[MAP] Kolodvor

Započeo Edi:D, Maj 11, 2012, 21:53:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Paco


Ima male nepreciznosti, i onaj WC si mogao pokriti  :D :D Za prvi rad odlicno 8/10...


Citat: Dominik_Frankie poslato Maj 11, 2012, 23:45:08 POSLE PODNE
ak si za ovo treba 2h ubi me :(

Pa sta one ograde,zidove,buseve biljke i slicno samo kopiras i brzo ide.

Meni se svidja , prvi mu je rad 8/10

A za kodove , kada uradis mapu ides gore save as i ime uneses! Ugasis MTA , ides u My Computer -> Local Disc -> MTA San Andreas -> Server -> Mods -> DeathMatch -> Resources -> I tu nadjes folder s imenom mape , udjes , pa onda onaj notepad ..  Kopiras to!!

Onda ides na Ovdije

Onda dalje ! Tu gdje ti pise Input , imas 2 stvari! Prvu kliknes i namjestis MTA 1.0 Object Change , a na drugu namjestis MTA 1.0 Vehcile Change

Gdje je output namjesti prvo na SA-MP CreateObject change , a ono drugo na SA-MP AddStaticVehicle Change!!!    Onda gore gdje ti pise Paste here , zalijepis ono sto si kopirao , i convert ! Pricekas malo i converta ti! Te kodove vamo stavis :)

Citat: RaoulDuke poslato Maj 12, 2012, 10:05:46 PRE PODNE
Meni se svidja , prvi mu je rad 8/10

A za kodove , kada uradis mapu ides gore save as i ime uneses! Ugasis MTA , ides u My Computer -> Local Disc -> MTA San Andreas -> Server -> Mods -> DeathMatch -> Resources -> I tu nadjes folder s imenom mape , udjes , pa onda onaj notepad ..  Kopiras to!!

Onda ides na Ovdije

Onda dalje ! Tu gdje ti pise Input , imas 2 stvari! Prvu kliknes i namjestis MTA 1.0 Object Change , a na drugu namjestis MTA 1.0 Vehcile Change


Gdje je output namjesti prvo na SA-MP CreateObject change , a ono drugo na SA-MP AddStaticVehicle Change!!!    Onda gore gdje ti pise Paste here , zalijepis ono sto si kopirao , i convert ! Pricekas malo i converta ti! Te kodove vamo stavis :)



Hvala! :D
Poslednja Izmena: Maj 12, 2012, 15:40:16 POSLE PODNE od Edi:D

Citat: Edi:D poslato Maj 12, 2012, 15:39:33 POSLE PODNE
Citat: RaoulDuke poslato Maj 12, 2012, 10:05:46 PRE PODNE
Meni se svidja , prvi mu je rad 8/10

A za kodove , kada uradis mapu ides gore save as i ime uneses! Ugasis MTA , ides u My Computer -> Local Disc -> MTA San Andreas -> Server -> Mods -> DeathMatch -> Resources -> I tu nadjes folder s imenom mape , udjes , pa onda onaj notepad ..  Kopiras to!!

Onda ides na Ovdije

Onda dalje ! Tu gdje ti pise Input , imas 2 stvari! Prvu kliknes i namjestis MTA 1.0 Object Change , a na drugu namjestis MTA 1.0 Vehcile Change


Gdje je output namjesti prvo na SA-MP CreateObject change , a ono drugo na SA-MP AddStaticVehicle Change!!!    Onda gore gdje ti pise Paste here , zalijepis ono sto si kopirao , i convert ! Pricekas malo i converta ti! Te kodove vamo stavis :)



Hvala! :D


Nema problema :)



PreviÅ¡e drveća, i wc si trebao pokrit, za trud 7/10   ;)

Odlicno ti je posto ti je prvi rad...btw imam jedan problem skinuo sam si FRAPS i sada kada poslikam i zelim uploudati na zaslike nezeli pise da     
prosirenje .bmp nije dopusteno mi moze netko to objasniti zasto je tako??? Hvala!!!


A šta će toliko drveca nismo u sumi! 5/10
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo

DzajaVu

Za 2 sata rade sam očekivao PUNO više. Za trud 8/10