Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [TEMP]Vilko poslato Jun 28, 2012, 18:54:55 POSLE PODNE
Zalosno ovo postalo.. Pored maminih sincica nemozes vise posteno dobit nista, lik no lifer ima 500 sati i nema pojma o nicemu, ja 200 i on sve zivo podobija na osnovi sati.. Jadno
ili najjaci su oni koji dodu na server, starci im neke mafijoze, i odma uplate donaciju i dobiju cjelu skriptu a ne poziciju xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_




ispred mene ves masina , ja na kalkulatoru i flasa rakije kraj mene
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Citat: [BM]panameR. poslato Jun 28, 2012, 21:43:48 POSLE PODNE
ispred mene ves masina , ja na kalkulatoru i flasa rakije kraj mene

Os se ubiti kod Nemac  :D :D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Citat: [E:RP] Danijel96.pwn poslato Jun 28, 2012, 21:53:49 POSLE PODNE
Citat: [BM]panameR. poslato Jun 28, 2012, 21:43:48 POSLE PODNE
ispred mene ves masina , ja na kalkulatoru i flasa rakije kraj mene

Os se ubiti kod Nemac  :D :D
imam majicu na sebi sa tri boje

Crna
Crvena
Zuta

!!!!
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

Ali ih Italiju dobise lagano,2-1,extra utaknica,joj sad finale,gadno,gadno,Spanija Italija.

Citat: ...Neno... poslato Jun 29, 2012, 00:36:40 PRE PODNE
Ali ih Italiju dobise lagano,2-1,extra utaknica,joj sad finale,gadno,gadno,Spanija Italija.

a bila je ekstra tekma, sad cekamo finale  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

...Neno...

Finale ce bit dobro ako Spanija zapocne svoju tik-tak igru a Italijani se budu dobro branili + tu je Balotelli koji ce uvaljivati golove iz kontri,a danas je dokazao sta je.

Ajme sad triba trošit pare na dvi kutije duvana radi jebenog finala jer ću se iživcirat. :S

...Neno...

Citat: [SX] TiXoR poslato Jun 29, 2012, 00:58:27 PRE PODNE
Ajme sad triba trošit pare na dvi kutije duvana radi jebenog finala jer ću se iživcirat. :S
Duvana ? Pa sto dzabe trosit pare reci policajcu de mi ono u sto se duva i duvaj sunce ti hahahahahahhahahahah sala :D