Moja prva rap diss traka :)

Započeo CadrRa, Maj 12, 2012, 23:45:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



[quote author=
 Ricky link=topic=43588.msg327310#msg327310 date=1336860112]
Skoro se ne čuješ od efekata -.-
[/quote]
Losi ti zvucnici,efekata nema uopste...malo je produkcija sjebana.

Dobar diss ;) sam me zanima ko je ovaj "Twister" ?
Follow me na Instagram @sixmatic

Citat: David_Shelbyâ,,¢ poslato Maj 13, 2012, 08:37:25 PRE PODNE
Dobar diss ;) sam me zanima ko je ovaj "Twister" ?
Taj twister je jedan debil koji me je dissao jer sam mu dislajko traku,evo ti njegov diss pa poslusaj
http://www.youtube.com/watch?v=TeIWQOC-F1E&feature=related haha


Ne treba mi niko pisati tekst,mene samo produkcija zeza :)

[CM]Cundrajz

Iskreno,nevaljate ni jedno ;) Čovjek dobro kaže,ne čuješ se od efekata,po meni je ipak drugi bolji jer za diss ne treba matra a ti naredo efekata ko da radiš makeup na beatu!

Citat: [CM]Cundrajz poslato Maj 13, 2012, 19:58:20 POSLE PODNE
Iskreno,nevaljate ni jedno ;) Čovjek dobro kaže,ne čuješ se od efekata,po meni je ipak drugi bolji jer za diss ne treba matra a ti naredo efekata ko da radiš makeup na beatu!
Vec sam gore rekao,nema efekata,iskljucite bas jer je losa produkcija.A to si se dobro obrukao oko toga da za diss ne ide matra :) .Stvar bez matre se zove akapela,to nema veze sa dissom,i potpuno je glupo uraditi diss bez matrice,pogotovo ako ubacis autotune,a da ga nisam ubio dissem ne bi on svoj obrisao sa yt i snimio novi :)

Citat: [BS] Johnny_DeVito poslato Maj 17, 2012, 23:55:01 POSLE PODNE
Tvoj je dobar, al je prod. sjebana, tj ne valja nicemu, al on ima studijsku, a kolko vidim ti imas kucnu?
Radim studio,treba da zavrsim izolaciju gluhe sobe i jos neke sitnice,a pozurio sam da mu odma odgovorim na diss pa nisam mogo cekati da sve zavrsim. A i njemu je to sve u kuci,kucni studio.

"Nemoj meni tiSra brate idi gledat Bambi, tatino si djete sine ostavi se bandi"
I ne se*ri više za tu produkciju jer su najbolje pjesme nastajale iz podruma sa majkom na sluškama!
I za diss ne treba matra nego glas i nešto u glavi!

Zaključak: Obrukali ste se obojica,sljedeći put se pokrij po glavi i razmisli koja sra*nja stavljas na tube!

Brate iskreno da ti kazem lose je ovo , ne razumijem nista ako me vjerujes ;)



vlado_plavsic

Oboje na evroviziju sledece godine !!

Daj ovo je za plakanje.Slusam sad njegov dis ko neka balada,oboje neki internet huligani? Snimite fajt pa da se smejemo malo.