Trebam pomoc:Lockerz...i sl(Fake:DA/NE)...ITD

Započeo MR.Data, Mart 15, 2010, 14:42:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

D.D Ma cuo sam da ljudi dobivaju na ovome Lockerzu pa me zanima par stvari:*Dali je taj Lockerz Fake
                                                                                                                                  *Kako funkcionira to sta moram raditi da bi dobio tenneke virtualne pare da poslje mgou uzeti npr ipod
                                                                                                                                 *Ima li sta slicno tonme a da radi da ste bas vi provjerili i dobili nagradu ak moze moze li plz link thnx i zZ

Kolko ja znam lockerz nije fake. Ima ljudi koji su dobili ono Å¡to su naručili.  A Å¡ta trebaÅ¡ da bi skupio PTZ (virtualan novac na lockerz) trebaÅ¡ se samo svaki dan logirat i dolje lijevi kut imaÅ¡ da klikneÅ¡ da dobiÅ¡ 2ptza, zatim odgovaraÅ¡ na dnevna pitanja i gledaÅ¡ videje.




da ali jako vam je sjebano u hrvatksu dobiti ista od njih, imaju oni svoje sisteme tesko ces dobiti ista :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Kolko znam u bosni je neko dobio. Ali to ako cijelu noć gledaš možda uhvatiš nešto. :)




Cuo sam za to...i mislim da nije varka, al koji je link :D

Mora te neko invite. Daj mi email pa ću ti poslat invite. :)





ae daj meni email da te invitam plzz i jos jedno pitanje di se gledaju te vjesti???

Koje vijesti misliš dailes? To ti je desno dolje... A videji su ti gore ona slikica.




i ja onda na tome dobivam te PNZ ili kak se zove vec taj novac

Da PTZ dobiš možeš bilo šta odgovorit bilo šta napista. I to samo možeš svaki dan radit tj samo PTZ dobiš za danjašnje pitanje, nemožeš odgovorit na jučerašnje i dobit PTZ




eto ja skupio sad 500 PTZ-a klikanjem na Login PTZ, odgovorima na dailies-ima i gledanjem videa, al stvar je sljedeca: brzo pokupe nagrade tj. brzo nestanu pa zato malo tko iz podrucja balkana dobije nagradu(jer obicno stave kada njima u americi odgovara a to obicno biva u noci ovdje )