Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

ZzZz ljudi, ja nesto nemogu postati na samp forumu (offical).... Znali netko zas? Pise mi ili da nisam aktivacijski kod unio (a jesam) ili da mi admini nesto nisu odobrili? More li netko pomoc?

admini ti moraju odobrit acc, pricekaj dan - dva...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


bi bi cak ccc


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Tek sam se registrirao na ovaj forum već sam naÅ¡ao 4 servera s N-L Modom..  ???

Nemojte vise pisati postove ako cete u njima samo stavljati "zz", "pozdrav", "pozz ljudi" i tome slicno!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sta cu ja, ni kriv ni duzan :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: SpawneR.amxx poslato Jun 07, 2012, 10:45:27 PRE PODNE


Gotti upisao sam se za potpis :D u 14god ja to dobio u 12 xD

Hahahha :D

Citat: 3m1rb0y poslato Jun 07, 2012, 10:27:10 PRE PODNE
Momci,uskoro ce da bude DM server-ali ne onaj nabaci pen1  mod i rokaj,otvaraju ga igraci iz 2007 godine.
Pozz ;) ...

Tako da svi koji imaju volju za DM igrom,uskoro ce moci igrati :)

Srecno, ako bude dobro krenulo igracu i ja povremeno :D Muka me vise kad mi se priigra SA:MP da ulazim na sf-se, adrenalineX, partyserver i ostale strane, dajte neki nas freeroam, dm, bilo kakav da nije RP :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: |TG|...Р৸illipS... poslato Jun 07, 2012, 10:28:48 PRE PODNE
Gottiju najaci potpis ubedljivo hahahahaha

haha Potpis kida nisam ni skontao :P
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Rijetko tko otvori DM ili freeroam/stunt server, svi misle na rp, smorilo me više..Najgore kad odeš na hosted servere i onda samo sa čehima i rusima partyaš, a nemaš blage o ćemu pričaju :D


Citat: |TG|...Р৸illipS... poslato Jun 07, 2012, 19:05:14 POSLE PODNE
Ja planiram otvoriti Cod server tako da nece biti dosadno xD
Promjeni i doradi malo mape, da bude zanimljivije.. :P

Gdje ste raja dosao ja malo da vidim sta radit te.

Mogao bi mi neko odg na nekoliko pitanja. (ako ima ljubaznih)

Ko je otisao poznat sa forum-a u zadnjih 2 mjeseca? (Znaci samo stari clanovi nista ovi novo komponovni)

ÄŒudi me da se jos nisu otvorili RS,GTX (nisam siguran za ime al znate na sta mislim),TL. Dali su ugasene zajednice ili se jos sredzuju modovi?

Jel mi Gagi jos tu ?

Imal jos neka jeka zajednica da nastaje ili da je vec nastala kod me nije bilo,sve sto sam vidio da se BM vraca i to je to.Dal je moguce da za 2 mjeseca nema nista novo ?

Zene i Alkohol !

TL je ugasen..
A RS se jos gradi..

Koliko sam ja upratio, otislo je dosta starih aktivnih clanova, ali vjeruj mi sad nickova se ne mogu prisjetit  ;D
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

nije gagi tu i GTX se ugasio
BM se vraca :)