[DV] Division Roleplay - Opština i Trg.

Započeo Vegas., April 29, 2012, 22:59:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vegas.

Na Division Roleplay će se nalaziti opÅ¡tina uraÄ'ena sa 0.3d RemoveBuildingForPlayer funkcijom, raÄ'ena je nekih sat vremena.. Evo i slike :D .. TakoÄ'e je mnogo toga uraÄ'eno sa ovom 0.3d funkcijom, Å¡taviÅ¡e planiram novi grad napraviti :) ..


Poželjni komentari, predlozi za dalje razvijanje itd.. ! :D

Poslednja Izmena: April 29, 2012, 23:25:02 POSLE PODNE od Vegas.



Naravno uradili smo jos stvari..necemo vam sve otkiravit...Otvorenje ce uskoro pa nas posjetite...Planiramo citav LS pretvoriti u neki napredni grad :D

lepo lepo, nije mi samo jasno kako si to uspeo, jer u mta ti vidis sve postojece objekte, nemozes da ih uklonis preko onog editora
Svaka cast  ;)

Vegas.

[quote author=
Maki187 link=topic=42880.msg322512#msg322512 date=1335733967]
lepo lepo, nije mi samo jasno kako si to uspeo, jer u mta ti vidis sve postojece objekte, nemozes da ih uklonis preko onog editora
Svaka cast  ;)
[/quote] Pa ja odem u MTA, uzmem ID objekata koji mi trebaju i onda ih upotrebim, Map Editor ima iste funkcije kao i MTA što se tiče pomjeranja objekata, ja više puta testam to IG, jer zna se desit da ne uklopim dobro texture..

BTW, hvala :)

[quote author=
Maki187 link=topic=42880.msg322512#msg322512 date=1335733967]
lepo lepo, nije mi samo jasno kako si to uspeo, jer u mta ti vidis sve postojece objekte, nemozes da ih uklonis preko onog editora
Svaka cast  ;)
[/quote]

Map Editor Program je cudo ;) Sve se moze preko njega mozesh brisati/dodavati/.. objekte :D mozesh promeniti svaki dio mape :D




Vegas , moj idol . :D Odlicno !
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢



Puma


Ma odlicno je,Dodjite na otvorenje,i uzivajte u cudesima Vegasa,sve ce biti novo,cijeli grad!!!!
Moji Partneri!!

www.sa-mp.com
www.balkan-samp.com
www.zb.samp.info
www.croherzegovina.org

Moj Glavni team!!

www.smf.com / www.smf.hr

Svi uvijeti brisanja,ili kopiranja i svoj potpis,se kaznjava!!!