Oko srednje skole

Započeo Don Eagle, Jun 13, 2012, 22:07:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako u ponedeljak mi je prijemni za srednju skoli i ja i dalje neznam sta da upisem . Pa sam ovo objavio da bih cuo neke vase savete sta da upisem .
MIslio sam se oko tehnicara obezbedjenja , programera za računarske mreze, multimedije , kuvar itd..Hvala ;)

vidi naveo si 2-3 skole koje su manje vise ne povezane


ide li ti kuvanje? ide upisi to

ne ide ti kuvanje....Ide li ti rad sa racunarima i to tako?ide...upsi to

sta sada ako mi ti damo svi dozvolu za kuvara ti ces to upisati :D :D :D

xD , ne samo pitam za vase misljenj , to su samo od nekih , navedite sta biste vi upisali ;)

Moja preporuka ti je kuvar, narucito ako si iz srbije (ja sam kulinarski tehnicar (smer) :P)

mada sa druge strane, nije cilj da ti drugi kazu sta da upises, cilj je da odlucis cime ces se najverovatnije baviti u zivotu.

Hvala , ma znm samo pitam za savet :)

Brate po meni ako si djak sa prosekom 3,20-3,30 upisi za "Vozaca motornih vozila" , "Saobracajni tehnicar" ili "Auto elektricar"..Sve u svemu najbolje ti je auto elektricar uzmes lepo kljuc ne prljas ruke za 5-10 minuta posla uzmem 50-100 eura ;)

Ne , odlican sam 4.60 i iz skole nosim 54.82 poena  :)

Ja sam isto upisao kuvara,i mogu ti reci da nije toliko teska skola,a uvijek ces posla imati kad zavrsis. :D

Vjeruj mi sve je na tebi ja nikad nebi uzeo skolu koja se meni ne sviÄ'a...Svejedno nadam se da ćes najbolje izabrat.

Citat: Don Eagle poslato Jun 13, 2012, 22:20:01 POSLE PODNE
Ne , odlican sam 4.60 i iz skole nosim 54.82 poena  :)
zavisi za koji smjer, ne trebaju ti za sve smjerove isti predmeti

Ja bih upisao za kompjutere ovo a ako ti ide nesto drugo

btw. ljudi sta je ovo postalo savjetovaliste a ne forum o sampu

Zavisi sta te zanima. Nemoj upisivat ono sta znas da te ne zanima....

I ja imam taj problem kao ti, isto sam se razmisljao i odlucio da upisem Masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje, hteo sam kuvara , dobra je to skola 3 godine se ide.. ali neznam dali ce biti posla i to. a ovo masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje, to ti je programiranje masina u firmama, ako si me razumeo :)

Da ali ima i administrator računarskih mreza ogledno , ucis da pravis sopstvenu internet mrezu , otvaranje servera itd..

posluÅ¡aj rodju upiÅ¡i ElektroTEhnicara !  :-*

jest da je malo teško...ali jbg :) ..