[RPG/DM] Almighty Game [1.5. u 20h Otvorenje novog Moda!]

Započeo Jo0ker, Maj 01, 2012, 11:47:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



IP: 78.46.96.194:7778

Prije predstavljanja moda želio bih zahvaliti svima koji su objavljivali razne skripte na ovom forumu i tako dali ideje za ovaj mod, neke stvari sam jednostavno ubacio iz nekih gamemodova, neÅ¡to sam sam odradio. ViÅ¡e u nastavku... Tako da Creditsi idu svima koji naÄ'u neÅ¡to svoje. Da joÅ¡ napomenem da je na serveru trenutno verzija 2.3.9 moda, a ovo u opisu je 2.4.4. (verziju 2.4.4. stavljam danas u 20h je otvorenje novog moda)..Pa krenimo sa upoznavanjem moda. Držao sam se one poslovice da jedna slika govori 1000 riječi, a ja sam stavio oko 100 slika.. Pa pogledajmo..

Kao i svaki dobar mod prvo što treba imati je forum, imali smo odličan forum, ali danas je pao host tako da nam je taj pao u vodu.. Ali imamo rezervni nije tako dobar, ali uskoro ćemo objaviti drugi forum još bolji.
1.    Almighty Game Forum (pomoćni)
2.  Facebook Stranica
3.  http://samp.almighty-game.com (pao host)

4. Druga Facebook Stranica

       
   
Upoznavanje moda bi trebalo početi od početka, znači od trenutka registracije i logina.
Textdraw je vrlo sličan kao od South-Europe, jedino što sam stavio AudioStream prilikom registracije i Logina. U izradnji je novi textdraw.
Ako ste novi igrač prvo će Vam se prikazati kratak uvod (to sam uzeo sa South-Europe sa malim izmjenama). Zatim kratki tutorial sa pravilima i onda će vam biti postavljena pitanja i ukoliko točno odgovorite postajete novi član naše male zajednice.




Sada kada smo se logirali i spawnali u našem gradu, valjalo bi ga upoznati malo pa krenimo sa nekim osnovnim mjestima.....
Popularni Burger (iza njega nalazi se rent vozila):



Kao i svaki grad i naš grad ima banku u kojoj upravljate svojim novcem:



Vaš meni za odabir usluge:


Okolina sve prisutnoga Kolodvora:

Osim bicikla, možete rentati i motor:

TakoÄ'er nudimo Vam i rent automobila:

Želite li obići grad to možete učiniti jednim on ovih autobusa, naravno ako ste zaposleni kao vozač autobusa, ili ako ima dostupnog vozača koji će vas voziti gradom uz odgovarajuču cijenu:

Ukoliko ne posjedujete kuću/stan/vikendicu i niste član organizacije ovo će biti vaše spawn mjesto:

Igralište za vaterpolo (uskoro Event):

TakoÄ'er napravljen je i novi spawn, ali joÅ¡ nije u funkciji kao spawn nego kao mjesto okupljanja, imate komandu "/promjenispawn" no kasnije o tome..

Rent Bicikala kod spawna:

Ukratko o gradu, ovo je samo mali detalj, ali doÄ'ite očekuje Vas puno toga novoga.


Nakon Å¡to smo upoznali grad, mogli bi se okuÅ¡ati u nekoj od utrka koju organiziraju naÅ¡i GameMasteri i Administratori... Na skripti sam puno radio upravo na eventima, ima mnoÅ¡tvo evenata, prvo možete birati izmeÄ'u dva načina organiziranja
1. Način komandom "/eventi" otvara vam se dijalog u kojem odabirete koji event želite organizirati.
Ovaj način je dobar ako imate malo igrača na serveru i želite da svi mogu sudjelovati:


Igračima se nakon što odaberete event prikazuje ova poruka:

Nakon Å¡to ukucaju "/join" automatski se teleportiraju na dogaÄ'aj koji se organizira:

2.Način je komandom "/invitetorace" Ovom komadom Administratori i GameMasteri mogu pozvati pojedinačno igrača na neki event koji žele organizirati to izgleda ovako:


Nakon što ste upisali ID igrača i broj eventa igraču se pokazuje:

Napravljeno je ako ima više igrača i ne želimo da svi sudjeluju, onda nema automatskog porta nego admini imaju pod komandom "/port"

Odabirom "Eventi" otvara se novi dialog sa svim eventima:

Tada se jednostavno teleportiramo kod Eventa koji želimo organizirati:


Svi eventi osim WAR-a se pokreću na isti način, a to je komandom "/start" (piše port, zato što sam zaboravio zamjeniti sa "start"):



Za Event vozila postoji jedna komanda koju koriste Administratori i GameMasteri, komandom "/vozila" Otvara se dialog dostupnih evenata:

Nakon što odaberemo Event, otvara se dialog dostupnih vozila (Vozila su drugačija po pojedinim eventima):

Već sam prije stvorio Karting.

Od Eventa joÅ¡ imamo popularni WAR, ili ti rad izmeÄ'u Bandi, možemo birati izmeÄ'u 5 mjesta na kojima će se organizirati, u WAR-u mogu sudjelovati i civili, u timove admini pozivaju komandama /war1 i /war2

Ovako to izgleda kada počne:

Ovako kada završi:
[/size]


Da Vam ukratko približim naš Ownership sistem. Možete posjedovati sljedeće:
-Kuću
-Stan
-Vikendicu
-Firmu1
-Firmu2
-Auto
-Motor
-Letjelicu
-Plovilo
-Bicikli

Sada ću Vam prikazati dio toga ukratko:

Svoj račun možete pregledati vrlo jednostavno upisom "/stats" (TextDraw sa Xperie, u izradi je novi sa novim mogućnostima!)

Malo mi je zasmetao Chat, ali šta je tu je, imate u statsima dostupne 4 stranice, mjenjate ih tipkom "FIRE" na mišu.

Ovo je samo dio Statsa.

Mjesto spawna možete birati komandom "/promjenispawn": (dodano je još jedno mjesto= još jedan spawn kod skate parka)


Stanovi na prodaji: ima oko 250 stanova nisam siguran točno koliko.

Kuća u vlasništvu:

Opcije (komande) za kuću:

Kao što vidite imate mogućnost promjene interijere, ovako to izgleda za vilu:

Imate mogućnost ugradnje kućnog vozila (Jedan dio možete uzeti normalno, a jedan dio morate imati donator bodove):




Upoznajmo malo sistem osobnih vozila:
Komanda "/V" koja služi za automobil:

Komanda "/mo" koja služi za motor:

Komanda "/pl" koja služi za plovilo:

Ovako to izgleda na dijelu:

Komanda "/bi" koja služi za bicikli:


To je ukratko to o opcijama vozila, pogledajmo mjesta gdje možemo kupiti automobile:




U ovom GameModu postoje 4 salona za automobile, i po jedan za letjelice, plovila, motore i bicikle.
Admini mogu komandom "/port" i odabiranjem "Salona" lako doći do destinacija:

Auto Saloni Port Dialog:

Sportski Salon: Mislim da sam uzeo Mapu iz Xperia Moda.

Offroad Salon: Editana mapa autosalona od CLRP-a.

Lowrider Salon:

Obiteljski Salon: (nisam imao insipracije za ime ovog salona pa je tako ispalo):


Evo to su bili naÅ¡i Auto Saloni, ostale salone doÄ'ite pogledati na server.
A mi ćemo pogledati Poslove.



O poslovima neću puno, većinu poslova sigurno i sami poznajete tako da nije potrebno svakoga posebno opisivati.
Komandom /poslovi možete pogledati koji poslovi su dostupni na GameModu:

Nakon što odaberete posao, postaviti će Vam se GPS marker do mjesta zapošljavanja.


Admin otok Mapa je iz CLRP-a, a dodao sam dosta stvari.
Ima za iznajmiti kuća na otoku, gdje si admini mogu rentati.. Na otoku su im dostupna 4 vozila i dva helića, igrači koji nisu GameMasteri i Administratori nemogu voziti ova vozila.. Komande su: /adminko (otvara kapiju) , /adminso (podiže cestu), /adminsz (spušta cestu)









Na kraju ću Vam pokazati naše organizacije..
Na GameModu ima 17 organizacija.

----- [ Organizacije ] -------

- Police Department
- Federal Borought Investigation
- Bolnica
- Gradonačelnik
- Hitman Agency
- CNN
- Taxi
- Vojska

----- [ Mafije ] -----

- La Casa Nostra
- The Escobar Cartel
- Ballas
- ICF
- Yakuza
- Russian Mafia
- Underground Racer's
- Glen Street Familly
- New Generation Racer's

Članovima naših Mafija nije dosadno, imaju puno zanimacije, mogu igrati WAR, za što im je potreban Admin, a mogu se boriti na svoju ruku u zauzimanju teritorija.
Svaka Organizacija ima svoj interijer, gdje mogu mjenjati odjeću, uzimati oružje, opremu itd...

Svaka Mafija ima Sef u koji može ostavljati drogu i matse.


Ovako to izgleda (WAR ste već vidjeli). Postoji komanda "/zauzmi":

Ako je lider organizacije na području bijeloga (zagledajte se bolje na mapu, vidjet ćete 7 bijelih zona) i ukuca /zauzmi počinje proces zauzimanja teritorija, ako 10 minuta uspiju ostati na tom području to područje će promjeniti boju iz bijelog u boju njihove mafije, najjača mafija će zauzimati pola Los Santosa.
TakoÄ'er niti Organizacijama neće biti dosadno dok budu pratili sve te dogaÄ'aje, Novinari, ili hapsili odgovorne, policajci itd..
Svaka član organizacije kada kuca /komande ima jedan redak za organizaciju (npr. Član Russian Mafie) :


Krenimo sa upoznavanjem baza organizacija:



Nalazi se gdje i svaki drugi, zadužen je za red u gradu.





FBI posjeduje Trening Sobu:

Može uzeti opremu za trening:




Tipična Bolnica:




Gradonačelnik može zapošljavati ljude da ga vozaju, te da ga štite:

Vozila:




Hitman Agency ima zadatak ubijati ljude na zahtjev drugih ljudi, pritom zaraÄ'uju puno novaca..
Njihova baza smještena je na usamljenom brdu daleko od civilizacije kako bi imali svoj mir.








CNN novinari imaju zadatak obavjeÅ¡tavati narod o stvarima koje se dogaÄ'aju u gradu.
Mogu raditi intervijue i reportaže razne.






TAXI kompanije ima ljude koji na poziv voze igrače gdje trebaju ići.





Vojska je izmapana iznad Los Santosa, dolazi se do nje mostom u blizini TourAG-a.










Russian Mafia se bavi Å¡vercom materijala..






ICF je još jedna Kineska Mafija, bore se za teritorije kao i sve druge mafije.





La Casa Nostra je stara Talijanska Mafija, jako je utjecajna u Los Santosu. Posjeduju brdo.


Vozni Park:




The Escobar Cartel je Å panjolska Mafija koja se bavi Å¡vercom droge.

Kobiji za Å¡verc:

Interijer:




Ballas Banda sastoji se od lokalnih dečki, najveći rivali su im momci iz GSF-a.

Sef: (sve mafije ga imaju).




Yakuze su Kineski doseljenici, utjerivaju strah u kosti graÄ'anima.
(trebala je biti crna Yakuza, ali eto Pink)

Otvoreni Krov za sastanke:





Ulični trkači, stvaraju nered na ulicama San Andreasa, u žestokoj svaÄ'i sa ljutiim rivalima iz NGR-a..
Postoji event koji se organizira samo za te dvije organizacije Drag Race (UR vs. NGR)


Mogu tunirati svoja vozila besplatno u bazi:




TakoÄ'er ulični trkači.. Odmjeravanju snage sa UR-om na Drag Race-u.


Interijer:




I posljedji Glen Street Familly, najstarija obitelj u gradu. Utjecajni su gradu. I zaštićeni od strane nepoznatih ljudi iz Državnog Vrha..
Ovako izgleda njihov kvart:

Ovako interijer:

Za mjenjanje skina:


Time smo došli do kraja upoznavanja Moda, da Vam napomenem da je ovo samo dio onoga što vas čeka na IP adresi : 78.46.96.194:7778
DoÄ'ite i uživajte u čarima SAMP-a uz ljubazni Staff Team. Danas (01.05.2012.) Je otvorenje novog Moda, već sada možete igrati na staroj verziji 2.3.9. A novu pričekajte do 20h kada svi igrači kreću od početka..


Poslednja Izmena: Maj 01, 2012, 13:03:46 POSLE PODNE od Jo0ker


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.

edit south europe i jos puno toga ubaceno iz drugih gm-ova i i nesto je vase kolko vidim

Iz toga nisam ništa stavljao, skinio ga jesam, pokrenio da vidim kakav je, ali ne razumijem jezik nisam ni pregledavo skriptu.


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.


Jako dobar opis..:D 9/10 samo mi je sumljivo nesto jer pola toga nije vaše a i puno mapa nisu vaše.. :-X :-[

Nisam puno vremena provodio za mappanje, pa je to tako ispalo, sada sam krenio za novi update radit, tamo sve na novo mapam.


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.

Opis 10/10
Mod 7/10(ne svidja mi se logo sa SE-RP je samo si ime promenio, mogo si nov da napravis preko textdraweditora..)

Srecno.

cisti balkan underground s nabacanog dosta toga jos iz clrp-a...tak da dosta toga je vec viÄ'eno i 100 servera kosristi iste iliti slicne modove...al dobro sta jest jest opis je dobro lsozen i na tome kapa dolje..opis 10/10
mod vec viÄ'en, nista novo, nista vaseg tj ima al slabo tak da 5/10 za trud

Ništa iz BU nije ubačeno na mod, tj. nisam ja ništa stavljao. Ovo je Life Style edit.


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.

Opis 10/10,mod je isto dobar,sretno !
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


Sretno, potrudili ste se za opis 10/10 :D, a ovo je edit od South Europe jel tako ;D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Već je netko to rekao, ali nije, Kažem imao skinio sam taj MOD i pokrenio ga da vidim kakav je, ali nisam razumio jezik i nisam uopće gledao u skriptu, ali sada bi baš mogao pregledati da vidim sličnost. :D


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.