Pomoc dodavanja admina

Započeo Gunjac, Maj 21, 2009, 22:24:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gunjac

hostao sam svoj server stavio gamemode sve napravio i kad sam login na serveru nemam admina...sta moram napravit da imam admina

odes u scriptfiles ili gdje vec nades svoj acc i stavis u 1338?
Poslednja Izmena: Maj 22, 2009, 11:47:55 PRE PODNE od Dexter / CroHerzegovina ~


Odsutan dok ne doÄ'em.


Gunjac


playingonch

a da saveas to onda tj File->Save ??

Citat: Dexter / CroHerzegovina ~ poslato Maj 21, 2009, 22:39:33 POSLE PODNE
odes u scriptfiles ili gdje vec nades svoj acc i stavis u 1388?

xD ne 1388 nego 1338 i onda si ne vidljiv na /admins tj.samo do 1337 levela se vide na /admins a 1338 je owner ili ti mozes uraditi sledece kucaj /rcon login sifra servera i onda /makeadmin
Poslednja Izmena: Maj 22, 2009, 00:37:58 PRE PODNE od Cena

Bit cu iskren i reci ti ovo> Reko si mi da si na kucnom serveru sve iyvjeybo__ A neynas Addat admina..Mislim da ti se opcenito ne isplati imati server do knesto ne naucis ovde

Citat: Cena poslato Maj 22, 2009, 00:36:56 PRE PODNE
Citat: Dexter / CroHerzegovina ~ poslato Maj 21, 2009, 22:39:33 POSLE PODNE
odes u scriptfiles ili gdje vec nades svoj acc i stavis u 1388?

xD ne 1388 nego 1338 i onda si ne vidljiv na /admins tj.samo do 1337 levela se vide na /admins a 1338 je owner ili ti mozes uraditi sledece kucaj /rcon login sifra servera i onda /makeadmin


A jbg pogrijesio sam ali ispravio x D, a i da stavi 999999 imat ce heada x D


Odsutan dok ne doÄ'em.


A lol, kao da je to tesko.. Odes u Scriptfiles, nades svoje ime, i tamo pod Admin Level umjesto 0 stavis 1338.. Ali prvo moras izac sa servera pod tim imenom koje si nasao u Scriptfiles, jer ti inace nece raditi..

I program s kojim ces otvoriti file nek ti bude notepad, jer znam da nekad kad otvoris sa wordpad onda ti nece i obavezno moras spremiti kad te bude pitalo da li zelis save, moras pritisnuti Da.

r4z0r

Izvinite ak sam nesh puko al ovo kod mene ide ovako xd ...
u server.cfg stavis rcon pass .. i kad 2 put click na svoj home server na sa-mp clientu imas rcon password i taj rcon sto si upisao u server.cfg upises tu .. nakon sto udjes na server upises /rcon login i to je to logiran si i onda si stavis lvl admina koji zelis na serveru ;)) ..

Gunjac

e ljudi ja sam promijenio sve kako ste mi rekli ono u skript files pod moje ime promjenim admin lvl ali kad idem login pise da mi se ime ne slaze sa passwordom

Citat: Gunjac poslato Maj 22, 2009, 20:38:17 POSLE PODNE
e ljudi ja sam promijenio sve kako ste mi rekli ono u skript files pod moje ime promjenim admin lvl ali kad idem login pise da mi se ime ne slaze sa passwordom

Da nisi slucajno sa wordpadom otvorio file?

Gunjac

nisam ja otvorim u cPanelu od hosta skript files i nadem ime i promjenim

Citat: Gunjac poslato Maj 22, 2009, 20:45:09 POSLE PODNE
nisam ja otvorim u cPanelu od hosta skript files i nadem ime i promjenim

Da li ga mozes skinuti preko ftp-a i onda otvoriti sa notepad i editirati i spremiti i onda opet uploadati?
Jer to nekad zna biti problem.

Gunjac

mogu ga skinut...pokusat cu pa cu vam javit