Rio Gaming RolePlay | www.balkan-riogaming.com

Započeo Tvrtko, Maj 03, 2012, 00:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Fin pokusaj kopije registra NGG RP-a i ovih auta za prodaju kod kolodvora... Ako vec kopiras, moj prijedlog ti je da prekopiras njihovu Paintball arenu ;)

Kao prvo,taj registar nije kopija NGG već smo dobili od HRP zajednice i mi smo ga malo preuredili,a druga stvar kakav je to pokuÅ¡aj kopiranja prodaje vozila? Pogledaj naÅ¡ sistem prodaje ,a pogledaj malo njihov. Prvo pogledaj pa onda neÅ¡to prićaj.    >:(
Poslednja Izmena: Maj 22, 2012, 20:09:34 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^






Citat: Tvrtko.php^^ poslato Maj 22, 2012, 20:08:35 POSLE PODNE
Kao prvo,taj registar nije kopija NGG već smo dobili od HRP zajednice i mi smo ga malo preuredili,a druga stvar kakav je to pokušaj kopiranja prodaje vozila? Pogledaj naš sistem prodaje ,a pogledaj malo njihov. Prvo pogledaj pa onda nešto prićaj.
Ako kazes da Regitar nije kopija NGG onda stvarno suvisno je sta pricat ...

Citat: Vrabac poslato Maj 22, 2012, 20:09:45 POSLE PODNE
Citat: Tvrtko.php^^ poslato Maj 22, 2012, 20:08:35 POSLE PODNE
Kao prvo,taj registar nije kopija NGG već smo dobili od HRP zajednice i mi smo ga malo preuredili,a druga stvar kakav je to pokušaj kopiranja prodaje vozila? Pogledaj naš sistem prodaje ,a pogledaj malo njihov. Prvo pogledaj pa onda nešto prićaj.
Ako kazes da Regitar nije kopija NGG onda stvarno suvisno je sta pricat ...
potpis..
Stvarno jadno od vas da kopirate NGG i kazete da niste. :S

Jesi ikada ćuo za Horizon Gaming (http://hzgaming.net/forum/)? Vidim da nisi,raspitaj se tamo za Ralphija kod administracije. I da naravno da priznajem da to nisu naši registar textdrawi... Ne nisu! Ali nisam nikada pokušao kopirati NGG,samo sam ih odlućio koristiti taj registar jer je jako lijep. Naravno u sljedećem updateu dosta ćemo ga preraditi,jer smo sada najviše radili na bugovima. Ne želim da se za Rio Gaming ćuje kao da smo neka jeftina kopija nekog servera ne nismo! Uvjerit ćete se u to poslje subote (update-a).
Poslednja Izmena: Maj 22, 2012, 20:17:02 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^







Ja ti samo kažem da nas bezveze ne optužuješ da smo jeftina kopija,nikada nisam rekao da je naš register unikatan jer sigurno nije. Taj register koristi već 50+ servera iz cjelog svijeta,ja sam već imao te negdje spašene textdrawe (koje sam nekada davno dobio) i odlućio ih koristiti.
Poslednja Izmena: Maj 22, 2012, 20:29:05 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^






Joj nemogu da vjerujem da ima toliko likova sto im je krivo sto mi imamo te [cenzura] textrave znaci samo b0t se moze nesta kofrćiti i da hoćemo da koiramo next to nebi uspjeli -.-

Jos ste govorili da je od nexta skripta a skripta je obićni ravens edit(naravno svi bugovi su popravljeni)

PS. Znaci imateli neku primjedbu na nas RP nivo ?
Naravno da nemate jer svi lideri su hard rperi...

Znaci nemojte mi to nesta prićati kopija da mi hocemo da kopiramo nebi ni otvarali server!
A i forum je kopiran jel da ?
Pa kada bi ih kopirali napravili bi forum ko oni -.-'

Tako da dosta ljubomore na server -.- poželjni su komentari kao sto su: "Server mi se nesviÄ'a zato sto imate textdrawe slićne kao na NGG", a ne  odma kopija ?

Stvarno Zao mi je sto neki ljudi nikada neće razumjeti ozbiljnost ove zajednice !



Citat: mexo poslato Maj 22, 2012, 21:17:44 POSLE PODNE
Joj nemogu da vjerujem da ima toliko likova sto im je krivo sto mi imamo te [cenzura] textrave znaci samo b0t se moze nesta kofrćiti i da hoćemo da koiramo next to nebi uspjeli -.-

Jos ste govorili da je od nexta skripta a skripta je obićni ravens edit(naravno svi bugovi su popravljeni)

PS. Znaci imateli neku primjedbu na nas RP nivo ?
Naravno da nemate jer svi lideri su hard rperi...

