LecevicA Gaming Community RolePlay/DM

Započeo LecevicA Gaming, April 29, 2012, 18:32:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav svim igračima i igračicama od LecevicA Gaming..mi smo novi gaming koji se osmislijo i počeo graditi i poboljÅ¡avati tako da smo svakog dana sve bolji i bolji.Mi smo Gaming koji ima svoj Forum Portal i na njemu imate za biranje foruma Minecraft,SA:MP,CS i Leauge of Legends ali on ce biti uskoro. Portal mozete vidjeti ovdije: http://www.lecevica-community.com/ portal je editan od nasega Administratora i Ownera Memorex-a.  Mi joÅ¡ radimo na naÅ¡em SA:MP Serveru da bude Å¡to zabavniji i bolji, tako Å¡to mappamo i ureÄ'ujemo da bude lijepÅ¡i izgled a da nema mapa koje su krive i Zbugane.Mi vam dajemo puno zabave  na naÅ¡em SA:MP I Ostalim forumima.




SA:MP Server & Forum

SA:MP Ko Å¡to sam i gore naveo,joÅ¡ se na njemu radi i poboljÅ¡ava se GMod i Mapaju se  Jako dobre mape , koje ce se ubaciti.


Minecraft & Forum

Minecraft server se još radi,gradi se grad i uskoro ce doci i Host za server rade se komande i ubacuje se mod.


Counter Strike Server & Forum

Counter Strike server je otvoren,ne samo jedan server nego imamo 2 servera na kojem je puno zabave i warova.

IP:LecevicA Public Server:193.192.59.222:27067       LecevicA Clan War Server:193.192.59.222:27068

ÄŒak imamo i novu CS Verziju koju skinite: http://www.cs-skini.me/v44



Leauge of Legends Server & Forum

Leauge of Legends Forum Uskoro a taj ce forum biti za natjecanja i zabavu.






House Sistem

House Sistem  svaki vlasnik kuce moze imati samo jedan kucni auto. Auto moze naruciti u kuci .Interijeri su odreÄ'eni po velicini kuce odnosno mala kuca -- srednja kuca -- velika kuca i  vila. U kuci svaki vlasnik ima svoj ormar u kojem moze imat 5 skinova najviÅ¡e.


Bizznis Sistem

Bizznis sistem se joÅ¡ ureÄ'uje i poboljÅ¡ava,takoÄ'er ako ste vlasnik bizz-a kada netko od vas neÅ¡to uzme vama pare idu u Biz i vi ih morate pokupiti,takoÄ'er ima i Reket Å¡to znači podvlasnik bizznisa koji isto može podizati pare ali jedino  ako mu vi dopustite.



Eventi

Na naÅ¡em su serveru izvrsni eventi i joÅ¡ se ureÄ'uju i poboljÅ¡avaju da budu bolji i da se može na njima jako dobro zabaviti.




Anticheat

Anticheat je napravljen protiv svih cheatova i napravljen je da zaštiti server od citera.




Organizacije

Na Serveru ima 8 organizacija to Å¡to su poredane u Ilegalne i Legalne.


Ilegalne Organizacije


Police Departman
Å titi grad od Bandi/Mafia da nebi radile nerede po gradu.

Hitman Agency
Traže Mete po gradu,i kada ubiju metu dobiju plaču oreÄ'enu za level te osobe na serveru.

Los Santos Army
Armija pazi na velike nerede i pomaže policiji da hvataju kriminalce i lopove.

CNN
CNN Je org koja objavljuje oglase i obavijesti na serveru ili se mogu i dopisivati s drugom osobom da svi na serveru to vide.

Leaglne Organizacije


Ballas Gang Familly
Banda u savezu s Yakuzom, neprijatelji s Grove Streetom i La cossa nostrom.

Grove Street Familly
Banda u Savezu s La Cosom Nostrom,Neprijatelj s Ballas Gangom i Yakuza mafiom.

Yakuza Mafia
Mafia u Savezu s Ballas Gangom,Neprijatelj s Grove Streetom i La cosa nostrom.

La Cosa Nostra
Mafia u Savezu s Grove Streetom,Neprijatelj s Ballas Gangom i Yakuza Mafiom.




Poslovi


Poslove Još Radimo i bit ce ih dosta,a vec neke sigurno Znate:Mehanicar,ribar itd.




Naša Dijela






Facebook Stranica & Grupa


Grupa- u izradi.!



Sad se pitate zašto nismo stavlili slike?? Jer još nismo sve završili,ali cemo objaviti Slike kad zavrsimo,vjerujte nam,bit ce te zadovoljni.!


Forum:

IP-Imate na Forumima.!


Baner za Samp:



Poslednja Izmena: April 29, 2012, 18:42:59 POSLE PODNE od LecevicA Gaming

vlado_plavsic

League of Legends server ne mozes nikako da otvoris jer je to nemoguce,Riot drzi jedini server za to.

OT:Solidan opis srecno.

Citat: Ð'ладимир Плавшић aka PlavÅ¡a poslato April 29, 2012, 18:37:53 POSLE PODNE
League of Legends server ne mozes nikako da otvoris jer je to nemoguce,Riot drzi jedini server za to.

OT:Solidan opis srecno.
Znam da nije moguce,ali to otvaramo forum za natjecanja i tako to, Hvala
Poslednja Izmena: April 29, 2012, 18:42:04 POSLE PODNE od LecevicA Gaming

vlado_plavsic

Edit onda gore u temi da se drugi ne bi cudili i spamali o tome.Pozdrav

CitatIlegalne Organizacije


Police Departman
Å titi grad od Bandi/Mafia da nebi radile nerede po gradu.

Hitman Agency
Traže Mete po gradu,i kada ubiju metu dobiju plaču oreÄ'enu za level te osobe na serveru.

Los Santos Army
Armija pazi na velike nerede i pomaže policiji da hvataju kriminalce i lopove.

CNN
CNN Je org koja objavljuje oglase i obavijesti na serveru ili se mogu i dopisivati s drugom osobom da svi na serveru to vide.

Ilegalne  :o

CitatLeaglne Organizacije


Ballas Gang Familly
Banda u savezu s Yakuzom, neprijatelji s Grove Streetom i La cossa nostrom.

Grove Street Familly
Banda u Savezu s La Cosom Nostrom,Neprijatelj s Ballas Gangom i Yakuza mafiom.

Yakuza Mafia
Mafia u Savezu s Ballas Gangom,Neprijatelj s Grove Streetom i La cosa nostrom.

La Cosa Nostra
Mafia u Savezu s Grove Streetom,Neprijatelj s Ballas Gangom i Yakuza Mafiom.


Legalne :O

Sretno..




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


Citat: LecevicA Gaming poslato April 29, 2012, 18:32:28 POSLE PODNE

Sad se pitate zašto nismo stavlili slike?? Jer još nismo sve završili,ali cemo objaviti Slike kad zavrsimo,vjerujte nam,bit ce te zadovoljni.!



pa sto onda otvarate temu xD, al ajde sretno  :D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Opis je los i mi to sami znamo, ali radi se na novom modu koji ce bar po meni bit odlican, napravi cemo puno bolji opis ovi smo tili postic da za pocetak malo prikupimo igrace s ovi modom koji sad imamo!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Tako je,ovime smo htjeli prikupiti igraca,registriraj te se,jer se radi drugi mod koji cemo opisati bolje i citkije.  ;)


Hvala,pridruzi te se,uskoro novi mod i ljepsi opis,to jest editan :D  :-*

ZNam kakav je mod gore, najveće zasluge Memorexu, sretno!

Srecno!
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!

ODLICNA OPIS svaka cas t server je najbolji
Sretno i da ga napunis do vrha !


Opis onako,sretno,btw minecraft forum vam je cista 0!Sredite ga  >:(