Igra "Mafia" Problem

Započeo r4z0r, Mart 12, 2010, 20:15:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

r4z0r

Imam problem u vezi igre The Mafia , downloado sam je sa free zone ( 1.9 gb ) . Kvaka je u tome sto igra nema instalaciju nego je jednostavno raspakujes i igras , 'ajde to je uredu i igru je moguce igrat 5 minuta nakon cega crasha i zgasi se . Razlog gasenja jeste sto imam ATI Radeon graficku karticu , a kako pise The Mafia je osjetljiva na te graficke karte i crasha kod svakog ,zato su izasla 2 patcha koja sam downloado e tu nastaje problem .. patchevi se nezele instalirat posto nemam instalacije igre nego je jednostavno raspakovana .


Error Massage prilikom pokretanja patcha :

Registry entry not found
Mafia is not installed
Cannot apply Patch!

Ako ko zna rjesenje problema neka pise sto brze .  :D

Huh nebi znao ali ono probaj skinut full igru i instalirat je...  Probaj pitat negdje na gaming forumima možda neko zna.




moras negdje naci gdje se nalazi registry key kada bi instalirao igru, te ga napravis i usmjeris lokaciju gdje si raspakirao i valjda bi trebalo radit  :D
samo trebas naci na googleu gdje se nalazi registry key i koja je vrijednost i to

ja sam isto jednom skinuo tu igru,al na ćirilici pa mi se nije dalo igrat :D...
nisam znao gdje je Play :D...

r4z0r

Skuzio sam o cemu se radi bullet .
Trazio sam po netu nekih sat vremena i nasao instalaciju pod nazivom regsetup i istalira ti te kljuceve ali nigdje nema sama instalacija svugdje je Igra + ta instalacija :S

pa najbolje po mome da si instaliras ponovo tu igru mafia i igras


iYoko

Ugasi bilo kakvi anti virus i ugasi bilo kakvi program za virtualne CD-e (tipa magicdisc, deamon itd.) Jer automatski ti onda blokira zbog piratizacije.

jel vi citate uopce? znate sta je registry? mislim da ne znate... nema ovo nikakve veze sa anti-virusom, a da ima obavjestio bi ga..

r4z0r

Hvala , ali tu se isto javlja problem . Moj operativni ne mjenja vrstu datoteke pri promjeni imena :P
Znaci preimenovanje u mafia.reg idalje ostaje txt doc .


Rjeseno , trebo sam nac regedit citac u windows folderu na C disku  :D
Novi problem :
Warning

Diffrent language version!
Cannot apply Patch

Omg opet nesto , mrzim ovu igru :S .. igra je na engleskom ako mu to smeta . Nista ne kuzim sad :S
Poslednja Izmena: Mart 12, 2010, 21:23:36 POSLE PODNE od °[ яЧz0я ]°

iYoko

Imas EU i imas US verzije. Provjeri koju ti imas i koji je patch.

r4z0r

Ovaj patch radi za UK i US verzije , kako da provjerim matere ti ?? .. da je tako lako vec bi imo patch i lijepo prelazio igru . Zesca komplikacija kako je neko na 15 djelova rastavio pa sam je morao spajat bez instalacije , pa registriyi pa sad i ovo xD

Pa zar ti nebi bilo jednostavnije skinut full igru s torrenta da se ne jebeš s ovim...




r4z0r

Imam ADSL 5gb ( limitani net ) . Ovo je skinuto s free zone obicno ne skidam nista vece od 500 mb s neta .

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Mart 12, 2010, 20:15:32 POSLE PODNE
Imam problem u vezi igre The Mafia , downloado sam je sa free zone ( 1.9 gb ) . Kvaka je u tome sto igra nema instalaciju nego je jednostavno raspakujes i igras , 'ajde to je uredu i igru je moguce igrat 5 minuta nakon cega crasha i zgasi se . Razlog gasenja jeste sto imam ATI Radeon graficku karticu , a kako pise The Mafia je osjetljiva na te graficke karte i crasha kod svakog ,zato su izasla 2 patcha koja sam downloado e tu nastaje problem .. patchevi se nezele instalirat posto nemam instalacije igre nego je jednostavno raspakovana .


Error Massage prilikom pokretanja patcha :

Registry entry not found
Mafia is not installed
Cannot apply Patch!

Ako ko zna rjesenje problema neka pise sto brze .  :D
cek cek koja je to igra kad e izasla ako je to na koju ja mislim to sam ja prisao :P jer cekam The Mafia 2 pa,..ae mi reci :O