Rio Gaming RolePlay | www.balkan-riogaming.com

Započeo Tvrtko, Maj 03, 2012, 00:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Uvod u server:
Pozdrav poštovani članovi Balkan-SAMP foruma,želim da vam kroz ovaj opis prikažem sliku samog Rio Gaming RolePlay servera sa svim njihovim prednostima,unikatnošću i jednostavnosti. Sam server koristi ZCMD procesor komandi (jer je on najbrzi i najbolji za koristenje) i Incognito's streamer plugin v2.6.


Početak igre (registracija i login)
Sama registracija i login na serveru su napravljeni u dijalogu i napravljeni su tako da budu veoma jednostavni.


Prije svega morate prihvatiti ugovor o koriÅ¡tenju na serveru,u taj ugovor spada da nećete slati materijal koji je vulagaran,seksualno orijentisan,prijeteći,ugrožava privatnost ili na bilo koji naćin krÅ¡i meÄ'unarodne zakone.






Nakon prihvaćanja ugovora o korištenju možete nastaviti sa unošenjem vaše lozinke (password) i pohranjivanjem iste u našu bazu podataka.








Unošenje osobnih podataka
Nakon uspješne registracije i prijave nastavljate na unošenje podataka o svome liku u igri.










Tutorial / Mali vodić kroz server
Kada unesete podatke o svome liku nastavljate na tutorijal. Sam tutorijal nije opširan i dug,te vi možete odluciti želite li da čitate sve ili samo dio (komanda /dalje).

Svim slikama o tutorijalu vas nisam htio da zamaram već sam samo stavio prvu i zadnju.











Vehicle ownership / Vlasništvo vozila
Na Rio Gaming RolePlay serveru možete posjedovati kao obični igrać samo 2 vozila (nije bitno kojeg tipa),te VIP članovi mogu od 3 do 5 (sve zavisi od VIP levela). Sve modifikacije koje uradite na svome vozilu se spašavaju sa komandom /savecar.

Kada se prvi put pojavite u vašem početničkom (noob) skinu odmah blizu spawn-a možete kupiti dvije vrste vozila,a to su Gledale Shit i Sadler Shit.





Napredovanjem kroz igru te zaraÄ'ivanjem novca dobijate mogučnost da taj novac troÅ¡ite na razne načine,a neki od njih je da kupite malo bolja vozila.










House ownership / Vlasništvo kuća-stanova
Kuće i stanove možete kupiti po cjelom Los Santosu,ali cjena kuća zavisi od njihove lokacije,veličine i levela.





Vladine organizacije:
Trenutno na serveru imamo samo dvije (2) vladine organizacije,a to su:

  • Los Santos Policija






  • Federalni Biro za Istrage


Gradske Ulice i kvartovi
Na serveru imamo tri (3) bande,a one su:


  • Grove Street Family
  • Ballas Family
  • Beogradski Klan
Želite da dobijete vašu bandu/mafiju? Prijavite se na forumu i ispunite odgovarajuće kriterije. (Ukoliko dobijete podršku tri (3) administratora vaša organizacija se stavlja na listu skriptanja.) Jedna od najnovijih organizacija na serveru je i Beogradski Klan.





Poslovi
Na serveru možete pronaći mnogo poslova i naši poslovi se djele na legalne i ilegalne. Ilegalne poslove možete pronaći po cjelom Los Santosu (oznaćeni su malom zutom ikonom na mapi).





A legalne možete naći u prostorijama biroa za nezaposlene. Naravno ovo su samo trenutni poslovi te kako updejti budu dolazili lista poslova će se povećavati.












Eventi i OOC dogaÄ'aji
U toku dana na serveru kada nas ima preko 10 igraća organizujemo evente sa nagradama koje igraći moraju donirati (nema novca od administracije),ako igraći ne doniraju to znaći da nema nagrada za pobjednike.





