FactionGame RP - Konkurs za Gamemastere -

Započeo Snich, Maj 21, 2012, 17:31:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Snich

Pozdrav!
Po prvi put FG-RP Administracija se slozila da otvorimo Konkurs za Gamemastere.
Aplicirati nece moci oni koji su u Ilegalnim Organizacijama (zbog RP statusa).
Igrac koji aplicira za Gamemastera morat ce biti spreman na neka od pitanja, vecinom ce to biti Roleplay pitanja i postupak i pruzanje pomoci prema jednom igracu.
Mi trenutno trebamo samo 5 Gamemastera i smatram da je to dovoljno, jer trenutni status igraca ne treba veci broj Gamemastera, sto ne znaci da u nekom narednom periodu nece trebati.
Gamemaster treba biti redovan, i sama odanost i obavljanje svog zaduzenja onako kako treba, pruza jednom Gamemasteru unapredjenja ka vecim rankovima.
Svi koji budu aplicirali bit ce i testirani od strane mene i mog suvlasnika.

Server IP: 193.192.59.7:7795
Website: www.fg-rp.info

Citat: [FG] Snich poslato Maj 21, 2012, 17:31:55 POSLE PODNE
Aplicirati nece moci oni koji su u Ilegalnim Organizacijama (zbog RP statusa).
ne razumjem ovo ?
inace bio sam malo na srv
slicno je BU al nea veze

Citat: El Niñoâ,,¢ poslato Maj 21, 2012, 18:19:20 POSLE PODNE
Citat: [FG] Snich poslato Maj 21, 2012, 17:31:55 POSLE PODNE
Aplicirati nece moci oni koji su u Ilegalnim Organizacijama (zbog RP statusa).
ne razumjem ovo ?
inace bio sam malo na srv
slicno je BU al nea veze
To znaci da nece moci neko da postane GameMaster ako je u ilegalnim organizacijama zbog mogucnosti iskoriscavanja gamemastera.

Brate stavi server od 50 slotova . Nekako mi je mrzno kad vidim ovo 30 slotova -.- . Rijetko ko to ima , svi su ti na 50 slotova .

A sto se tice GameMastera glupo ti je uzeti nekog koji nikad na serveru bio nije , jer ne zna kakav je MOD , a ako to ne zna tesko da moze pomagati igracima :)

Snich

Citat: [BUL]BaKKa poslato Maj 21, 2012, 19:32:00 POSLE PODNE
Brate stavi server od 50 slotova . Nekako mi je mrzno kad vidim ovo 30 slotova -.- . Rijetko ko to ima , svi su ti na 50 slotova .

A sto se tice GameMastera [cenzura]o ti je uzeti nekog koji nikad na serveru bio nije , jer ne zna kakav je MOD , a ako to ne zna tesko da moze pomagati igracima :)

Nema potrebe imati 50 slotova jer nemamo dovoljno igraca.
A ja sam tu da objasnim i pokazem igracu mod i uputim ga onoliko koliko je to potrebno da bi se on mogao snaci.

Citat: [DV]Dj.Nik poslato Maj 21, 2012, 19:24:42 POSLE PODNE
Citat: El Niñoâ,,¢ poslato Maj 21, 2012, 18:19:20 POSLE PODNE
Citat: [FG] Snich poslato Maj 21, 2012, 17:31:55 POSLE PODNE
Aplicirati nece moci oni koji su u Ilegalnim Organizacijama (zbog RP statusa).
ne razumjem ovo ?
inace bio sam malo na srv
slicno je BU al nea veze
To znaci da nece moci neko da postane GameMaster ako je u ilegalnim organizacijama zbog mogucnosti iskoriscavanja gamemastera.

Meni jeto bzv...kako igrać koji je u legalnim nece iskoristavat...ja sam da se moze biti u bilo kojoj organizaciji ako si GM..to je moje a sad kako oni oce