Znaci nemojte mi to nesta prićati kopija da mi hocemo da kopiramo nebi ni otvarali server!
A i forum je kopiran jel da ?
Pa kada bi ih kopirali napravili bi forum ko oni -.-'

Tako da dosta ljubomore na server -.- poželjni su komentari kao sto su: "Server mi se nesviÄ'a zato sto imate textdrawe slićne kao na NGG", a ne  odma kopija ?

Stvarno Zao mi je sto neki ljudi nikada neće razumjeti ozbiljnost ove zajednice !
Hvala, meni je žao Å¡to su neki likovi toliko nepismeni! Ako si u stanju da Ti kopiraÅ¡ forum, ja ti skidam kapu. Nije mi do svaÄ'e, ali vidim da bilo koji negativni komentar demantirate uvredama. Preporučujem da malo kontroliÅ¡ete izraze. Najobičnija činjenica je da je vaÅ¡ "intro textdraw" čista kopija nekog i ne znam Å¡to vas to toliko vrijeÄ'a. Preporučujem ti da nikog ne zoveÅ¡ "b0t" jer ni ne znaÅ¡ Å¡ta to znači!

Ja nepismen? Nas ne vrijeÄ'a nijedan negativan komentar,samo smatram da nemožeÅ¡ lupati [cenzura]osti kopija ovo kopija ono ako nemožeÅ¡ to dokazati (vrijedi za tipove - ovo je NGRP skripta i ostalo). Druga stvar,naÅ¡ intro nije unikatan kao Å¡to sam već rekao,ali nije ni samo ni kopiran i ubaćen bez ikakvog ureÄ'ivanja i ostalog. Uglavnom taj intro ćemo u subotu preraditi i uraditi neÅ¡to mnogo bolje nego Å¡to je sada. Hvala na ukazivanju,jer ipak je unikatnost zlata vrijedna.
Poslednja Izmena: Maj 22, 2012, 21:38:20 POSLE PODNE od [RG] Tvrtko.php^^






Citat: [RG] Tvrtko.php^^ poslato Maj 22, 2012, 21:36:45 POSLE PODNE
Ja nepismen? Nas ne vrijeÄ'a nijedan negativan komentar,samo smatram da nemožeÅ¡ lupati [cenzura]osti kopija ovo kopija ono ako nemožeÅ¡ to dokazati (vrijedi za tipove - ovo je NGRP skripta i ostalo). Druga stvar,naÅ¡ intro nije unikatan kao Å¡to sam već rekao,ali nije ni samo ni kopiran i ubaćen bez ikakvog ureÄ'ivanja i ostalog. Uglavnom taj intro ćemo u subotu preraditi i uraditi neÅ¡to mnogo bolje nego Å¡to je sada. Hvala na ukazivanju,jer ipak je unikatnost zlata vrijedna.
Ovaj tvoj predhodni kolega, kao da nije ni iÅ¡ao u Å¡kolu. Nije mi cilj se raspravljat, ja kazem da je intro kopija NGG-a, i sviÄ'a mi se (to ne sporim). Ozbiljan savjet: "Nemojte se kovat u zvijezde, lako ćete propast!". Sve u svemu kako hoćete.
Nemam namjeru se dalje raspravljat, pa nemojte vrijeÄ'at.
edit: hahahaha šta prepravljaš sad ? cc :D
Poslednja Izmena: Maj 22, 2012, 21:49:04 POSLE PODNE od Vrabac

Ma on je...  :D


Hvala,napravit ćemo mi joÅ¡ neÅ¡to bolje nego Å¡to je sada ovaj intro.  :-\
Poslednja Izmena: Maj 22, 2012, 21:49:25 POSLE PODNE od [RG] Tvrtko.php^^






Ma nisam ja nepismen nego kada se iznerviram ne gledam kako piÅ¡em. Hvala ipak na ukazivanju...  :)
Poslednja Izmena: Maj 22, 2012, 21:53:09 POSLE PODNE od [RG] mexo


Citat: [RG] Tvrtko.php^^ poslato Maj 22, 2012, 19:55:12 POSLE PODNE
Da ja sam Axel Nelson... To mi je samo bio In-Game nick nekada davno...  ;)
Pa to znači da imaš Double Account. XD