Division Role Play [Večeras, 20:00]

Započeo Vegas., Jun 06, 2012, 12:44:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Vegas.

Pozdrav od
Forum: www.division-samp.info
IP:188.40.52.207:7780
TeamSpeak:176.9.25.181
Vlasnici:HuDiGa.amx & Vegas.




Evo i nas posle par stanki u radu, predstavljamo vam naš novi mod. Ovo nije onaj mod od 0 koji je trebao da bude sa Dj.Nik-om. On nas je može se reći zajebo, ali smo mi nastavili bez njega.Nastavili smo editovati nas prvobitni gamemod-e.Sve promjene na modu cete moci da pogledate ukoliko dodjete na nas server i pridruzite nam se. Pa da počnemo.


Registracija i login su napravljeni u dijalogu.Pri samom logiranju moci cete da cujete neku muziku dok se logujete,takodje postavljen je i spray.Pri registraciji bit ce vam pokazan kratak tutorijal koji nije kao kod svih,vec po nasem unikatnom sistemu.Poslije tog tutorijala dolaze neka pitanja na koja cete morati da odgovorite tacno kako bi se registrovali,sve odgvore na ta pitanja moci cete naci na nasem forumu.


Ostale slajdove tuta vidite sami :) ..


Na serveru trenutno ima 200 auta koja su na prodaju.Naravno auta ce se stalno dodavati ali ni to nece biti dzabe.Sistem dodavanja auta je ovakav:Kada neki igrac kupi AutoSalon.Od svake prodaje auta on dobija neki dio novca u svoju firmu.Kada vise ne bude auta na prodaju,vlasnik te firme ce morati da plati firmi za pravljenje vozila (koja ce se tek napraviti) da mu dostave auto u autosalon.Svako tuniranje vozila bit ce sacuvano nakon restarta servera ili sl.Kada udjete u auto svirat ce vam jedan od najpoznatijih radia koji se zove TDI radio..



Sistem kuća je dinamičan, tako da ako zafali možemo napraviti kad oćemo :) .. TakoÄ'e ima dosta opicja kao Å¡to su stavljanja novca, droge, materijala u sef, ugraÄ'ivanje drugih enterijera.Postoji jos jedna zanimljiva opcija a to je:ako zelite da vam sredimo dvoriste ili dodamo nesto na kuci,moci cete se obratiti na nas forum i kazete nam sta sve da uradimo,naravno to nece biti dzabe.Sve cete morati platiti In Game.
Na početku će biti samo 5 organizacija, a to su Policija, CNN, LCN, GSF, Street Racers.
Policija je tu da vas zaÅ¡titi, tako da ukoliko vidite zločin to prijavite na 911 (/call). Mogućnosti su im velike te će moći da zaustave svaki tip kriminala. Komanda /oprema je uraÄ'ena u dijalogu, napravljene rotirke, nove barikade /rb, pa spajkovi /strip, i joÅ¡ mnogo toga..




Grove Street Families su jedna od DivCity bandi, oni rade na malo, pljačke bankomata, lokalnih prodavnica, pomalo i reketiranje.Uvijek se motaju oko Grove Street ulice. U bazi imaju komandu /grove sa kojom mogu uzeti palicu, ili nož, a rank 5+ može i Colt.


Zeljni ste utrka i radovanja na cestama Los Santosa.Posjetite onda ove trkače budni su 24h na dan i bez prestanka su na cestama.Puno avantura i zabave morete ocekivati.
Citat

Poslednja Izmena: Jun 08, 2012, 13:31:12 POSLE PODNE od [DV] Vegas.

Opis iskreno los,nema par recenica,ostalo slike.Samo si  napisao 1 recenicu o bandama/mafijama i malo uvod na pocetku..
sretno.
Poslednja Izmena: Jun 06, 2012, 12:47:05 POSLE PODNE od [RS]Kurton.
[/center]

Sta reci osim Pro covek i sve najbolje ti zelim sa SRV

Moj Ucitelj Skriptanja :D

Vegas.

Citat: [RS]Kurton. poslato Jun 06, 2012, 12:46:29 POSLE PODNE
Opis iskreno los,nema par recenica,ostalo slike.Samo si  napisao 1 recenicu o bandama/mafijama i malo uvod na pocetku..
sretno.
A kad ne stave slike žalite se, bmk slika govori više od 100 rječi..

Citat: Boki_Bokic poslato Jun 06, 2012, 12:47:45 POSLE PODNE
Sta reci osim Pro covek i sve najbolje ti zelim sa SRV

Moj Ucitelj Skriptanja :D
Hvala :) ..

Sretno :)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Nadam se da cemo sad uspjeti,vise nece biti gasenja servera.

btw. dobar je opis al moj je bio bolji :P :)





Lep opis :D
Sretno
Follow me na Instagram @sixmatic


Vegas.

Hvala svima, doÄ'ite i posjetite nas, pola sistema nije joÅ¡ predstavljeno..

Nisi trebao da objavis vas stari gamemod , dobro se secam kada je neko rekao
Citatako ne uspete sa novim gamemodom od 0 stacete onda
a ti lepo odgovorio ma uspecemo ali niste ! Mnogo ste se [cenzura]li sto ste objavili tada gamemod ! Srecno vam sa serverom ! ;)

Vegas.

NE shvatam, onaj mod sam objavio jer mi je više ne potreban. Ko kaže da nismo uspjeli, Dj.Nik nas je izradio, sreća pa sam u isto vrijeme pravio mod, sada ćemo vidjeti to za uspjeh..

EDIT: Opis preureÄ'en, viÅ¡e teksta.
Poslednja Izmena: Jun 07, 2012, 00:06:23 PRE PODNE od [DV] Vegas.