omg :(((((

Započeo Ludi Grad, Mart 16, 2010, 21:27:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Bas sam se smorio kad sam cuo.Bas mi je zao.Evo uz veliko postovanje postavljam ovaj video  ;)
XENIA ft. MC STOJAN - POZURI

Tesko Kapisodi sada, jbg ipak mu je brat....


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!


Lamine Diarra

Citat: Sam poslato Mart 16, 2010, 21:42:12 POSLE PODNE
tko su ovi likovi? xD...

Kad nisi ni cito ono sto pise na sajtu -_-. Inace, neko je unajmio Hitmana koji ih je sniperom oboje sredio xD ;D, salim se, zao mi je zbog njih dvoje :(.



da oprositte ispričavam ssee

Ludi Grad

Citat: [BM]Alex poslato Mart 16, 2010, 22:00:27 POSLE PODNE
Inace, neko je unajmio Hitmana koji ih je sniperom oboje sredio xD ;D, salim se, zao mi je zbog njih dvoje :(.
Mislim da je on prvo nju ubio, pa onda sebe...ali kazem mislim.....  ;)  ???

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Mart 16, 2010, 22:15:12 POSLE PODNE
Citat: [BM]Alex poslato Mart 16, 2010, 22:00:27 POSLE PODNE
Inace, neko je unajmio Hitmana koji ih je sniperom oboje sredio xD ;D, salim se, zao mi je zbog njih dvoje :(.
Mislim da je on prvo nju ubio, pa onda sebe...ali kazem mislim.....  ;)  ???
aj nemojte nagaÄ'at kao babe tračare :D...


iYoko

Tko su oni bili? Nikad čuo...



ma bio je nevidjeno ljubomoran i zbog toga je sve uradio.. a sto je najgore, nasla ih je njena majka mrtve u stanu :( :( :'(
R.I.P Ksenija i Filip ! :(((









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |