[Ocenite]Desktop

Započeo Markinjoâ„¢, Jun 12, 2012, 18:33:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Ljudi kako vam se cini moj desktop ocenite od 1/10 ;)

vlado_plavsic

Cenim da si ovo postavio da bi se "videlo" kako imas GF skriptu(nemas je)...Inace od 1 do 10,moja ocena je 0.Nista nisi pokazao za vredniju ocenu.

Citat: markinjo.amx poslato Jun 12, 2012, 18:33:55 POSLE PODNE


Ljudi kako vam se cini moj desktop ocenite od 1/10 ;)
Nasmeja me sa ovim GeForce 0.3d (Nije original,vec si ti stavio.) inace DT nije ni za kurac. 0

ma svaka tebi cast
Poslednja Izmena: Jun 12, 2012, 19:22:26 POSLE PODNE od [BR] Ricky

Inace ovaj folder geforce je prazan.. vidi se na slici, al ajde.. evo vam moj :) Ovo je onak science fiction stil :D Nadam se da je ok...



Citat: Chris poslato Jun 12, 2012, 19:11:50 POSLE PODNE
Inace ovaj folder geforce je prazan.. vidi se na slici, al ajde.. evo vam moj :) Ovo je onak science fiction stil :D Nadam se da je ok...



Ovo ko da nije od nekog coveka desktop :D 11/10 :D
ODSUTAN

vlado_plavsic


Citat: Ð'ладимир Плавшић aka PlavÅ¡a poslato Jun 12, 2012, 20:01:59 POSLE PODNE
Kad se vec hvalite...


Odlicno,pogotovo pozadina..


Citat: Chris poslato Jun 12, 2012, 19:11:50 POSLE PODNE
Inace ovaj folder geforce je prazan.. vidi se na slici, al ajde.. evo vam moj :) Ovo je onak science fiction stil :D Nadam se da je ok...




Reci su suvisne..slika govori 100000 i 100000 jezika.Odlicno :P

Citat: Chris poslato Jun 12, 2012, 19:11:50 POSLE PODNE
Inace ovaj folder geforce je prazan.. vidi se na slici, al ajde.. evo vam moj :) Ovo je onak science fiction stil :D Nadam se da je ok...



chris ljubavi :D
<3 chuck <3
100000/10 :)

Citat: Paulko poslato Jun 12, 2012, 18:47:49 POSLE PODNE
Citat: markinjo.amx poslato Jun 12, 2012, 18:33:55 POSLE PODNE


Ljudi kako vam se cini moj desktop ocenite od 1/10 ;)
Nasmeja me sa ovim GeForce 0.3d (Nije original,vec si ti stavio.) inace DT nije ni za [cenzura]. 0

hahahhaha..al me nasmija,vidi se da je folder prazan -.-' :D

Citat: El Niñoâ,,¢ poslato Jun 12, 2012, 20:11:59 POSLE PODNE
Citat: Chris poslato Jun 12, 2012, 19:11:50 POSLE PODNE
Inace ovaj folder geforce je prazan.. vidi se na slici, al ajde.. evo vam moj :) Ovo je onak science fiction stil :D Nadam se da je ok...


chris ljubavi :D
<3 chuck <3
100000/10 :)
Ahaa xD.. kak si to ipak pogodio.. tak mi fali ta serija ee...

Kad već svi dajete, pa zašto nebi i ja :D .

Link: http://samp-www.com/moj_desktop.png

Poslednja Izmena: Jun 12, 2012, 21:29:16 POSLE PODNE od Lucky Luciano

Citat: Ð'ладимир Плавшић aka PlavÅ¡a poslato Jun 12, 2012, 20:01:59 POSLE PODNE
Kad se vec hvalite...


Brate ne valja ti pozadina, OOO VI STE STOKA, RUGLO GRADA I SRBIJE ODANI STE SVOME KLUBU ALI ZA PARE, KAD VAS NEKO DIRA VI ZOVETE ŽANDARE..;)

vlado_plavsic

@Brian Brendell,Ajde kad me teras da ti odgovorim.Lupas takve gluposto da je ovo nevidjeno.
Dakle,navedi mi jednu situaciju kada su,grobari, kao sto si ti naveo zvali "zandare"? (lolololol) Navedi mi argunent za to da navijamo za pare? Navedi mi broj na koliko ste utakmica bili glasniji od Grobara? Navedi mi koliko nas ima a koliko vas ima i opet ne mozete da budete glasniji na utakmicama?  Mogao bih ovako do sutra...Za kraj jedna lepa pesma za tebe...

http://www.youtube.com/watch?v=aOqGTwnR23I

Oprostite sto mu odgovaram ovde,ne smatrajte ovo spamom ili uvredom,zanemarite ovaj post uopste,ovo su samo cinjenice koje on ne zeli da prihvati.A sto se tice onih gore cifara,ukoliko im se zna broja posalji mi u inbox.

Citat: Ð'ладимир Плавшић aka PlavÅ¡a poslato Jun 12, 2012, 21:54:07 POSLE PODNE
@Brian Brendell,Ajde kad me teras da ti odgovorim.Lupas takve [cenzura]osto da je ovo nevidjeno.
Dakle,navedi mi jednu situaciju kada su,grobari, kao sto si ti naveo zvali "zandare"? (lolololol) Navedi mi argunent za to da navijamo za pare? Navedi mi broj na koliko ste utakmica bili glasniji od Grobara? Navedi mi koliko nas ima a koliko vas ima i opet ne mozete da budete glasniji na utakmicama?  Mogao bih ovako do sutra...Za kraj jedna lepa pesma za tebe...

http://www.youtube.com/watch?v=aOqGTwnR23I

Oprostite sto mu odgovaram ovde,ne smatrajte ovo spamom ili uvredom,zanemarite ovaj post uopste,ovo su samo cinjenice koje on ne zeli da prihvati.A sto se tice onih gore cifara,ukoliko im se zna broja posalji mi u inbox.

A na kojoj si ti temi?  ???




Kad se već hvalite: