| Security Role Play | www.security-samp.info | Mini-Update | v2.0.5 |

Započeo | S-RP | K@lib@r .300, April 29, 2012, 09:19:12 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.






Poslovi - Napravljen je novi System poslova. Od sada nemozete uzeti legalan posao u vijecnici. Morate se registrirati na Forum, i prijaviti za posao. Jedino se mozete zaposliti bez prijave kod ilegalnih poslova, i farmer. Evo Link na koej se prijavljujete za posao - http://security-samp.info/index.php?action=collapse;c=4;sa=collapse;fc8611c=fab19c94563c5f31560f3f956b2ae716#c4




Organizacije - SWAT i Yakuza ce biti vracena na staro mjesto. To jos nije napravljeno, ali do navecer ce biti.




IP: 176.9.53.234:7791
Forum: www.security-samp.info
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Joj cuj prijavljivat se na forum za posao,nisam vidio vece gluposti..
[/center]

Citat: [SL]Crni Zvuk poslato April 29, 2012, 09:20:46 PRE PODNE
Joj cuj prijavljivat se na forum za posao,nisam vidio vece [cenzura]osti..
Mozda je netko glupo, ali tko je vidio doci u vijecnicu i dobiti posao? A gdje je RP?
Jesi nekada vidio da ti se mama/tata zaposlio/zaposlila bez prijavnice?
Mozda je vama NoNRPerima to glupo  :P
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Forum nea nikakve veze sa roleplayom,to treba onda napraviti da se rpa in game potpisivanje posla i uzimanje posla,ucis me roleplayu ni na ls rp ne moras ici na forum da uzmes posao...
[/center]

IG se RPa potpisivanje ugovora, nemoj skupljati postove!
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Ne sviÄ'a mi se to,moj prijedlog je da za svaki ilegalan posao stavite na  drugo mjesto..npr diler oruzja izad Ammu-a itd..