[NAJAVA] Lost Country RP server i Forum

Započeo accardo_, Maj 29, 2012, 22:56:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Dolazak foruma i najava servera.


Nakon dugog i mukotrpnog rada server Lost Country je pri kraju. Svi koji znaju Lost Country je prije postojao i brojio oko 25 igraca dnevno.Naime zbog hostera(koji nam je izgubio cijelu skriptu i jos k tome nam oduzeo hosting) bili smo prisiljeni napraviti global restart. To nas je dotuklo i server Lost Country je ugasen. Od tog dana krenuli smo raditi skriptu koja bi bila unikat na cijelom balkanu. I mozemo se pohvaliti da nam je uspjelo skripta je u razvoju te je gotovo oko 97% skripte. Na modu rade: Nermin(Armando),Dragan(Billy),Emil(Boccino),Patrik(Accardo(Ja)).


Forum i portal
Za graficki izgled foruma i portala sam zaduzen ja. Forum tema je naime jos u izradi stoga koristimo ovu privremenu.


Nekoliko stvari o serveru
Naime server je pun unikatnih stvari i postoji mnogo textdrawowa da igru ucini ljepsom.
I mi smatramo da je to jedna od najunikatnijih skripta na cijelom balkanu evo nekih unikatnih stvari.

  • Drzavljanstvo u 3 drzave LS,SF,LV.Na registraciji odaberet grad i odete u opcinu da uzmete drzavljanstvo
  • Granicni prijelazi.Naime kad odbacite drzavljanstvo mozete samo jednom proci kroz granicu da vas policija ne lovi. Ukoliko to ucinite 2. put dobijate WL 6.
  • Laptop. IG smo razvili da mozete kupiti laptop u ducanu te preko njega mozete davati oglase slati mailove i otprilike sve sto mozete i u RL.
  • Internet IG. Razvili smo internet IG sto znaci da na svom laptopu mozete se spojiti na internet i koristiti web pretrazivac svaki market i autosalon i bolnica PD i ostalo ima svoju web stranicu gdje mozete pronaci informacije i tocnu lokaciju.


Ovo su samo neki od unikatnih sistema ima ih jos mnogo mnogo vise. Otvaranje se ocekuje sredinom 6. mjeseca. Molimo da se registrirate na forumu i pridruzite nam se.


Prvo mislim da je portal kopija Lecevice ili su oni kopija vas, a forum tema mi se ne svidja i fakat imate unikatne sisteme xd

Citat: Ak te Ubim poslato Maj 30, 2012, 10:10:42 PRE PODNE
Prvo mislim da je portal kopija Lecevice ili su oni kopija vas, a forum tema mi se ne svidja i fakat imate unikatne sisteme xd
Hvala vam, ljudi ali ovaj portal je na forumu vec mjesec dana.
Uskoro dolazi jedan novi unikatan sistem :D

Citat: xFCe67 poslato Maj 30, 2012, 18:32:24 POSLE PODNE
Citat: Ak te Ubim poslato Maj 30, 2012, 10:10:42 PRE PODNE
Prvo mislim da je portal kopija Lecevice ili su oni kopija vas, a forum tema mi se ne svidja i fakat imate unikatne sisteme xd
Hvala vam, ljudi ali ovaj portal je na forumu vec mjesec dana.
Uskoro dolazi jedan novi unikatan sistem :D

Svida mi se portal neam rijeci za njega no dali vam treba web dizajner ili nesto za forum?

Za sad jos ne ako cemo trazit bit ces obavjesten :)

Sretno vam po opisu stv unikati na balkanu i to mi se svida.

Hvala vam svima sad zavrsavamo sistem bolnickog osiguranja :D


Hvala ti objavljujemo da je sistem bolnickog osiguranja uspjesno zavrsen te radi bez bugova :D




Izvinite na DB ali jos jedan unikatan sistem je odradjen kasnije malo vise o njem