Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Otvorila se i nova zajednica po imenu CityofAngeles.
To vam je GeForce[2] ..
Više informacija možete dobiti na PM.

Citat: uɐƃǝɯ aKa. Lopii poslato Jun 07, 2012, 21:54:43 POSLE PODNE
Otvorila se i nova zajednica po imenu CityofAngeles.
To vam je GeForce[2] ..
Više informacija možete dobiti na PM.


Mozete pricati sta ocete ali jedan je GeForce i nece se nikad vratiti server koji ga moze zamijeniti.
[/center]

Citat: [RS]Kurton. poslato Jun 07, 2012, 21:55:35 POSLE PODNE
Citat: uɐƃǝɯ aKa. Lopii poslato Jun 07, 2012, 21:54:43 POSLE PODNE
Otvorila se i nova zajednica po imenu CityofAngeles.
To vam je GeForce[2] ..
Više informacija možete dobiti na PM.


Mozete pricati sta ocete ali jedan je GeForce i nece se nikad vratiti server koji ga moze zamijeniti.
Isto ti je sve, isti ljudi smo. Preko 100 nas je, samo što sada su na vlasti ljudi koji su to zaslužili i vode izvanredno..


Citat: uɐƃǝɯ aKa. Lopii poslato Jun 07, 2012, 22:02:48 POSLE PODNE
Citat: [RS]Kurton. poslato Jun 07, 2012, 21:55:35 POSLE PODNE
Citat: uɐƃǝɯ aKa. Lopii poslato Jun 07, 2012, 21:54:43 POSLE PODNE
Otvorila se i nova zajednica po imenu CityofAngeles.
To vam je GeForce[2] ..
Više informacija možete dobiti na PM.


Mozete pricati sta ocete ali jedan je GeForce i nece se nikad vratiti server koji ga moze zamijeniti.
Isto ti je sve, isti ljudi smo. Preko 100 nas je, samo što sada su na vlasti ljudi koji su to zaslužili i vode izvanredno..
Kao sto vas admin rece, nemate nikakve veze sa GFom, samo su naravno igraci sa GFa..

A ja se jos uvijek drzim onog, ko te jednom zajebao, zajebace te opet..
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Citat: 3m1rb0y poslato Jun 07, 2012, 18:39:09 POSLE PODNE
Citat: [SS] Speedy poslato Jun 07, 2012, 13:33:47 POSLE PODNE
Rijetko tko otvori DM ili freeroam/stunt server, svi misle na rp, smorilo me više..Najgore kad odeš na hosted servere i onda samo sa čehima i rusima partyaš, a nemaš blage o ćemu pričaju :D

Zato cemo mi otvoriti DM server,da bar probamo vratit onu atmosferu na serveru koja je bila 2007-2008 i djelimicno 2009. ;)

07,08, i 09 su bile godine kad gotovo nitko nije znao skriptat na balkanu.. U tim godinama samo sam znao za ch i ništa drugo..

Citat: [SS] Speedy poslato Jun 08, 2012, 11:04:12 PRE PODNE
Citat: 3m1rb0y poslato Jun 07, 2012, 18:39:09 POSLE PODNE
Citat: [SS] Speedy poslato Jun 07, 2012, 13:33:47 POSLE PODNE
Rijetko tko otvori DM ili freeroam/stunt server, svi misle na rp, smorilo me više..Najgore kad odeš na hosted servere i onda samo sa čehima i rusima partyaš, a nemaš blage o ćemu pričaju :D

Zato cemo mi otvoriti DM server,da bar probamo vratit onu atmosferu na serveru koja je bila 2007-2008 i djelimicno 2009. ;)

07,08, i 09 su bile godine kad gotovo nitko nije znao skriptat na balkanu.. U tim godinama samo sam znao za ch i ništa drugo..
tad je bila bolja ekipa i sve a ovo sad..... svi su pomalo nezahvalni ma koliko se ti god trudio
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Trebaju mi prvi početci skriptanja, skroz iznova da nešto pogledam, da se sa nečim zabavim kako bih polako mogao u pawno i krenuo sa laganim skriptama..?

el ima za download nl mod sa databazom??
|Street of Crime osnivač | Weber Gaming osnivač|

| TRAZIM SKRIPTERA |
PRATITE ME NA FACEBOOK - https://www.facebook.com/ObadMagic
-Professional Mapper

-Ukoliko imate pitanje u vezi mapanja kontaktirajte me na PM.


Citat: Obajdin poslato Jun 08, 2012, 15:40:51 POSLE PODNE
el ima za download nl mod sa databazom??

Ne znam "el" ima nl mod sa databazom za download ali znam da na internetu imas da procitas nesto vise o gramatici i pravopisu :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

dovoljno ja znam o gramatici :D

al ovo je nabrzinu bilo pisano ;)
|Street of Crime osnivač | Weber Gaming osnivač|

| TRAZIM SKRIPTERA |
PRATITE ME NA FACEBOOK - https://www.facebook.com/ObadMagic
-Professional Mapper

-Ukoliko imate pitanje u vezi mapanja kontaktirajte me na PM.


Citat: [BM]panameR. poslato Jun 08, 2012, 11:20:13 PRE PODNE
Citat: [SS] Speedy poslato Jun 08, 2012, 11:04:12 PRE PODNE
Citat: 3m1rb0y poslato Jun 07, 2012, 18:39:09 POSLE PODNE
Citat: [SS] Speedy poslato Jun 07, 2012, 13:33:47 POSLE PODNE
Rijetko tko otvori DM ili freeroam/stunt server, svi misle na rp, smorilo me više..Najgore kad odeš na hosted servere i onda samo sa čehima i rusima partyaš, a nemaš blage o ćemu pričaju :D

Zato cemo mi otvoriti DM server,da bar probamo vratit onu atmosferu na serveru koja je bila 2007-2008 i djelimicno 2009. ;)

07,08, i 09 su bile godine kad gotovo nitko nije znao skriptat na balkanu.. U tim godinama samo sam znao za ch i ništa drugo..
tad je bila bolja ekipa i sve a ovo sad..... svi su pomalo nezahvalni ma koliko se ti god trudio

Svi kazu:ocemo nesto novo onda kad uradis novo nemas 2igraca na serveru -.-'


Citat: [SX] Hitman poslato Jun 08, 2012, 18:59:21 POSLE PODNE
Citat: Obajdin poslato Jun 08, 2012, 16:35:06 POSLE PODNE
dovoljno ja znam o gramatici :D

al ovo je nabrzinu bilo pisano ;)

Internet kvari pravopis... :D

da, da :)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747