Hrvatski RolePlay

Započeo Mr.Hudik@, April 27, 2012, 17:07:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hrvatski RolePlay

Ovako kao sto se svakom serververu radnja odvija u Los Santosu mi smo malo to htijeli promjeniti daj vam objasnim.Prvo skripter je jeko dobro obavio svoj posao pa smo radnju odma stavili u Zagreb,Rijeka i Dubrovnik to smo uredili da bude stvarno Hrvatski RolePlay.Kao i svaki server ima svoja pravila servera koja se moraju igraci drzati vise toga imate na nasem forumu.Znaci posto dolazi novi mood sad jos necu nista stavljati od slika jer ce se sve promjeniti.Nemojte sada odma krenuti na forum zato jer je forum u obnovi da postane jos bolji nego sto je bio :D.Nadam se da cete doci i pridruziti nam se e i da jos nesto kada prvi puta uÄ'ete admin ce vam dati lvl3 i 300000$ tako da necete morati odma da se brinete i to je to.  8)

Ip servera: 193.192.58.53:7788
Adresa fotuma: http://www.hrvatskirp.info/index.php
Poslednja Izmena: April 27, 2012, 17:08:57 POSLE PODNE od Mr.Hudika

Slab opis, ali dosta potencijala. Srećno!
The whole world is down.. Let's take a walk

Mappam besplatno (0.3c, 0.3e RemoveBuildingForPlayer). Ukoliko ste zainteresovani pošaljite PM..

Znam da je slab opis ali opis cu poboljsati kada doÄ'e novi mood i bit ce slika nisam sad htio slikat jer kad bi sad sliko u novom mood-u bi se sve promjenilo i tako ne!!

ovo 2 put postavljate a nije proslo mesec dana kolko se meni cini?

Quilound_Williams

vec ima jedna tema otvorena :S opis -0/10 !srecno

Opis los,tako i ime. Povlacite nesto kao da samo hrvati mogu igrat. 2/10

Vec sam napiso da kada doÄ'e novi mood ce ga bolje opisai jer se u mood sve mjenja bit ce i slika i svasta ce biti a mod dolazi za kojih par dana.


Citat: xPhysicals poslato April 27, 2012, 21:57:13 POSLE PODNE
Opis los,tako i ime. Povlacite nesto kao da samo hrvati mogu igrat. 2/10

A drugi kao ne mogu igrati ? ??? to sto je takav nazim i imena gradova ne znaci da ne mozes igrati, ne vidim nikakav razlog za to. ovo za lvl3 i $$$ mi se nikako ne sviÄ'a

EDIT opis 1/10
Poslednja Izmena: April 28, 2012, 08:44:36 PRE PODNE od CroM

Sam ja negdje napiso da Srbi Bosanci Makedonci itd. nemogu igrat ja to nisam napiso samo smo mi uredili da nebude stalno Los Santos ovo je server za balkan ja nisam napiso da samo Hrvati mogu igrati jesam???

vlado_plavsic

Citat: CroM poslato April 28, 2012, 08:43:34 PRE PODNE
A drugi kao ne mogu igrati ? ???
EDIT opis 1/10
Citat: Mr.Hudika poslato April 28, 2012, 10:47:24 PRE PODNE
Sam ja negdje napiso da Srbi Bosanci Makedonci itd. nemogu igrat ja to nisam napiso samo smo mi uredili da nebude stalno Los Santos ovo je server za balkan ja nisam napiso da samo Hrvati mogu igrati jesam???

Naravno da mogu ali niko nece.

OT:Los opis.Srecno.

Citat: Mr.Hudika poslato April 28, 2012, 10:47:24 PRE PODNE
Sam ja negdje napiso da Srbi Bosanci Makedonci itd. nemogu igrat ja to nisam napiso samo smo mi uredili da nebude stalno Los Santos ovo je server za balkan ja nisam napiso da samo Hrvati mogu igrati jesam???
Pismenost u picku materinu :D Ne al  moras bit glup da server nazoves HRVATSKI ROLEPLAY