[ANKETA] Koji host?

Započeo Steinar, Maj 29, 2012, 13:04:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo imate gore znaci trazim  najbolji i najsigurniji hosting za portal!!Izaberite i komentirajte molim vas
Poslednja Izmena: Maj 30, 2012, 12:32:57 POSLE PODNE od Ak te Ubim

Folder86


Citat: Folder86 poslato Maj 29, 2012, 13:31:23 POSLE PODNE
Gamehosting.rs?
Tronyx-Hosting? gdje su ?

Tronyx hosting je bezveze ne preporucujem ti nikako samo ces baciti pare.
Dok od ovoih mozes od pan :)
[/center]

Koji k je na panu? Popunim ona polja i nesto mi pise da mi je sejvano :O i jel se placa duplo skuplje placanje preko moba?


net64 host makni jer su oni na free domeni i neozbiljni su !

KGB uzmi ima najsavremeniji GP podrska 24/7 ima raznih popusta i nemoguce ih ahkovati
KO ZNA SKRIPTATI NEKA MI SE JAVI U PP PLACAO BI GA SVE PO DOGOVORU.MINIMUM 96 GODISTE.

Citat: jx-servers - _IcE_ poslato Maj 29, 2012, 14:02:15 POSLE PODNE
jx-servers.com vratili smo se ako si iz bosne mozes i mobom platiti!samo mi se u pp obrati i dog ce mo se!

hx-servers design & reseller!!!

Uzimaj KGB oni su zakon samo velike cijene!
Jest da imam hosting i sada bi ti rekao uzmi od mene jer je prejeftino al KGB-u panel okida : )
Poslednja Izmena: Maj 29, 2012, 19:05:10 POSLE PODNE od DubeP

Gx-Hosting.com je organizacija koja se bavi prodajom hosting usluga kao sto su Game Serveri,Game Reselleri,Voice Serveri,Web Hosting,Domene,VPS i Dedicated Serveri.Nasi Serveri su smjesteni u hetzneru(Njemacka) sa pingom od 30 m/s i ninetu(Srbija) sa najmanjim pingom od 10-20 m/s ,a uskoro i Bosanski link u BH Telekomu.
Jačina naših servera govori samo koliki je naš kvalitet, smješteni su na 100Mbit-nom linku, te mašinama od 24 Gb rama, 5 Tb prostora. Gx-Hosting.com je organizacija koja govori o brzini, kvalitetu i svega onoga što klijenta čini zadovoljnim. Podrška koja je veoma brza i efikasna, riješit će vaše probleme u samo 2-3 minuta. Provjerite zašto su nam cijene male, i zašto je kod nas kvaliteta na prvom mjestu

avalon ili hrvatski hosting... cjene jesu vece nego kod ovih , ali njihova podrska i kvaliteta je daleko iznad svih ostalih
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

glasao sam za pan hosting, iako im serveri nisu bas ovjek online..a gdje su ti ovdje KGB, gamehosting.rs?? a sto se tice pan hostinga kada placas preko mob. duplo je skuplje ja sam to radio, ne isplati se preko mobitela

Ni jedan od ovih.

Ovaj da--> www.game-hr.com
Poslednja Izmena: Maj 29, 2012, 21:33:06 POSLE PODNE od Leo aKa NISAM JA


Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...

Nemoj bit pijan. Ako ces gledat po kvaliteti onda ide ovak ljestvica:
1. InfoNET - Zašto? Jer je podrska stalno dostupna, firma su vec duze vrijeme i sve im je super ja sam bio zadovoljan kod njih.
2. Avalon - takoÄ'er jedna od boljih firma, ali za portal malo preskupi za početak...
3. EuroNET - Game hr je vlasnik, isto jeftino, hostaju i balkan samp i nema problema...
4. Hrvatski hosting - Ne preporučam, već dugo kruže glasine da im neide bas dobro i da bi uskoro mogli propast...

Za Pan Hosting i Net46 neznam ali pan hosting je jos relativno novi hosting i neces nikako znat kvalitetu, provjeri nakon 5 godina dali jos rade...

Mislim da ipak Chrisu najvise vjerujem i btw. nisam pijan :D no recite mi sto mislite o studio4web

po meni je jedan od najboljih,ako ne i najbolji   optimahosting.hr