Pomoc

Započeo Ivkeee, Mart 20, 2010, 12:36:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Moze'l mi neko objasniti kada u MTA napravim gde koje auto i vozilo stoji kako da to ubacim u SA:MP server i de da nadjem taj MTA file de sam to snimio???
I gde da najem free host dok se server razvija????
Poslednja Izmena: Mart 20, 2010, 12:39:25 POSLE PODNE od Ivan_Geric

Imas u mta dolje u kutu kad stisnes F vozilo ti je nacrtano a spremljeno ti je pod folder MTA di si instalirao odes server-mods-deathmach-resources i tamo najdes ime svoje mape i to je to :D

A de da nadjem freehost za server?

Citat: Ivan_Geric poslato Mart 20, 2010, 15:48:09 POSLE PODNE
A de da nadjem freehost za server?

Gotovo je nemoguce nac besplatne GameServere.

Hhahahaha dinko ,a ima li neki freehost? :( :(

Moze li mi neko objasniti kako da naucim da skiptam , odakle i kako?>

Citat: Ivan_Geric poslato Mart 20, 2010, 15:54:20 POSLE PODNE
Hhahahaha dinko ,a ima li neki freehost? :( :(

Omg,vidim da niti neznas sto je GameHost.GameHost je host za server,WebHost je host za website.NEMA FreeGameServera.Free webhost imas kolko oces,samo upisi u google.

Skriptat mozes tu na forumu,malo pretrazi forum,jer meni kao vjerujem niti nikome drugom ne pada na pamet da trazi umjesto tebe  ;)

nekontam....zar se server mora placati??


MOzes ti otvoriti portove da ti drugi mogu dolaziti,ali svaki put kad ti se IP promjeni morat ces mjenjati ip itd...Tako da je bolje da placas host koj se MORA placati... :D ;)
Mysterious roleplay

osim ako sredis staticni IP...

 nemam ja o tome pojma

Citat: âœ" Slick_Crack âœ" poslato Mart 20, 2010, 21:01:11 POSLE PODNE
MOzes ti otvoriti portove da ti drugi mogu dolaziti,ali svaki put kad ti se IP promjeni morat ces mjenjati ip itd...Tako da je bolje da placas host koj se MORA placati... :D ;)
Ja bre ocu za pocetak da uzmem freehost dok skriptam nabavim igrace ,a posle cu placati.
Moze li mi neko objasniti kako da koristim freehost?

Prvo naskriptaj gamemode i onda otvori, nemozes koristit free gamehost jer NE POSTOJI! a free webhost, googlaj malo... ^^

a ovo u vezi portova nije za tebe, al ako bas oces -> http://portforward.com/

edit: eto malo o portovima, ovaj donji dio http://hr.wikipedia.org/wiki/TCP
Poslednja Izmena: Mart 22, 2010, 14:05:42 POSLE PODNE od GGC
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.