Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [E:RP] Danijel96.pwn poslato Jun 23, 2012, 18:51:23 POSLE PODNE
Citat: [BM]panameR. poslato Jun 23, 2012, 18:50:05 POSLE PODNE
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/329672/Mladic-nestao-u-Dunavu-kod-Backe-Palanke

Kazu da je tek prosle godine naucio nesto malo plivati na moru.
lol iz stajece vode u brzu vodu?

nikako..


btw kako vi podnosite ovu vrucinu?

ja po cijele dane u kuci nista neradi samo igram samp, bjel sam ko sir...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747


@panameR tebe treba gasiti i paliti benzinom..

Citat: [SX] TiXoR poslato Jun 24, 2012, 00:01:21 PRE PODNE
@panameR tebe treba gasiti i paliti benzinom..
to si sam smislio?
bravo!!!
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Stvarno imas nebulozne odgovore ..  ::)


Sta ima ljudi ima li vrucine haha :D

Poslednja Izmena: Jun 24, 2012, 14:17:25 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Nalazim se u velikoj dilemi takoreci CH je punim imenom CroHerzegovina dali je to Hrvatski ili Hercegovacki server ali server je i dalje veliko sranj.e ako razumete moju trenutnu dilemu takoreci???

 :-\
Citat: Gojko Veličanstveni poslato Jun 24, 2012, 14:51:34 POSLE PODNE
Nalazim se u velikoj dilemi takoreci CH je punim imenom CroHerzegovina dali je to Hrvatski ili Hercegovacki server ali server je i dalje veliko sranj.e ako razumete moju trenutnu dilemu takoreci???

mamaaaaaaaaaaaaaaaaa
Poslednja Izmena: Jun 24, 2012, 18:21:59 POSLE PODNE od bolinx

Citat: Gojko Veličanstveni poslato Jun 24, 2012, 14:51:34 POSLE PODNE
Nalazim se u velikoj dilemi takoreci CH je punim imenom CroHerzegovina dali je to Hrvatski ili Hercegovacki server ali server je i dalje veliko sranj.e ako razumete moju trenutnu dilemu takoreci???
ne imitiraj gojka jer nisi mu ni do k.

a i neide ti
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

E vako raja trebam pomoc xD nevidim nigdje temu "pitanja i pomoci" pa cu ovdje , Vako imam Host i odem na game panel i onda ocu ubaciti neki mod (sada sam dobio host tako da neznam) ja sve jednu po jednu detoteku stavljam , i dodjem Do CLRP.amx i ocu to ucitati , dodje mi do 99% i onda pise "Detoteka nije spremljena" i tako nemogu ubaciti :S sta cu raditi?

Molim pomoc hitno!!!
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

Citat: Gojko Veličanstveni poslato Jun 24, 2012, 14:51:34 POSLE PODNE
Nalazim se u velikoj dilemi takoreci CH je punim imenom CroHerzegovina dali je to Hrvatski ili Hercegovacki server ali server je i dalje veliko sranj.e ako razumete moju trenutnu dilemu takoreci???

Mislim da ćeš dobit BAN, pošto si rekao nešto loše za CH
Jer ako neznaš ovdje vlada politika CroHerze, glavni server foruma, a tvoju dilemu razumijem xD
Dobiješ BAN jer kažeš nešto protiv tog serrvera, šta misliš ak su admini vlasnici CH, same botine samo od onih admina koji se kurče do igrača.
Poslednja Izmena: Jun 24, 2012, 22:01:08 POSLE PODNE od Norco

...Neno...

Evo tebi jedna banana sa slagom 51531561 dana,ne zbog CH da napomenem,nego zato sto mi je dosta sranja "CH ovo CH ono" ali zato kad treba kopirati odma "Ovo cemo od CH i ovo cemo od CH i ovo cemo i ovo cemo i ono cemo"..Dosli ste mi na qurac