Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Nisam ja

:)                   :)
:)                   :)
:) :) :) :) :)
:)                   :)
:)                   :)

jbt umjetnik sam Xd

Vegas.

I ja znam dosta sistema koji će biti tamo, svaki je unikatan i presavršen :D .. A tek posao drvosječe, pada drvo uff :D !


to za drvosecu nije unikatno nikako..to ima na YUBu...tako da ne budite plagijatori..

Stari covek

Citat: â,,µá¸¯âœ–øη poslato Jul 08, 2012, 06:32:44 PRE PODNE
to za drvosecu nije unikatno nikako..to ima na YUBu...tako da ne budite plagijatori..
Tacno to za drvosecu nije unikatno slazem se :)
@Neno
Nije tu upitanju kukuruz nego neki sistem koji je Vilko smislio :d

EDIT:
Sada sam video ali nije ni YUB prvi napravio to...
Poslednja Izmena: Jul 08, 2012, 09:08:00 PRE PODNE od [BD] Stari covek

Citat: â,,µá¸¯âœ–øη poslato Jul 08, 2012, 06:32:44 PRE PODNE
to za drvosecu nije unikatno nikako..to ima na YUBu...tako da ne budite plagijatori..


ne jedi govna isto kao da ste vi to imali,imalo 100 servera prije vas eto nortern lights (nl) je imao davno...
[/center]

Citat: [BD] Stari covek poslato Jul 08, 2012, 08:20:09 PRE PODNE
Citat: â,,µá¸¯âœ–øη poslato Jul 08, 2012, 06:32:44 PRE PODNE
to za drvosecu nije unikatno nikako..to ima na YUBu...tako da ne budite plagijatori..
Tacno to za drvosecu nije unikatno slazem se :)
@Neno
Nije tu upitanju kukuruz nego neki sistem koji je Vilko smislio :d

EDIT:
Sada sam video ali nije ni YUB prvi napravio to...
Corr,elli je to prvi napravio. Možete vi govoriti šta oćete o unikatnim systemima, ali za kurac kad neki botove stave ravens mod i imaju po 20/30 igraća a ti napravip od nula i budu samo par, kao nekada na GTX. Tužno, ali istinito.

Stari covek

Citat: [SX] TiXoR poslato Jul 08, 2012, 10:03:09 PRE PODNE
Citat: [BD] Stari covek poslato Jul 08, 2012, 08:20:09 PRE PODNE
Citat: â,,µá¸¯âœ–øη poslato Jul 08, 2012, 06:32:44 PRE PODNE
to za drvosecu nije unikatno nikako..to ima na YUBu...tako da ne budite plagijatori..
Tacno to za drvosecu nije unikatno slazem se :)
@Neno
Nije tu upitanju kukuruz nego neki sistem koji je Vilko smislio :d

EDIT:
Sada sam video ali nije ni YUB prvi napravio to...
Corr,elli je to prvi napravio. Možete vi govoriti šta oćete o unikatnim systemima, ali za [cenzura] kad neki botove stave ravens mod i imaju po 20/30 igraća a ti napravip od nula i budu samo par, kao nekada na GTX. Tužno, ali istinito.
Jedna pametna. Totalno se slazem sa tim. A mozda je to zato sto ljudi vole jednostavne  stvari, a tako je bilo i sa Xomniom sjajan mod ali isto kao sa GTX-u.

Xomnia navodno radi GMR sa novim modom, u Los Santos, posto su vidjeli da od onoga u selu nema nista  ;D
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Citat: [BD] Stari covek poslato Jul 08, 2012, 10:53:17 PRE PODNE
Citat: [SX] TiXoR poslato Jul 08, 2012, 10:03:09 PRE PODNE
Citat: [BD] Stari covek poslato Jul 08, 2012, 08:20:09 PRE PODNE
Citat: â,,µá¸¯âœ–øη poslato Jul 08, 2012, 06:32:44 PRE PODNE
to za drvosecu nije unikatno nikako..to ima na YUBu...tako da ne budite plagijatori..
Tacno to za drvosecu nije unikatno slazem se :)
@Neno
Nije tu upitanju kukuruz nego neki sistem koji je Vilko smislio :d

