job & org

Započeo BLACK, Maj 20, 2009, 18:56:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dali neko zna gde sve treba da se podesi da moze da se ima i posao i da se bude u org???
Poslednja Izmena: Jun 09, 2009, 00:51:35 PRE PODNE od zerocoolos

matejdz

Koji GM imas, koliko ja znam u GF je to moguce....

GF koristim. Ja sam mislio da to treba sve pojedino kao sto se radi za /join (to mi je uspelo i sve) ali kasnije sam pogledao i pomislio dali sad treba svaku komandu od job da promenim??? pa mozda ima nesto sto odma to resi. ???

matejdz

Neznam ti... Koliko ja znam u GF je to vec podeseno, ne treba nista dirati...

nije bas sam gledao kaze ne mozete ima i job i biti u familiji organizaciji, nista snacicu se nekako valjda :D tnx inace
:D

matejdz

Budem ti ja pogledao jos, ali koliko ja znam tako ti je 8)

ScorpioN

mozes,samo na /invite obrisi if(PlayerInfo[playerid][pJob]=1 && .....

EDIT: I na kraju jedan return 1; maknes
Poslednja Izmena: Maj 20, 2009, 19:32:31 POSLE PODNE od Luka

ja kod invite nemam if(PlayerInfo[playerid][pJob]=1 ??? da onda samo maknem return?

sad sam tek skontao vec sam to bio uradio pa nisam mogao da najdem bio sam sad skinuo nov gf pa pogledao, dali treba jos nesto osim toga?

Ne, to bi trebalo biti OK. Ako ne bude radilo reci pa cu otvoriti skriptu pa pogledati...

ok tnx, btw dali neko ima ispravan /wisper i /ad posto moji ono ne rade, wisper (moze bilo koju razdaljinu da se sapuce) treba da se ubaci proxydetect ali ne znam kako gde god da ubacim isto je , a /ad (problem je u tome sto kad se igrac uloguje moze samo jednom /ad kasnije mu non stop pise "molimo sacekajte 60 sekundi izmedju oglasa".
Poslednja Izmena: Maj 21, 2009, 12:32:00 POSLE PODNE od BLACK