[POMOC]Providan skin

Započeo [yub] Leo_Karl, Jun 16, 2012, 17:11:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Providan mi je skin , nekako a nmg da namestim ko zna da namesti neka mi kaze molim vas , ewo jedne fotografije :
http://www.dodaj.rs/f/k/N0/44bWGgwP/sa-mp-000.png VIDI TE LI KAKVI SU SKINOWI ??? :?  ???
Znaci , molim vas ko zna da namesti neka mi se javi da mi namesti ......... MOLIM VAS !!!

to je do tebe, meni se to desavalo, znaci to pa onda jedan put ne, neznam dal ti je do graficke itd... ja sam bio obarao system pa mi se nije dogodilo, skini update tvoje graficke...


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Ja sam brate bot za to , kazi mi kako se to radi  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)

moras pogledat koja ti je graficka nvidia, ati itd... udjes na njihovu stranicu i tamo ti treba pisati

nisam siguran jel ti do toga... ja sam bio obarao system pa mi se vise nije desilo...


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Ovako daj mi link da udjem tu molim te i da vidim samo da popravim owo :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8)

Jel ti to stalno ili samo ponekad? Meni se to ponekad(1 u tri meseca :D) to desi , ali odem /refresh(ako ima komanda na srvu) ili rlg.. :)
Ako ti je tako stalno ili ti su se poremetili modeli ili ti graficka nije updateovana.Imas i dosta softvera(programa) koji mogu updateovati tvoju graficku tj. drivere a mozes i preko officialnog sajta tvoje graficke :)
ODSUTAN

Jel znaš stavljat windowse? Najjednostavnije rešenje, ali ipak prvo pokušaj instalirat drivere od grafičke..

Dajte mi sada bilo sta molim vas samo da mi se owo nedesava dajte mi link preklinjem vas owo mi smeta mnogo  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

Ko zna kako da skinem update graficke neka mi se javi preklinjem vas  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

Citat: Speedyâ,,¢ poslato Jun 19, 2012, 16:37:34 POSLE PODNE
Jel znaš stavljat windowse? Najjednostavnije rešenje, ali ipak prvo pokušaj instalirat drivere od grafičke..
kaki se to radi brate kazi mi molim te

Nemoj TBat  ;) , kaznit' ce te, moras da vidis kojui graficku imas, idi na Start- Control Panel - Ekran - Configuration - Advanced Options i tamo ces vidit


kazem ti ovako jer ga ja imam na spanskom...


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Imas mnogo programa koji updateoju tvoju graficku tj drivere samo ga trebas naci kucaj na gugl : Driver Updater Software :)
ODSUTAN

AMD VISION mi je Grafcka samo mi kazite kako da ja resim ovaj problem jel ok jel moze???????? ??? ??? ???

Jeste jeste do graficke, da li ne podnosi grafiku igrice ili sta, uglavon je do nje... Ja sam imao isti problem sa tim skinovima ali je CJ skin normalan uvijek pa kad sam uzeo novu graficku karticu (malo jacu) popravilo se ;D

Citat: Daniel Zero poslato Jun 19, 2012, 15:27:33 POSLE PODNE
Jel ti to stalno ili samo ponekad? Meni se to ponekad(1 u tri meseca :D) to desi , ali odem /refresh(ako ima komanda na srvu) ili rlg.. :)
Ako ti je tako stalno ili ti su se poremetili modeli ili ti graficka nije updateovana.Imas i dosta softvera(programa) koji mogu updateovati tvoju graficku tj. drivere a mozes i preko officialnog sajta tvoje graficke :)

Jel mi mozes reci kako to da uradim ??? ?? ??? ?? ???