LOCK TEMU MOD

Započeo shally, April 26, 2012, 15:30:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Spameru zadovoljan "mexo"  Hvala ti druže vidi se da si ljubomoran riogaming sad sam skontao .ok je Eto si sada zadovoljan!
Poslednja Izmena: April 26, 2012, 15:47:24 POSLE PODNE od shally

Sramota.. (vec postoji RajvoSa rolePlay - sramotite grad) a niste u stanju ni editovati skriptu + vijecnice skinuta sa samp foruma -.-

-0/10  :'(


Quilound_Williams

nisi bas puno edit mod trebo si dodati jos slika opis nako 5/10 a mod nikakav tj nije dobar edit

Nisi baÅ¡ puno edit? Pa frajer nije niÅ¡ta editovao lol! Pogledaj samo slike !  :'(


Citat: mexo poslato April 26, 2012, 15:32:59 POSLE PODNE
Sramota.. (vec postoji RajvoSa rolePlay - sramotite grad) a niste u stanju ni editovati skriptu + vijecnice skinuta sa samp foruma -.-

-0/10  :'(


Momak kao prvo niÅ¡ta nije skinuto to slobodno možeÅ¡ vidjeti po kordinatama . neću da se svaÄ'ama. ali vidi se da nemaÅ¡ pojma o skriptanju i mapanju .  korditante fail ... I Hvala ti mrtvi spameru ja u pawno znam dvi sedmice i mislim da je dosta za toliko vremena znanja , ati Å¡to neznaÅ¡ to cjeniti ili roditelji te nisi naučili da nekog cjeniÅ¡ njegov trud na bilo koji način to je tvoja kultura , i Posljedni put kažem niÅ¡ta nije kopirano osim "Banke"  sada ćaoo.  Lijep razum Lijepo PonaÅ¡anje!

Citat: mexo poslato April 26, 2012, 15:37:08 POSLE PODNE
Nisi baÅ¡ puno edit? Pa frajer nije niÅ¡ta editovao lol! Pogledaj samo slike !  :'(

Kao prvo neznaš pravila foruma dečko??
1 post i ćao

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=316054

Hvala, ćao :*
(Nije skinuto HAHAH XD)

Ti pišeš dupli post... Nakon 1 sedmice učenja skriptanja otvaraš server? :D To se uči mjesecima do perfekcije. Ja sam za tebe otac u skriptanju. =)
I taj tvoj "forum" od servera vjerovatno nema nikakve veze sa tim SA:MP serverom. Bezveze ćeš pušiti lock


Mod: Sori za spam  ;)
Poslednja Izmena: April 26, 2012, 15:43:12 POSLE PODNE od mexo


Citat: mexo poslato April 26, 2012, 15:40:54 POSLE PODNE
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=316054

Hvala, ćao :*
(Nije skinuto HAHAH XD)


Jebem ti ja boga onog glupog kad moram sad psovat jebo te allah sine vidiÅ¡ kordinate ,, jesam reko da je ideja uzeta da nije kopiran jebem ti sunce ono zarko mrtvo ti sve jebem spamerkso jebo ti ja mater eto ,  jebo te allaha i bog sine ,

Sretno ;)
Follow me na Instagram @sixmatic

katanac,neces ti ovdje nikome psovat.
[/center]