EDIT:
Sada sam video ali nije ni YUB prvi napravio to...
Corr,elli je to prvi napravio. Možete vi govoriti šta oćete o unikatnim systemima, ali za [cenzura] kad neki botove stave ravens mod i imaju po 20/30 igraća a ti napravip od nula i budu samo par, kao nekada na GTX. Tužno, ali istinito.
Jedna pametna. Totalno se slazem sa tim. A mozda je to zato sto ljudi vole jednostavne  stvari, a tako je bilo i sa Xomniom sjajan mod ali isto kao sa GTX-u.

Najbolje je napravit server za svoje  frendove, boli te livo jaje za igrače, bitno da u tu rl frendovi i čista zajebancija. ;)

Balkan Njubare :D

Citat: [BD] Stari covek poslato Jul 08, 2012, 10:53:17 PRE PODNE
Citat: [SX] TiXoR poslato Jul 08, 2012, 10:03:09 PRE PODNE
Citat: [BD] Stari covek poslato Jul 08, 2012, 08:20:09 PRE PODNE
Citat: â,,µá¸¯âœ–øη poslato Jul 08, 2012, 06:32:44 PRE PODNE
to za drvosecu nije unikatno nikako..to ima na YUBu...tako da ne budite plagijatori..
Tacno to za drvosecu nije unikatno slazem se :)
@Neno
Nije tu upitanju kukuruz nego neki sistem koji je Vilko smislio :d

EDIT:
Sada sam video ali nije ni YUB prvi napravio to...
Corr,elli je to prvi napravio. Možete vi govoriti šta oćete o unikatnim systemima, ali za [cenzura] kad neki botove stave ravens mod i imaju po 20/30 igraća a ti napravip od nula i budu samo par, kao nekada na GTX. Tužno, ali istinito.
Jedna pametna. Totalno se slazem sa tim. A mozda je to zato sto ljudi vole jednostavne  stvari, a tako je bilo i sa Xomniom sjajan mod ali isto kao sa GTX-u.

Ljudi znaju gdje se Å¡ta nalazi na GF i Ravens, tako da.. jbg

Citat: Marko_Dragojevic poslato Jul 08, 2012, 12:37:31 POSLE PODNE
USKORO OTVARAM RP SERVER DAJTE MI U PM PREDLOGE ZA IME SERVERA !! MORA POCINJATI NA BALKAN !! CIJE IME BUDE NAJBOLJI BICE NAGRADJEN NA OTVARANJU DEBELO !!
aj smanji taj font, koji si ti primitivac kad nemozes skontati ime za server :-\ nemoj sa balkan to je standardno....
Poslednja Izmena: Jul 08, 2012, 13:05:15 POSLE PODNE od Gotti747

@Marko Dragojevic; Boli nas džon za tvoj rp server, smanji font dok to nije neno vidio, dobit ćeÅ¡ zabranu pisanja, a ako doÄ'e to do gottia mogo bi trajnu bananu dobit jer to je vrag kakvog nidje nema :D
@Neno
:D :D             :D
:D   :D           :D
:D      :D        :D
:D         :D     :D
:D            :D  :D

evo ti N :D
Poslednja Izmena: Jul 08, 2012, 12:46:04 POSLE PODNE od [NV] Speedyâ„¢

Citat: Marko_Dragojevic poslato Jul 08, 2012, 12:37:31 POSLE PODNE
USKORO OTVARAM RP SERVER DAJTE MI U PM PREDLOGE ZA IME SERVERA !! MORA POCINJATI NA BALKAN !! CIJE IME BUDE NAJBOLJI BICE NAGRADJEN NA OTVARANJU DEBELO !!

Balkan Botovi ;)
Poslednja Izmena: Jul 08, 2012, 13:05:22 POSLE PODNE od Gotti747

Unlimited Zone RolePlay||
(klikni na sliku)

IP: 176.57.128.4:7796 ||FORUM : REGISTRIRAJ SE

Zabranja pisanja! Caps lock + font golem u p.m, imas srece sto sam dobre volje od jutros :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri