Rio Gaming RolePlay | www.balkan-riogaming.com

Započeo Tvrtko, Maj 03, 2012, 00:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Dude poslato Maj 10, 2012, 00:19:32 PRE PODNE
jeste vi svjesni da koristite NGRP skriptu i da se svi serveri koji koriste tu ukradenu skriptu stavljaju na black listu od samp tima?
prema tome mislim da bi trebao katanac

Dobar srv samo nevalja bice mnogo citera dok su admini citeri -.-'

Citat: Dude poslato Maj 10, 2012, 00:19:32 PRE PODNE
jeste vi svjesni da koristite NGRP skriptu i da se svi serveri koji koriste tu ukradenu skriptu stavljaju na black listu od samp tima?
Molim te dude pogledaj da je ovo raven -.-
Ja sam owner ako treba dokazati cu ti -.-


Citat: Dude poslato Maj 10, 2012, 00:19:32 PRE PODNE
jeste vi svjesni da koristite NGRP skriptu i da se svi serveri koji koriste tu ukradenu skriptu stavljaju na black listu od samp tima?

Jesi li ti svjestan da lupaÅ¡ [cenzura]osti? Ovo je Raven's edit... (login/register td-ove sam dobio od HRP tima - te ja i moj tim smo ih preradili),uÄ'eÅ¡ nekad na server i pogledaÅ¡ prije nego Å¡to poćneÅ¡ lupati [cenzura]osti.

Citat: [ Palic ] poslato Maj 10, 2012, 08:46:30 PRE PODNE
Dobar srv samo nevalja bice mnogo citera dok su admini citeri -.-'

Molim te proćitaj gore Å¡ta piÅ¡e =  /aduty je komanda koja daje administratorima zaÅ¡titu od anticheata. Oni koriste fly i airbreak samo,ostali Hvala! ;D



Citat: Tvrtko.php^^ poslato Maj 04, 2012, 23:07:23 POSLE PODNE
Citat: Houston (Puma) poslato Maj 04, 2012, 22:53:53 POSLE PODNE
Mada je smesno sto smeju koristit xD i ujedino botovski i ne profesionalnost...

Ti meni prićaš o ne profesionalnosti? Ja se ovdje trudim da stvorim profesionalnu i ozbiljnu zajednicu i kao prvo vodeći RP serveri koriste isti program kao i mi za bolju kontrolu servera (Next Generation Gaming, Horizon RolePlay i drugi). Administratori level 2 + su najpovjerenije osobe na serveru i oni su tu uglavnom da sprovode RolePlay zakon. Sigurno nisam mislio cjelom serveru dopustiti da koristi S0beit i sebi spawna oružija i da postane od RP-a freeroam server. Trenutno na serveru postoje samo 1 administrator koji je level 2. I njemu IC novac nije potreban,on je tu glavni oko odnosa sa igraćima i ima svoj RolePlay raćun na kojem se može zabavljati kao i ostali igraći. (Bez S0beita) Molim te da ne pričaš [cenzura]osti prije nego o tome malo razmisliš. Administrator je OOC osoba od kada se loguje na server dok je na svom admin raćunu,kada je na RolePlay raćunu (igraći neznaju kakvo mu je RP ime i curenje tih informacija se kažnjava banom) on je tu IC osoba (Takodjer on sebi nemoze preko klijenta stvoriti novac jer imamo za to zaštitu - ali kao što sam rekao oni su tu najpovjerenije osobe i veoma teško i provjereno dolaze do titule člana administracije).
Poslednja Izmena: Maj 10, 2012, 16:41:18 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^






Citat: Tvrtko.php^^ poslato Maj 10, 2012, 16:34:22 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Maj 10, 2012, 00:19:32 PRE PODNE
jeste vi svjesni da koristite NGRP skriptu i da se svi serveri koji koriste tu ukradenu skriptu stavljaju na black listu od samp tima?

Jesi li ti svjestan da lupaÅ¡ [cenzura]osti? Ovo je LARP edit... (login/register td-ove sam dobio od HRP tima),uÄ'eÅ¡ nekad na server i pogledaÅ¡ prije nego Å¡to poćneÅ¡ lupati [cenzura]osti.
lazes svima u lice
ide ti garant ban i cenzura na srv al sta ja mogu
imam i ja identicnu skriptu vasoj (ne saljite PM za linkove jer nedam) a ima ljepo ime Next Generation Roleplay
edit je GF-a
ja sam bio na srv i sve je identicno NGRP-u
evo vam IP od servera pa se uvjerite sami :
samp.ng-gaming.net:7775

Uredu,da se kladimo? ;D Aj uÄ'i na server pa pogledaj jeli to Raven's edit ili NGRP.
Pogledaj prije nego Å¡to poćneÅ¡ pričati je*ene [cenzura]osti. Identićno NGRP wtf? ZnaÅ¡ ti Å¡ta to znaći? Lol ja bi volio kada bi bilo tako. Å to je login/register textdrawi slićni to ne znaći da je skripta ista. Nevjerujete mi? Udjite na server pa da pogledamo fino.... Administratori/SMOD-ovi i ostali članovi administracije posjetite naÅ¡ server pa pogledajte. I biće vam sve jasno,hvala i ćao.  :-*


Edit:

Izvolite dokaze (mislim na svari koje nismo većinom editovali - samo par bugova sredili sa dozvolama i komandama koje se ticu toga (/sl).).







Inaće igraćima je obrisano da piše da ulaze u neko vozilo - samo administratorima. I da još jedna stvar, imate tu taj "ugovor o korištenju" na loginu koji nismo htjeli da brišemo,e sada gospodo prestanite davati lažne optužbe,ugodan dan.
Poslednja Izmena: Maj 10, 2012, 17:03:22 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^






@Tvrtko
Objasnio
HAHAHAHHAHHAH cuj nextova skripta omg pa vi ni neznate kako izleda ravens -.-
Kao da nikada niste vidjeli da neko moze editovati mod ?
Poslednja Izmena: Maj 10, 2012, 17:18:12 POSLE PODNE od mexo


// greska isao sam na citat umjesto edit -.-
Poslednja Izmena: Maj 10, 2012, 17:18:37 POSLE PODNE od mexo


Da upravo na to mislim Mexo,mislim da bi trebali prvo biti 100% sigurni prije nego Å¡to neÅ¡to glupo napiÅ¡u,jer ljubomornih i zavidnih osoba je previÅ¡e - odnosno misle ako su i oni nubovi (sa malim Pawno znanjem/poznavanjem) da je i ostatak svijeta takav. A to Å¡to se tiće toga da ti imaÅ¡ neki NGRP gamemode - to je dobro za tebe,e sada nekada pregledaj taj Gamemode pa udji na server i pogledaj naÅ¡. Sve će ti biti jasno.  ;D






KOd koga ste uzeli forum?

Server je dobar  po opisu dolazimm :)
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.


Ovo nije NGRP skripta. Mozda malo tutorijal lici. Ali uopste nije ni slicna skripta. Udjite i uvjerite se. Veoma je dobar server.
Poslednja Izmena: Maj 10, 2012, 17:51:15 POSLE PODNE od T.Pain

• T.Pain •

|Bivsi glavni RG:RP Maper|
|Survival Instinct Admin lvl 4 i Maper|


Srecno!
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!