~ Edimax Gaming

Započeo [ED] ZicMortal, Mart 19, 2010, 19:02:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Pokri se ti balavac mali neodgojeni

Jao umirem od smeha dok gledam slike.

KAKO VAS NIJE SRAM ???
OVI ODU VAMO OVI SE VRATE TAMO I SAMO DODJITE DODJITE xD MA LUDA KUCA
A I JA BIH SADA KO ZAPOCNE PONOVO REKLAMIRATI SERVERE IZBRISO ACC ILI GA BAN 4 EVER PA CE DA SE NAUCI POSTUVATI DRUGE SERVERE!!!!

A ti nebi trebao pisat CAPS LOCK-om...







Samo recite ko je reklamiro dobice ban na mesec dana ili forever

Randy Hickey,Stefan Darkness,Thomas Jacobs,Alfredo Messina bas me zanima hocete li ih ban,da znam za svoje igrace na serveru da su negdije tako reklamirali dobili bi ban4ever,a za vas znam da necete to napraviti...ovdje moze lock,jer je preraslo u spam -.-
Poslednja Izmena: Mart 21, 2010, 18:28:00 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

stefan darknes nije ni gm ni admin  8) ali ja bi ih ban forever netrebaju mi takvi

Randy i ovaj Jacobs su admini mislim,ili je Jacobs GM,mislim stvarno kome vi dajete GMa  ::)
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

ja ne dajem ja sam samo igrac

Citat: [EU]MreR poslato Mart 21, 2010, 14:03:19 POSLE PODNE
hah a mode od balkan gaming.a meni seru da ja kradem modove ccc...

Ahaha Mrer pokopaj se, taj tvoj mod balkan-gaminga koji ti imas svi imaju, ja sam uzeo njega i sve pobrisao u njemu (aute, objekte neke komande) i stavljao svoje nove [govorimo o gf editu]. Stoga nemoj mi ti dolazit da te moram banat, i sa onime "mod koji imam ja vaki ovdje".. ja se oko svoga moda trudim i spreman sam izmijeniti svaku sitnicu koja mi se nesviÄ'a, i nezanima me jer je to obicni gf u kojeg je ubaceno oko 100 auta i 30 objekata i veoma slabo editan.

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 21, 2010, 18:48:24 POSLE PODNE
Randy i ovaj Jacobs su admini mislim,ili je Jacobs GM,mislim stvarno kome vi dajete GMa  ::)

Mislim stvarno to se tice nas.

Citat: [EU]MreR poslato Mart 21, 2010, 14:57:05 POSLE PODNE
TI I TVOJ EDIMAX..to je sramota balkana i ostat ce 4 ever

Samo se ti nejavljaj, tvoji serveru su najbolji na balkanu  :D

I za kraj, reci cu ja Randyu i mojima da ne reklamiraju... vi ste prvi poceli i lijepo ste nam reklamirali ja sam ovdje otvorio temu koja je necijim pihom zatvorena. Ako vi mozete reklamirat nama mozemo i mi vama. Koji je smisao toga? Nema ga. Smisao toga je da svatite kad god budete reklamirali i mi cemo vama uzvratit, vase je da prestanete. Nisam htio da do ovoga doÄ'e. Usput neki se trebaju spustit na zemlju. Ja neradim svoj server u inat drugima. Radim ga jer smatram da se ljudima sviÄ'a i da ce na njemu ostat i zabavit se. Procitajte malo prvi post korista je. Znam da tu ima djece poput Mrera i nekih "ownera" servera koji su se ufurali u to da im se igraci ulizuju. Shvatite, balkan-samp vam nije isto sto i vas forum (servera).

Citat: [EU]MreR poslato Mart 21, 2010, 14:54:48 POSLE PODNE
ja se necu smirit pljuju po geniusu !to je sramota

Ja se mogu samo smijat za ovo, otkad si ti veoma pocascen i ponosan igrac Genius Gaminga? I ono "necu se smirit"...  :D
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Stvarno ne volim lockati teme u oglasima ali ovu moram, svadate se..ako jos u jednoj temi vidim svadu vas odavde cu malo na hladenje poslat