Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

holy shit banan mi jos jedan prijatelj xD

a zbog balkan samp wiki-a

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Zlatan_Ibrahimovic




"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

alo ljudi , na ovom forumu je dozvoljeni su samo jezici sa podrucja ex-yu

ukoliko hocete pricat eng idite na forum.sa-mp.com
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


[CM]Cundrajz

Thoxic ne brini Cundrajz is back.
BaÅ¡ se pomirim sa Gottiem (kraljom) i onda doÄ'e Chris i glumi Å¡efa.
Nadam se da su se primirili ovih dana kad im je sajt bio "down" inače će se morati naviknuti.

POzz mene vecna zna sa ovoga foruma ovdje prvi puta pisem i sacu vam reci da vas sve pozdravljam napustam vas forum zbog toga sto sam se ostavio sampa hvala svima koji ste mi pomogli da naucim nesta kod vas tako da vas sve pozdravljam i sretno sa vasim serverima ko ih pravi ili ih ima pozzz

[CM]Cundrajz

Citat: [BM] Brky poslato Maj 31, 2012, 17:39:48 POSLE PODNE
POzz mene vecna zna sa ovoga foruma ovdje prvi puta pisem i sacu vam reci da vas sve pozdravljam napustam vas forum zbog toga sto sam se ostavio sampa hvala svima koji ste mi pomogli da naucim nesta kod vas tako da vas sve pozdravljam i sretno sa vasim serverima ko ih pravi ili ih ima pozzz
Hvala i sretno!

Citat: [CM]Cundrajz poslato Maj 31, 2012, 17:08:41 POSLE PODNE
Thoxic ne brini Cundrajz is back.
BaÅ¡ se pomirim sa Gottiem (kraljom) i onda doÄ'e Chris i glumi Å¡efa.
Nadam se da su se primirili ovih dana kad im je sajt bio "down" inače će se morati naviknuti.
idi uci brisat guzicu a onda prijeti kako ces hakirat nesto
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[CM]Cundrajz

Citat: [BM]panameR. poslato Maj 31, 2012, 17:49:48 POSLE PODNE
Citat: [CM]Cundrajz poslato Maj 31, 2012, 17:08:41 POSLE PODNE
Thoxic ne brini Cundrajz is back.
BaÅ¡ se pomirim sa Gottiem (kraljom) i onda doÄ'e Chris i glumi Å¡efa.
Nadam se da su se primirili ovih dana kad im je sajt bio "down" inače će se morati naviknuti.
idi uci brisat guzicu a onda prijeti kako ces hakirat nesto
Kakva je to kultura? Jel te to mama naučila?
Poslednja Izmena: Maj 31, 2012, 18:07:25 POSLE PODNE od [CM]Cundrajz


Sta vam je, nije vam ovo forum o vjerskim raspravama. Ovo je forum o SA:MP-u. Pobrisat ce vam acc-ove ako nastavite sa ovim sranjem.
Just one more time.

Citat: [CM]Cundrajz poslato Maj 31, 2012, 17:08:41 POSLE PODNE
Thoxic ne brini Cundrajz is back.
BaÅ¡ se pomirim sa Gottiem (kraljom) i onda doÄ'e Chris i glumi Å¡efa.
Nadam se da su se primirili ovih dana kad im je sajt bio "down" inače će se morati naviknuti.

covjece ti opet banan xD


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić