[Pomoc] Oko coda i .map

Započeo NikolaBE, Jun 04, 2012, 15:48:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Da li mogu iz koda da napravim .map file i da ubacim i da prepravim u MTA sta hocu.Inace sam kod naso na ovom forumu pa mi treba .map


Citat: [DV] Vegas. poslato Jun 04, 2012, 19:32:57 POSLE PODNE
Nemožeš..
Sto lupas [cenzura]ti ? Kada to moze da se naparvi !








@NikolaBE idi u MTA San Andreas 1.3(gde ti je instalirano C ili D)-->server-->mods-->deathmatch-->resources-->Sada napravi jedan folder npr. Zatvor onda odes u neku drugu mapu ako imas kopiras .map fajl i metu ...Sve to ubacis u folder koji si napravio... Na metu pritisnes desni klik i ides edit , videces tu ime mape koju si kopirao to izmenis u Zatvor tj. to ti je Zatvor.map uzmes kodove za mapu ne npr. createobject nego mora da bude onako kako si kopirao drugu mapu samo drugacije reci i ID objekta ako imas samo createobject ili createdynamicobject odes na www.convertffs.com i konvertujes , da pojasnim imas tamo nesto Input & Output u Input mesto MTA 1.0 Object stavis SA-MP CreateObject(ako ti je u kodu CreateObject) ili  YSI CreateDynamicObject(ako ti je u kodu createdynamicobject ...A u output mesto SA-MP CreateObject stavis MTA 1.0 i konvertujes kopiras i ubacis u Zatvor.map ...Ako ti nesto nije jasno obrati mi se u PM ;)