[Wild Wild West] Opis

Započeo DeadDon, Maj 24, 2012, 19:37:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.








Wild Wild West. To je server sam svog žanra: Western . Igrate kao kauboj u prošlosti na divljem zapadu u Americi. Putujete vlakom i različitim drugim sredstvima.
Gradovi su divlji, kao i neki igrači. Svatko skoro obavezno mora imati neku vrstu oružja kod sebe za svaki slučaj. Ubojstva se dogaÄ'aju bez razloga, te je nemir non-stop vreba na vratima. Za to postoje Å erifi, MarÅ¡ali te zamjenici (Sheriff, Marshall , Deputy). Sheriff uvijek može proglasiti bilo kojeg igrača traženim. Svaki interior je mapan, nemo iskoriÅ¡tenih interiora samo zbog pojma realistike. Večina gradova namapano je, takoÄ'er da bi realnije igrali.  Postoje različiti poslovi, leveli te rankovi, vidjet ćete sve dok zaigrate na naÅ¡em serveru. No sada detaljnije:





Početak je civilizacije na Divljem zapadu, kako nebi samo tako izgubili novce u dvobojima,na bojiÅ¡tu,kako nebi potroÅ¡ili sve na kockanje ili uÅ¡tedili malo novca, mora postojati Banka. U njoj možete podići novac sa svog računa ili uplatiti, takoÄ'er možete opljačkati banku.


Exterior Banke:


Interior Banke:





Ukoliko nebi bilo zakona, sheriffa, na divljem zapadu bi civilizacija već odavno propala. Ljudi bi živjeli u totalnom strahu kako nebi bili ubijeni zbog kriminalaca iz čistog mira. Zato je tu Sheriff, koji održava mir na Divljem zapadu. Njemu se možete pridružiti u poslu lovca na zločince. Dobit ćete različite nagrade i pohvale. U Šerifovom biro-u, nalazi se njegov ured gdje on boravi te zatvor u kojem on čuva zločince.


Exterior Å erifovog biro-a:


Zatvor u Å erifovog biro-u:


Å erifov ured:





Zamislite samo da ste bili u dvoboju, pobijedili ste ali ste teško ranjeni a nemate se kamo ići liječiti. Vrlo stravično zar ne?
Zato postoji Liječnik koji vas može liječiti u bilo kojem terminu za bilo koju cijenu, naravno koju on odredi..


Ured liječnika:






Naravno, svaki grad na naÅ¡em serveru ima Oružarnicu, možete kupiti različita oružja za različite cijene. Ukoliko ste traženi (jer ste kriminalac) nemožete kupovati u normalnim oružarnicama nego u ilegalnim oružarnicama. TakoÄ'er oružja možete pokupiti od mrtvog protivnika.


Oružarnica i oružar:






Ukoliko se želite zabaviti na naÅ¡em serveru, preporučujem idite u Saloon ili u javnu kuću. No preporučuje vam se zabava koju nemožete odbiti. U Saloonima se najčešća dogaÄ'aju uzroci dvoboja, najviÅ¡e puta problem je alkohol. U Saloonima možete kupiti karte skrivenih blaga, te ih kasnije otvoriti negdje na zapadu te pronaći to blago. NajviÅ¡e puta vam se posreći.


Exterior Saloon-a:


Interior Saloon-a:


Interior Javne kuće:





Ukoliko želite kupiti hranu, vodu ili neke čarobne napitke, otiÄ'ite kod trgovca. Najjfetinije će vam on prodati, ipak je njegov posao da trguje izmeÄ'u gradova. ViÅ¡e o napticima dolje.
Trgovac:







Napitci. Kupuju se kod trgovaca. Koriste kako bi vam pomogli i kako bi vas unaprijedili u igri.
Za sad postoje 4 napitka [Bit će više u budućnosti]:
- Mexican Potion - Nakon Å¡to ga popijete, u sekundi vam vrati energiju na 100%
- Unblocking Potion - Ukoliko ste zaglavili, popijete ga i najedamput ste osvježeni i možete se kretati
- Deadly Potion - Nemožete umrijeti na bilo koje načine nakon što ga popijete, trajanje:15 sekundi
- Vendetta Potion - Najskuplji. Ukoliko ga popijete i netko vas pokušava ubiti, recimo upucati, taj čovjek umre a vama ide krivnja. Trajanje: 15 sekundi






Ovo je od opisa za sad, neželim vam pokvariti užitak na otvorenju. Opisan je samo prvi grad, ostale ćete upoznati na otvorenju servera. Hvala na čitanju!












S poštovanjem,
Lucky Luciano
Poslednja Izmena: Maj 24, 2012, 19:52:02 POSLE PODNE od Lucky Luciano


...Neno...


Sretno, opis je 9/10, jer nema nekih bandi(iz tog vremena)
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Sretno!
Stay hungry, Stay foolish  :)


Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato Maj 24, 2012, 20:28:12 POSLE PODNE
Sretno, opis je 9/10, jer nema nekih bandi(iz tog vremena)
Pa ne moze biti bandi ,vidis da je server otvoren bas na specifican nacin RPa.
To mi se i svidja ,RPanje starog doba ,kao u selima, RPanje kauboja.
Pridruzujem vam se! -Ali mi se nesto nece reggat na forum ,kaze kako mi password mora biti mjesovit.


Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato Maj 24, 2012, 20:28:12 POSLE PODNE
Sretno, opis je 9/10, jer nema nekih bandi(iz tog vremena)

Netočno. No informaciju o banditima i ostalim prognanicima vidjet češ na otvorenju.

Dolazim na otvaranje , opis 10/10
ODSUTAN



Sretno !
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!

Puma


Registrirao sam se i sav uzbudjen za otvorenje danas.

Ovo ce biti ludilo.