Završna rijeć
To bi bio kratak opis Rio Gaming RolePlay servera,na vama je da doÄ'ete i vidite ostatak servera,hvala vam na čitanju.



IP adresa servera: 188.138.95.18:7890
Web adresa servera: www.balkan-riogaming.com






Dobar opis!
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢


Dobar opis poćet ću tu igrat et vratio sam se na samp... a još ti je bolji s0beit ..

Administratori koji su level 2+ imaju pravo koristiti S0beit na svojim admin raćunima (svaki admin ima svoj RP i svoj AD raćun),a S0beit koristimo samo iz razloga zato što je na taj naćin lakše organizovati evente,pratiti hakere (jer imaš i ti sam hack - administratori imaju admin zaštitu pa nemogu dobiti ban),hvala svi su dobrodošli!
Poslednja Izmena: Maj 04, 2012, 19:03:33 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^






Svidja mi se opis,i po opisu mi se cini dobar mod...Sretno ;D


sretno, kako na ovoj slici se vidi heal?
http://www.zaslike.com/files/lvc1scv5lrlrykdluqf.png

jel to neki mod il sta? pozz


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Citat: dknez15 poslato Maj 04, 2012, 20:46:13 POSLE PODNE
sretno, kako na ovoj slici se vidi heal?
http://www.zaslike.com/files/lvc1scv5lrlrykdluqf.png

jel to neki mod il sta? pozz

Citat: Tvrtko.php^^ poslato Maj 04, 2012, 19:03:15 POSLE PODNE
Administratori koji su level 2+ imaju pravo koristiti S0beit na svojim admin raćunima (svaki admin ima svoj RP i svoj AD raćun),a S0beit koristimo samo iz razloga zato što je na taj naćin lakše organizovati evente,pratiti hakere (jer imaš i ti sam hack - administratori imaju admin zaštitu pa nemogu dobiti ban),hvala svi su dobrodošli!


Pročitaj to gore,hvala!
Poslednja Izmena: Maj 04, 2012, 21:34:09 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^






Dobar server sretno doči ču igrat na njega!
Poslednja Izmena: Maj 04, 2012, 22:44:37 POSLE PODNE od [GL]Don Region

Puma

Mada je smesno sto smeju koristit xD i ujedino botovski i ne profesionalnost...

Citat: Houston (Puma) poslato Maj 04, 2012, 22:53:53 POSLE PODNE
Mada je smesno sto smeju koristit xD i ujedino botovski i ne profesionalnost...

Ti meni prićaš o ne profesionalnosti? Ja se ovdje trudim da stvorim profesionalnu i ozbiljnu zajednicu i kao prvo vodeći RP serveri koriste isti program kao i mi za bolju kontrolu servera (Next Generation Gaming, Horizon RolePlay i drugi). Administratori level 2 + su najpovjerenije osobe na serveru i oni su tu uglavnom da sprovode RolePlay zakon. Sigurno nisam mislio cjelom serveru dopustiti da koristi S0beit i sebi spawna oružija i da postane od RP-a freeroam server. Trenutno na serveru postoje samo 1 administrator koji je level 2. I njemu IC novac nije potreban,on je tu glavni oko odnosa sa igraćima i ima svoj RolePlay raćun na kojem se može zabavljati kao i ostali igraći. (Bez S0beita) Molim te da ne pričaš [cenzura]osti prije nego o tome malo razmisliš. Administrator je OOC osoba od kada se loguje na server dok je na svom admin raćunu,kada je na RolePlay raćunu (igraći neznaju kakvo mu je RP ime i curenje tih informacija se kažnjava banom) on je tu IC osoba (Takodjer on sebi nemoze preko klijenta stvoriti novac jer imamo za to zaštitu - ali kao što sam rekao oni su tu najpovjerenije osobe i veoma teško i provjereno dolaze do titule člana administracije).
Poslednja Izmena: Maj 04, 2012, 23:49:12 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^