1:0 ili 2:0 jer ćemo mi i dalje proći radi gol razlike, tak mi je nešto brat priča xD

Zašto je bolje da Italija pobijedi Irsku? U tom slučaju mogu proći , ima više mogućnosti :

- Italija pobijedi 2:0 , mi odigramo 0:0 ili izgubimo i ne prolazimo
- Italija pobijedi 2:0 , mi odigramo 1:1 ili pobjedimo i prolazimo
- Italija izgubi/remizira , mi remiziramo ili izgubimo ili pobjedimo i prolazimo

Uglavnom ima dosta mogućnosti , nadajmo se samo najboljem :D

Citat: [BM]panameR. poslato Jun 18, 2012, 10:08:01 PRE PODNE
jos jedna spam tema  :-[

nek je, ne broje se postovi  :P



OT: Nekoliko solucija za prolazak Hrvatske dalje:

1. Pobjeda Hrvatske nad Španjolskom: - Hrvatska je u četvrtfinalu kao pobjednik skupine

2. Remi sa Å panjolskom: a) ako Italija nije pobijedila Irsku Hrvatska je u četvrtfinalu b) ako je Italija pobijedila Irsku dvije su solucije za prolaz I.- rezultat 2:2 i viÅ¡e â€" Hrvatska je u četvrtfinalu zbog toga Å¡to u krugu tri momčadi koje u meÄ'usobnim utakmicama imaju po dva boda i jednaku gol razliku (0) Hrvatska i Å panjolska imaju viÅ¡e postignutih pogodaka (3 ili viÅ¡e) od Italije (2 gola). II. - rezultat 1:1 - Hrvatska prolazi ako Italija ne dobije Irsku s tri ili viÅ¡e golova razlike, odnosno ako u slučaju pobjede Italije od dva gola razlike to bude pobjeda od baÅ¡ 2:0. Hrvatska, Italija i Å panjolska imaju u krugu identičnu gol razliku (2:2), pa odlučuje ukupna gol razlika. Å panjolska je u tom slučaju najbolja (6:2). Naime u slučaju da Italija dobije Irsku primjerice 3:1 ili viÅ¡im rezultatom s dva gola prednosti Italija i Hrvatska imaju ukupnu gol razliku 5:3 no u četvrtfinalu je Italija jer ima bolji UEFA-in ranking. Rezultat 0:0 â€" Hrvatska je eliminirana jer Italija u krugu ima viÅ¡e postignutih pogodaka (dva Italije, jedan Hrvatske), a Å panjolska bolju ukupnu gol razliku.

3. Poraz Hrvatske od Španjolske: - Ako Italija i Irska remiziraju ili ako pobijedi Irska Hrvatska je u četvrtfinalu.




P.S to nije moje.. to sam nasao na 1 stranici..