[Pomoć] SAMP server

Započeo Contixo, Jun 01, 2012, 16:06:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kada pokrenem samp server, tj. crni prozor onaj, centralna mi počne zviždati pi pi pi pi pi, .... sve tako i moram brzo restartovati komp da nebi ko u kući čuo xD. Neznam u cemu je problem jucer mi je sve radilo kako treba sada pokrenem i počne zvizdati.

BUMP* Molim vas pomozite cijeli dan kada pokrenem samp-server pišti mi centralna. Ima li iko ikakve ideje ?

P cekaj dok svi odu iz kuce i pokreni  :D  :D mozda treba pricekati malo

Ima li iko jednostavno riješenje. Zašto CPU pišti?

pa odnes ga na popravku i ljepo vidi sta mu je,a ako ne skini dobar antivir i ocisti hd.

bojim se da imas problema s ramovima, probaj druge ramove ubacit,a prije toga procisti komp antivirusom

Nedavno mi je izbacivao error kad sam stavljao novi plugin sscanf, evo sada skeniram i skenirao mi je 7 mogućih malware virusa, vidjet cu jos. Opet mi pisti. Skenirat cu ga full.

skini si antimalwarebytes i avast,pa s njima procisti.

Skenirao sam sve i pobrisao viruse (barem moguće) i sada kada pokrenem server, crni prozor piše Don't responding i nakon 20 sekundi stane pištati i radi. Neznam sta je sad ?

Napravi reinstalaciju San Andreasa  ::)

Šta ti spamaš nije uopće do GTA SA. Kada server pokrenem.

pa don't responding, omg

covjek ti oce pomoc i u pravu je,a ti tako prema njemu. :S


reinstaliraj san andreas

Reinstalirao sam, ali mislim da neznate sta vam govorim. Nije kada pokrenem GTA SA, kada udjem IG već kada pokrenem crni prozor on ide don't responding. Evo reinstal cu opet ali mislim da nije do toga.

Ako ide don`t respoding,sigurno si dodao/ušao u pogrešnoj IP ili recimo server ti 0.3e verzija a na tvoj samp -u je instaliran 0.3d ..
Poslednja Izmena: Jun 09, 2012, 10:57:07 PRE PODNE od Lucio

Kada pokrenem samp server - http://i.imgur.com/qmTgA.png
Centralna počne piÅ¡tati a samp server ne odgovara - don't responding. Kada "doÄ'e sebi" prestane piÅ¡titi.


:'( :'( ooooooo Božee