LG Cookie Facebook

Započeo matemandbrnaze742, Mart 17, 2010, 21:19:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

matemandbrnaze742

Evo frendica mi ima LG Cookie i kako da ima FB Chat na njemu ima li koji program ili nest treba napravit

pa ode na internet i na facebook


Nek si minioperu skine pa prek toga na fejs...(tako se može ako se ne varam)




matemandbrnaze742

Ima li program a ovo preko mini opere moze li chat.A Ebuddy nemoze na CHAT na mobu cini mi se.

r4z0r

Ja imam LG Cookie , jednostavno sam skinuo Facebook Mobile for LG Cookie . Mogu preko tog browsera ulazit , a mogu na facebook i preko browsera koji dodje na mobu .


matemandbrnaze742

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Mart 17, 2010, 22:01:05 POSLE PODNE
Ja imam LG Cookie , jednostavno sam skinuo Facebook Mobile for LG Cookie . Mogu preko tog browsera ulazit , a mogu na facebook i preko browsera koji dodje na mobu .

A imas li CHAT

Parker

Mozes preko ebuddya .. uveli su to

ja na LG GT500 Puccini imam aplikaciju Facebook Mobile i imam chat...
a za Cookie ne vjerujem da ima...

ja nam mom mobu imam precicu za fb i tamo samo dok samo u skoli :D









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |


Citat: [UZ]Parker poslato Mart 17, 2010, 22:07:24 POSLE PODNE
Mozes preko ebuddya .. uveli su to

Omg pa objasni kako da odu na Ebuddy vidis da se ljudi muce...!!

Al kad udes u ebuddy nemozes gledat profil i chatat u isto vrijeme zato bolje ti je Inbox ((za specijalce koji nisu culi rijec inbox to znaci poruke!!))..

Parker

Citat: [GG]Michael_Stafford[genius gaming] poslato Mart 18, 2010, 15:49:14 POSLE PODNE
Citat: [UZ]Parker poslato Mart 17, 2010, 22:07:24 POSLE PODNE
Mozes preko ebuddya .. uveli su to

Omg pa objasni kako da odu na Ebuddy vidis da se ljudi muce...!!

Al kad udes u ebuddy nemozes gledat profil i chatat u isto vrijeme zato bolje ti je Inbox ((za specijalce koji nisu culi rijec inbox to znaci poruke!!))..
Moras bit retadr da ne shvatis
otvoris http://www.ebuddy.com sa moitelom i stavis Facebokk chat i napises username i pas s .. Kliknes login

Citat: °|Chris|° poslato Mart 18, 2010, 15:47:15 POSLE PODNE
LG-mobiteli su inace qurac...
ajde reci po cemu...
i jos ces sigurno reci da su samsungi najbolji jer ga ti imas :S...